אירוע אינטימי בים | מגזין חתונות | My Day

אירוע אינטימי בים

אחד הלוקיישנים הרומנטיים ביותר להתחתן בהם הוא חוף הים. למזלנו הארץ שופעת חופים מדהימים וייחודים, בהם ניתן לערוך טקס חופה אינטימי ובלתי נשכח כאשר החול מדגדג בכפות הרגליים והנוף עוצר נשימה.

זו בדיוק התפאורה של ההפקה המקסימה שעיצבה והפיקה בקי בלו מרמלייד, המשלבת בין חוף ים פראי וטבעי אל מול עיצוב קלאסי ורומנטי.   בקי חיפשה מראה המשלב אלמנטים קלאסיים אבל יהיה עדכני, רומנטי ומהודר, ועם זאת קל ולא מתאמץ בהתאם לתפאורה הטבעית. בין האלמנטים ניתן למצוא שולחן מעוצב באופן מסוגנן – מפה משתלשלת כלפי מטה, אגרטל פרחים ענק וקונכיה על הצלחת עם הכיתוב “Meet me at the edge of the sea” – כמה רומנטי! קשה לפספס את הספה במראה וינטג’ המונחת במרכז החוף, כאילו נתלשה מסט אחר במראה כמעט סוריאליסטי, זר פרחים ענק שאוחזת הכלה וכמובן החופה המעוטרת והמדהימה שמשלבת בין הטבעי למהודר.

הסיפור מאחורי הקלעים של ההפקה מעניין במיוחד: הזוג שנבחר לצילומים הוא זוג אמיתי, שני עולים חדשים, רופאים במקצועם, שנישאו כחודש מוקדם יותר בחו”ל וכעת שרצו לחגוג את שמחת הנישואים באירוע מיוחד ובחברת חברים. את שמלת הכלה ובגדי החתן רכשו בחו”ל ולבשו אותם ביום חתונתם. הכלה איפרה את עצמה וחברתה הייתה אחראית על שיערה השופע. אחרי הצילומים נערך על החוף טקס אינטימי בהשתתפות שלושים חברים קרובים ומסיבת חוף קטנה עד השקיעה. החתונה נערכה ביום שישי וביום ראשון החתן התגייס לצה”ל. מוזמנות להציץ בסדרת התמונות היפייפיה והכה מיוחדת הזו ולקבל השראה עיצובית ליום חתונה שהוא קלאסי אבל הכי טבעי שיש.

חתונה על הים - בלוג חתונות מיי דיי

חתונה על הים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה על הים - בלוג חתונות מיי דיי

חתונה על הים - בלוג חתונות מיי דייחתונה על הים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה על הים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה על הים - בלוג חתונות מיי דייחתונה על הים - בלוג חתונות מיי דיי  חתונה על הים - בלוג חתונות מיי דייחתונה על הים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה על הים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה על הים - בלוג חתונות מיי דיי חתונה על הים - בלוג חתונות מיי דייחתונה על הים - בלוג חתונות מיי דיי

עיצוב, הפקה ופרחים: Beccy Blue Marmalade // צילום: Sigala Photography // שמלת כלה ובגדי חתן: נרכשו בחו”ל על ידי הזוג // איפור: הכלה // שיער: חברה של הכלה

קטגוריות
רעיונות והשראה לעיצוב חתונה
תגיות
חתונת חוף

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x