אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת | מגזין חתונות | My Day

אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת

שנת 2020 הייתה השנה בה כלות רבות נאלצו לוותר על כל מה שחשבו שהן חולמות עליו, ולאמץ חלומות חדשים. בזכות תמיכה של אנשים מוכשרים, הן גילו שהחלומות החדשים יכולים להיות יותר טובים אפילו מהמקוריים

קוראים וקוראות יקרים, זהו הפוסט האחרון לשנה האזרחית הזו. חתיכת שנה, בטח בתחום שלנו. מי היה מאמין שהאירוע הכי מתוכנן לפרטי פרטים, הכי מאורגן ומסודר, וזה שלרוב הצריך שעות ושבועות של עבודה, יהפוך לבליל של אי וודאות, שינוי תוכניות והמון המון ספונטניות.

עד השנה הזו הייתה לנו קטגוריה במגזין שקראו לה ״חתונות בדקה ה90״, כאשר כדי להיכנס לקטגוריה הזו היה מדובר בחתונות שתוכננו בפחות מארבעה חודשים. בשנה שבה שבוע ימים היה הסטנדרט לתכנון חתונה, אין ספק שהכל השתנה.

בעוד שאנחנו מאחלות ומייחלות ש2021 תביא איתה מציאות אחרת לזוגות מאורסים, שגני האירועים ייפתחו מחדש, שהחתונות הגדולות יחזרו וההגבלות יוסרו – אנחנו לא יכולות שלא לחגוג את הקסם שהביאו החתונות של 2020, והחתונה של רן ורותם ללא ספק מחזיקה את כל הקסם הזה בתוכה.

אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת

רן ורותם יחד כבר שלוש שנים. זה התחיל כידידות נהדרת, שמהר מאד הפכה לסיפור אהבה גדול. לקראת יום הולדתו ה30 של רן, החליטה רותם להפתיע אותו עם כרטיסי טיסה לאתונה. רן לא נשאר חייב, ובערב הראשון שלהם באתונה בגג של המלון שלהם שהשקיף על האקרופוליס, רן הפתיע רותם עם הצעת נישואין. התשובה כמובן, הייתה כן.

במקור הזוג התל אביבי וסופר אורבני, חלם על חתונת שישי צהריים אורבנית. הם סגרו את גן האירועים אביגדור בדרום תל אביב, הזמינו 450 חברים ובני משפחה לחתונת שישי גדולה והיו נרגשים לקראת היום הגדול.

כמובן שכמו כמעט כל הזוגות שהתחתנו ב2020, המציאות הכתיבה להם חלום אחר. את החתונה באביגדור הם ביטלו והחליטו לא להחליט עד הרגע האחרון מה יעשו. שבועיים לפני תאריך החתונה שלהם, הם הרגישו שלא יכולים לחכות יותר ורוצים לסיים את השנה כזוג נשוי.

החלום היה לנסות להתחתן בתאריך המקורי שלהם בחתונת צהריים, אבל כמובן להתאים את האירוע להנחיות באותו הזמן. רותם מספרת שהם היו אבודים לגמרי, ובילו שעות בחיפוש אחר מקום לערוך בו את האירוע. החלומות על אירוע אורבני גדול כבר היו רחוק מאחוריהם, וכל מה שרצו זה למצוא שטח מתאים לעמוד בו מתחת לחופה. המזל הגדול שלהם הגיע בדמות המפיקה טל זוהר, שלדברי רותם שינתה עבורם הכל.

אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת

״טל הייתה מקצועית, שירותית ברמות, סבלנית, איכותית והחוויה שלנו איתה הייתה משהו אחר״, מספרת רותם. המפיקה המנוסה תוך שבוע איתרה עבורם לוקיישן מושלם בשרון שהיה פנוי בתאריך שלהם. הייתה איתם על הקו מהבוקר עד הערב, לוודא שהיא מצליחה להכניס את החלומות ורצונות שלהם לאירוע. היא גייסה מסביבה צוות אוהב, יצירתי ומוכשר, שתוך שבוע הרים לרותם ורן חתונה שאפילו הם לא יכלו לדמיין.

על עיצוב האירוע הופקדה גלית מסטודיו גליתא, שגם היא הגשימה השנה לא מעט חלומות עבור הזוגות שלה. גלית הפכה את השטח הירוק במרכז הארץ ללוח הפינטרס המושלם לחתונת גן. פלטת צבעים של כחול עדין, ירוק ולבן נבחרה עבור האירוע – וגם המיתוג נעשה באותה שפה.

