אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא | מגזין חתונות | My Day

אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא

סיפור אהבה שמתחיל במעבר חצייה בתל אביב ומגיע לשיאו בחתונת שישי צהריים הפוכה ומסיבת מטורפת אל תוך הלילה בחוות רונית – כך נראתה החתונה של טל ושגיא

כנראה שלא הייתם מדמיינים שבין טינדר לבר השכונתי, דווקא מעבר חצייה תל אביבי הוא מקום שאפשר למצוא בו אהבת אמת, אבל במקרה של טל, אדריכלית ושגיא שעובד בהייטק – זה בדיוק מה שקרה. שגיא, שבדיוק חזר מטיול בפיליפינים עמד בקצה אחד של מעבר החצייה בשד’ בן ציון בתל אביב עם חבר שלמד איתו, רועי – ידיד טוב של טל. “ראיתי את רועי מרחוק” אומרת טל “ואז קלטתי את שגיא שהיה ממש חתיך והחלטתי ללכת להגיד שלום. שגיא מהצד שלו טוען שידעתי שהוא הולך להיות שם וארבתי לו בשיחים! ואני טוענת שהוא עמד בצומת וחיכה לי שאחצה את הכביש כדי להתחיל לדבר איתי, כך או כך – במפגש במעבר החצייה הזה קרה הקסם ואף אחד לא נשאר אדיש. חמש דקות אחרי שאני וחברה שלי המשכנו לדרכנו, כבר קיבלתי טלפון משגיא שמזמין אותי לבוא לבר לשבת איתו לשתות משהו”. את כל המפגש הזה טל מסכמת: “הטיפ שלי הוא תמיד לשים לב מי חוצה לידכם את מעבר החצייה!”.

אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא

אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא

פיקניק שנלקח מפינטרסט

חמש שנים אחר כך, בדיוק כפי שטל לא ידעה שמעבר החצייה הזה עומד לשנות את חייה, כך לא ידעה שערב צוות של שגיא הולך להפוך לרגע הכי מרגש בעולם. “דצמבר 2020, שיא הקורונה” היא מתארת. “שגיא מספר לי שאנחנו הולכים לערב צוות שלו. אף פעם הוא לא הצליח לעבוד עליי עד אותו היום”. הזוג מגיע לצוק בבית ינאי, בנקודה יפהפייה אל מול הים, שם חיכה לטל פיקניק מעוצב יפהפה, “כאילו תלשו אותו מפינטרסט”, היא מספרת, אחותה שממתינה לה ומצלמת, רחפן שמתעד את כל ההתרחשות וטבעת החלומות שלה. ערב הצוות יחכה לתאריך אחר…

אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיאאהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא

כמו הרבה מהזוגות במדור שלנו, גם לטל ושגיא לקח זמן לתכנן את החתונה, אבל לא בגלל הקורונה במקרה הזה. “שגיא הציע לי לקראת סוף התואר שלי וחיכינו שנינו עד חופשת הסמסטר לפני שהתחלנו בכלל להתעסק עם ענייני החתונה. הלכנו לראות כמעט את כל גני האירועים בארץ, אבל סגרנו בסוף בחוות רונית – וידעתי מהרגע הראשון ששם אני אתחתן, לחתונת שישי צהריים הפוכה”. הם סגרו את האולם בחודש מרץ ומשם ארגוני החתונה התחילו לרוץ.

“מאד רציתי חתונת שטח, בטבע, אבל גם רציתי שיהיה נוח” טל מסבירה. “הייתי בחתונות שטח שדורכים בהן על חצץ וזה לא נוח וסיוט עם עקבים ובגלל זה האמפי של חוות רונית היה מושלם. שילוב של טבע אבל אלגנטי, עם קלאס שאי אפשר לחלוק עליו. בנוסף, החלום שלנו היה חתונה שתתחיל בצהריים ותסתיים בלילה. ה-“אמפי” של חוות רונית הוא לא כשר, ואפשר לערוך בו אירועים ביום שישי שנכנסים אל תוך השבת וזה היה מעולה לנו. בגלל התאריך שבחרנו, חששנו קצת ממזג האוויר, אבל הבחירה בחוות רונית כיסתה גם את זה – ידענו שגם אם חם ממש פתאום או גם אם יורד גשם, יש להם פתרונות להכל”.

אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיאאהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא

קלאסי שנותן טוויסט – שמלת הכלה האולטימטיבית

אחרי סגירת המקום, כמובן שהגיע רגע בחירת השמלה. “אני חיה ונושמת עיצוב והיה לי ויז’ן ברור של איך ארצה להראות בתור כלה. היה לי ברור שהשמלה שלי תהיה קלאסית, חלקה, מדויקת, אבל גם קצת חצופה ועם טוויסט. גם כאן הלכתי לסטודיו אחר סטודיו, מדדתי כמויות של שמלות, חלקות, עם נצנצים, פרחים, רקמות ומה לא. אבל ברגע שהגעתי לסטודיו מדינה וראיתי את שמלת “אלין”, היה לי ברור שהיא האחת. קלאסית מצד אחד, בועטת מצד שני”. הדגם שבחרה טל מהווה את השילוב המושלם בין הקלאסי למודרני; מצד אחד דגם על-זמני ומרשים, ומנגד הפתעות עיצוביות (כמו עיצוב המחשוף המלבני המיוחד).

אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיאאהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא

לאחר סגירת המקום והשמלה, החלה טל לעבוד על העיצוב והמיתוג של האירוע. “הקונספט עליו חלמתי הוא צבעים חזקים, פרחים צבעוניים ושמחים ואמירה עזה שתחמיא ותרים לאווירת חתונה בשישי צהריים. אני מאד אוהבת את העיסוק במיתוג אז אני עיצבתי את כל המיתוג של האירוע – מההזמנות, דרך שלט הכניסה, מספרי השולחן ועד למפות. למזלי מצאתי את רמית, המעצבת, שעבדה יחד איתי כדי להגשים את החלום הצבעוני שלי ולקחת אותו כמה צעדים קדימה”. ביחד עיצבו טל ורמית עיצוב צבעוני, עז ומרשים, עם פרחים מיוחדים, בחירות בדים וטקסטיל יפהפה ומרכזי שולחן מרשימים. “כשהגעתי לאירוע של עצמי, לא האמנתי כמה יפה זה יכול להיות.
הצבעים שנבחרו היו מפלטת צבעים חמה עם גווני בורדו, כתום ונגיעות של פודרה. רמית בעיצובה שילבה חומרים גולמיים כמו גזעי עץ ואקססוריז מחומרים טבעיים.

אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיאאהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיאאהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיאאהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא

החתן במלון – הכלה מתארגנת בבית

לאחר חודשים של הכנות ומסיבת רווקות אחת בלתי נשכחת (בחוף סודי מבודד באשדוד עם ד’יג’יי, המון אלכוהול וחבר טוב של טל שהפתיע באמצע המסיבה כשהוא מחופש לחצי חשפן, חצי ליצן של מקדונלד’ס!) הגיע היום המיוחל, והכלה התארגנה במיקום קצת מפתיע – בבית שלה. “בניגוד למה שעושים בדרך כלל, שהכלה במלון והחתן מתארגן בבית ומגיע למלון למפגש – אצלנו זה היה בדיוק הפוך. היה לי מאד חשוב להתארגן בבית שלנו. יש לנו בית שאנחנו מאד אוהבים בכיכר רבין, חלל גדול ונעים שאנחנו עיצבנו והצליח להכיל את כל מי שהיה פה באותו היום”. אז בעוד שטל מתארגנת בבית שלהם, שגיא התארגן במלון רויאל ביץ’ והגיע אל הבית למפגש המרגש ומשם הם יצאו עם הצלם שלהם, ג’וסף סי, להצטלם בסביבה המוכרת שלהם. “בגלל שהחתונה הייתה בחוות רונית והאווירה שם יותר פתוחה וכפרית, ובגלל שאני הרגע סיימתי לימודי אדריכלות היה לי חשוב לעשות צילומים גם בסביבה אורבנית” מסבירה טל. “הסתובבנו עם הצלם מתחת לבית בשדרות חן ובכל הרחובות שמסביב לכיכר, המקומות שהם היומיום שלנו. וג’וסף פשוט קוסם, מכל פינה הכי רגילה בעיר הוא הצליח להוציא תמונות וואו. אפילו עשינו מחווה למפגש במעבר חצייה שלנו והתמונה התפרסמה באינסטגרם של תל אביב מרוב שהיא הצגה!”. טל מוסיפה טיפ חשוב למתחתנים עתידיים – “תצטלמו בסביבה היומיומית שלכם. זה ממש מיוחד שאנשים שרואים אותך קונה בסופר או יושבת בבר פתאום קולטים אותך לבושת שמלת כלה והוא בחליפת חתן”.

אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא

אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא

בשעה 14:00 בצהריים התחילה החתונה (“התחלנו מוקדם כדי לכבד את שומרי השבת שהיה לנו חשוב שיגיעו”), בין 14:00 ל-16:30 הייתה הארוחה, בשעה 16:30 החלה החופה וב-17:00 התחילה המסיבה המטורפת. החופה הייחודית שלהם הורכבה מרב רפורמי שניהל את הטקס, רועי, החבר המשותף שהיה אחראי למפגש במעבר החצייה, עלה לדבר ולברך אותם, ובמקום 7 ברכות, 7 חברים קרובים עלו גם הם לברך. המסיבה התחילה בניצוחו של צח זיו, הדיג’יי (“מי שרוצה חתונה שהיא מסיבת טומורולנד אדירה, זה הדיג’יי בשבילו!”) ונמשכה עד הלילה.

“התמונה שלנו בחופה, כשמסביבנו כל האנשים הכי יקרים לנו בחיים, עוטפים אותנו, היא מבחינתנו הדבר הכי טוב שקרה לנו בחיים והיא לא תשכח לעולם”.

אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא אהבה ממבט ראשון במעבר החצייה: החתונה של טל ושגיא

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירוע: חוות רונית
 • צילום סטילס: ג’וסף סי
 • צילום וידאו: אלכס פיקצ’רי
 • עיצוב: רמית קריב
 • שמלת כלה: מדינה סטודיו | רקל
 • בגדי חתן: NAMES
 • שיער: טל דברה
 • איפור: טל דברה
 • נעלי כלה: ארז דיזינגוף
 • אקססוריז ותכשיטים: דנה מנצור
 • מוזיקה: צח זיו
 • שיר כניסה לחופה: “היא האחת”- ירמי קפלן
 • שיר שבירת כוס: high on life
 • זר כלה: netto flowers
קטגוריות
חתונה בגן אירועים,חתונות אמיתיות

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x