אלוהה סטייל - בלוג חתונות - My Day

אלוהה סטייל

זה שהחתונה שלכם נערכת בישראל לא אומר שהיא לא יכולה להביא איתה טעימות ואווירה ממקומות חלומיים בעולם. דווקא האפשרויות המדהימות שיש לנו במדינה הקטנה הזו ללוקיישנים שנעים בין מדבר לים, יער לעיר – הם נקודת התחלה מושלמת לבניה של האופי והאווירה לאירוע שאתם רוצים. אז אל תתבאסו אם לא יוצא לכם להתחתן בוילה בטוסקנה, בבית כנסת ברומא או על צוק חלומי בהוואי, כפי שאתם רואים פעמים רבות בבלוג: עם הצוות הנכון והלוקיישן המתאים האווירה שחלמתם עליה יכולה להיות לגמרי שלכם.

רוצים הוכחה? לפני כמה שבועות יצרנו קשר עם כמה מחברי צוות החלומות שלנו ואמרנו להם – מתחשק לנו הוואי. תוך כמה ימים ועם לוח השראה שגובש בפינטרסט נבנה הקונספט וכך מצאנו את עצמו בבוקר קייצי על רצועת החוף של ״קו הים״ שהפכה לכמה שעות בשבילנו להוואי.

על תקן הכלה, הבלוגרית ואושיית האופנה ההורסת אירה סימונוב שממש בימים אלה מסיימת את ההכנות לחתונה שלה. חמושה במשקפי שמש והמון מצב רוח טוב אירה תוך שעה כבר הייתה בתוך שמלת הכלה המושלמת של המעצבת common raven ואחרי איפור ושיער של רות טולדו ודגמנה לוק מדוייק ומושלם לחתונת חוף טרופית ויפיפיה.

על המהפך של החוף וכל האווירה הייתה אחראית האשפית בקי בלו מרמלייד שכבר שנים מככבת אצלנו בבלוג. הפרחים הטרופיים, מרכזי השולחן עם הכונכיות וכמובן החופה המושלמת הם כולם פרי יצירתה של בקי ואנחנו כל כך מקוות שנראה אותם בעתיד גם באחת החתונות האמיתיות שעולות לבלוג כי האווירה שהעיצובים האלה נתנו הייתה לגמרי של חוף חלומי בחצי השני של העולם.

התוצאה דרך העדשה של מצטלמים: בדיוק מה שחלמנו עליה. כמה שעות חלומיות באחד האיים האהובים עלינו בעולם. ואם זה גם החלום שלכם לחתונה – דעו שזה לגמרי בר השגה.

בהזדמנות חגיגית זו אנחנו רוצות לאחל המון המון מזל טוב לאירה על החתונה הקרבה, אנחנו בטוחות שתהיי כלה הורסת ואנחנו מחכות כבר לארח את החתונה שלך בבלוג!

היעד הבא שניקח אתכן אליו בהמשך השבוע – מקסיקו! שבוע מצויין.

חתונת חוף חתונת חוף

חתונת חוף

חתונת חוף

חתונת חוף

חתונת חוף

חתונת חוף

חתונת חוף

חתונת חוף חתונת חוף

חתונת חוף

חתונת חוף

חתונת חוף   חתונת חוף

 צוות החלומות של ההפקה

לוקיישן: קו הים // צילום: מצטלמים // דוגמנית: אירה סימונוב // איפור ושיער: רות טולדו // שמלת כלה: קומון רייבן // עיצוב: בקי בלו מרמלייד

קטגוריות
המגזין,השראה לעיצוב אירועים
תגיות
common raven,עיצוב טרופי לחתונה
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x