תשומת לב ניתנה לכל פרט ופרט, החל משלט הכניסה, מספרי השולחן ואפילו הבר שכוסה בנרות פיירי קסומים. גולת הכותרת – דלת מעץ שהייתה במקום, עוצבה ככניסה לממלכה הקסומה של הזוג וישר הכניסה את האורחים שהוזמנו לאווירה של קסם.

אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת

אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת

אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת

אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת

רותם מספרת שכאשר החלו בהכנות לחתונה המקורית, היה חשוב להם מאד נושא האוכל והבר. זאת אחת הסיבות שבחרו באביגדור בתל אביב עבור האירוע שלהם. כשסיפרו על כך למפיקה שלהם, היא עבדה עד השעות הקטנות של הלילה, כדי להביא להם את הספקים הכי טובים בתחום שהיו גם פנויים בהתראה כל כך קצרה.

רותם מספרת שבסוף הכל יצא הכי מושלם שיש. הם קיבלו המון מחמאות על האוכל, וגם היא זכתה לטעום ולהנות ממנו במהלך האירוע והייתה סופר מרוצה. גם הבר היה ברמה הכי גבוהה שיש, והתאים בול לאווירת שישי צהריים של החתונה.

בנוסף לאוכל והשתייה האיכותיים, חיכו לאורחים פינוקים נוספים – עגלת גלידות של גולדה (שלמות) ועוגת חתונה שנעשתה כולה בעבודת יד.

אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת

לחתונה הוזמנו שמונים אורחים בשתי קפסולות. החופה הייתה מצומצמת מאוד ובנוסף, הטקס שודר בשידור לייב. ״האנשים שהיו בחופה היו הקרובים ביותר, מה שנתן לנו להרגיש בנוח ולקרוא נאומים אחד לשנייה. זו הייתה חופה שלא הפסיקו לבכות בה מהתרגשות, מקרוב ומרחוק״.

אמנם החתונה של רן ורותם לא הייתה החתונה המקורית עליה חלמו, אבל היא ללא ספק הייתה יפיפיה, מיוחדת ובלתי נשכחת בזכות הצוות האוהב שהקיף אותם. זה אולי הדבר הכי חשוב שאפשר לקחת איתנו לשנה החדשה – שבאמת בסוף מה שהכי הכי חשוב זה האנשים.

אז כלות יקרות וקוראים יקרים – תדאגו להקיף את עצמכם באנשים אוהבים, איכפתיים, מקצועיים ויצירתיים. כאלה שבאים להגשים חלומות ולהכניס קסם לחיים של אחרים. במקביל דאגו לא להיצמד יותר מדי לדברים וחלומות שאתם חושבים שהם שלכם, ולפעמים לתת לדברים לקרות – והתוצאה תוכל להיות יותר מכל חלום. הכלות של 2020 יעידו על כך.

שנה אזרחית מהממת לכולם – בריאות, אהבה ושתמיד תהיו מוקפים באור ואנשים שאתם אוהבים.

אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת אחרונה ל2020: חתונה קסומה ומנצנצת

כל אנשי המקצוע

 • לוקיישןשטח פרטי בשרון
 • הפקהטל זהר
 • צילוםשי בוזגלו
 • עיצובסטודיו גליתא
 • מיתוגשירן אטד
 • שמלת כלהלומינרי
 • איפור ושיערנועה לוי
 • נעלייםשוז וובסטור
 • עגיליםדנה מנצור
 • בגדי חתןסגל
 • מוזיקהעדי דור מאטיסוטו
 • שיר כניסה לחופהאהבה כזו של זהבה בן ועידן רייכל
 • שיר שבירת כוסשני משוגעים
 • מקום התארגנותבבית בתל אביב
 • קייטרינגאלון כהן
 • ברתודה ש
 • אקסטרהעגלת גלידה של גולדה
 • עוגת חתונה Dr Frosting
קטגוריות
השראה מזוגות,חתונה בזמן קורונה,חתונות אמיתיות,חתונות בלוקיישנים מיוחדים,חתונות בעיצוב מיוחד
תגיות
yourstory,אטיסוטו,דנה מנצור,טל זהר,לומינרי,נועה לוי,סטודיו גליתא,שי בוזגלו

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x