אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי | מגזין חתונות | My Day

אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי

אדוה ורועי תכננו את החתונה שלהם במשך שנה. דבר לא הכין אותם לתאונת הפגע וברח שהותירה את אדוה מרותקת לכיסא גלגלים, חודשיים לפני החתונה. השניים, שבחרו למרות הכול להתחתן בתאריך המקורי, החלו במסע שיקום קשה שבסופו עמדה אדוה על רגליה וצעדה לחופה

מדי פעם אנחנו זוכות להכיר כלות וחתנים שנכנסים לנו עמוק ללב ומזכירים לנו על מה באמת מתבסס היום המיוחד הזה שנקרא חתונה, ומה המהות האמיתית שלו. אדוה ורועי, שעברו טלטלה כבדה זמן קצר לפני יום החתונה, הם ללא ספק מהזוגות הללו.

לאחר שתכננו את החתונה שלהם בקפידה והכול היה כבר סגור ומוכן, אדוה, שהייתה בדרכה חזרה הביתה מעוד יום רגיל שנגמר, נדרסה בתאונת פגע וברח קשה אשר גרמה לה לפציעות וחבלות רבות הן בגוף והן בנפש והותירה אותה מרותקת לכיסא גלגלים. הרופאים שהמליצו לדחות את מועד החתונה הסבירו לאדוה כי בפניה עומדת תקופת החלמה כואבת וארוכה, אך אדוה ורועי החליטו שהם לא מוותרים בלי להשיב מלחמה, הקשיבו לליבם והשאירו את מועד החתונה המתוכנן, כשהם בוחרים לראות בו יעד להחלמתה של אדוה.

מאותו הרגע החלו השניים במסע שיקום אינטנסיבי ולא קל, שכלל שעות ארוכות של פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק וניתוחים והתאוששות. אדוה משתפת אותנו שבהתחלה היה לה מאוד לא פשוט: “לקחתי את זה מאוד מאוד קשה, התחלתי לשאול את עצמי למה זה קרה לפני החתונה? למה זה מגיע לי?”, אך מהר מאוד, בעזרת האנשים שמקיפים אותה ובעזרתו הגדולה של רועי, החליטה שהדרך היחידה שלה לצאת מהמצב הוא לא לוותר, לעבוד קשה למען החלמתה ולנסות בכל כוחה להתאושש ולהתחזק עד יום החתונה. אחד הדברים שעזרו לאדוה יותר מכול היה התמיכה הרבה שקיבלה מרועי, אז עוד פרח רפואה, שלרגע לא ויתר והיה לצידה לאורך כל הדרך: “רועי עשה הכול כדי שאני אחלים, גם פיזית וגם נפשית, הוא טיפל בי ותמך בי, האכיל וקילח אותי, הוא היה צמוד אליי כל הזמן, והדברים האלו הם שעשו את ההבדל”.

אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי

למרות הרצון הגדול של השניים להשאיר את מועד החתונה כפי שתוכנן, בפועל משתפת אותנו אדוה כי עד הרגע האחרון הם לא באמת ידעו בבירור אם החתונה תתקיים או לא. ההחלטה הסופית התקבלה למעשה רק שבוע לפני, כאשר השניים ידעו בוודאות כי אדוה תוכל לעמוד בחגיגה המשמחת, לאחר שהגבס בידה וברגלה הורד והיא הצליחה ללכת בכוחות עצמה. אדוה מספרת לנו כי כל הספקים היו כמובן מעודכנים במצב ותמכו בהם לכל אורך הדרך. כולם היו מוכנים לשינויים של הרגע האחרון ולרגע לא היססו לעזור להם בכל דבר שהיו צריכים, בין אם בהנגשת שביל החופה, ובין אם בהקדשת זמן רב באיפור היד המצולקת. גם החברות של אדוה שראו כי היא חוששת שביום חתונתה עוד תהיה עם גבס בידה, הבטיחו לה שבמקרה כזה ירקדו כל האורחים גם הם עם יד אחת.

לא היה פשוט עבורם להכיר בעובדה כי לא כל מה שתכננו או חלמו לפני החתונה יוכל להתקיים. אדוה מספרת לנו כי רכשה נעלי עקב שמאוד אהבה וכשהבינה כי לא תוכל לנעול אותן, התעצבה מאוד. גם המחשבה שלא תוכל לרקוד על הרחבה כמו שתמיד דמיינה והעובדה שלא נותר לה פנאי לסגור את כל הדברים שרצתה כגון עיצוב מרכזי שולחנות או מדידות נוספות של שמלות הכלה היו לה לא קלים, אך היא המשיכה להזכיר לעצמה כמה לא מובן מאליו שעמוד השדרה שלה לא נפגע, שהיא מצליחה ללכת בכוחות עצמה ושהיא זוכה להתחתן עם האדם שהיא הכי אוהבת בעולם. “המקרה שלי ממש זיקק לי ולרועי מה המשמעות האמיתית של היום הזה. נכון, זה לא היה מה שדמיינתי, אבל זה היה הרבה יותר טוב. היום הזה קיבל משמעות הרבה יותר גדולה וחזקה שלא הייתי משנה בו דבר”.

אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועיאל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי

בבוקר יום החתונה אדוה הרגישה טוב יותר, אך עדיין סבלה מכאבים רבים. אולם ברגע שראתה את רועי היא התמלאה אושר גדול שנתן לה את כל הכוחות להם הייתה זקוקה. אדוה משתפת אותנו שהמקרה הקשה שהשניים עברו “הבהיר לנו מה באמת חשוב, זה הוריד את זה בחזרה למהות של היום הזה. העובדה שאנחנו ביחד, שאנחנו בריאים ואוהבים אחד את השני – זה מה שחשוב, כל השאר זה רק תוספת”.

הרגע המרגש ביותר ביום החתונה היה ללא ספק טקס החופה. אדוה מספרת כי כל החודשים המאתגרים שעברו על השניים התנקזו לרגע המיוחד הזה. במהלך טקס החופה הפתיעה אדוה את רועי והקריאה לו מכתב שכתבה לו עוד כששהתה בבית החולים. רועי שלא ידע על קיומו של המכתב התרגש מאוד ואיתו גם כל האורחים שנכחו ברגע המיוחד. במכתב שיתפה אדוה כמה אהבה וכבוד היא רוחשת כלפי רועי וכיצד החוויה הקשה שעברו יחד חיזקה את התחושה שהם משפחה. באותו הרגע שרר שקט מוחלט בקהל וכל האורחים הקשיבו בדממה לדבריה של אדוה. השניים מספרים כי היה זה אחד הרגעים המדהימים ביותר שחוו ביום המאושר שלהם.

לסיום שיתפו אותנו אדוה ורועי במסר חשוב בעקבות החוויה שעברו: “תזכירו לעצמכם כל הזמן מה המשמעות האמיתית של היום הזה. שום דבר הוא לא מובן מאליו, לא ההיכרות ביניכם, לא זה שאתם בריאים ולא היום המאושר הזה. אמרו על הכול תודה, גם על מה שפחות מסתדר. בסוף מדובר בחוויה מדהימה וצריך להעריך כל רגע”.

אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועיאל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועיאל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי אל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועיאל אשר תלכי אלך: החתונה של אדוה ורועי

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועכוכב הים
 • צילום סטילסידין חסון
 • צילום וידאויאיר שילוח
 • שמלת כלהלי גרבנאו
 • שיער ואיפורסוזי אריאל
 • נעלי כלהסטיב מאדן
 • טבעותג'קסון
 • בגדי חתןזארה
 • זר כלהנועה קטן
 • מוזיקהניר גולדמן לאטיסוטו
 • שיכר כניסה לחופהעד שתחזור- יובל דיין
 • שיר שבירת כוסשם טבעת עליה- דודו אהרון
 • כמות אורחים350
קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
כוכב הים,לי גרבנאו

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x