ביקור בסטודיו של המעצבת לימור רוזן | מגזין חתונות | My Day

ביקור בסטודיו של המעצבת לימור רוזן

בתחום עם כל כך הרבה תחרות זה לא קל להתבלט. כיף לראות שכאשר לא מפסיקים לחדש ולשמור על מקצועיות לאורך כל הדרך – העבודה משתלמת. לכן שמחנו לשמוע שאחרי שבע שנים בתחום, המעצבת לימור רוזן השתדרגה ועברה לסטודיו חדש (ומהמם) במרכז תל אביב. קפצנו לביקור וחזרנו מאוהבות – גם בשמלות וגם בלימור.

לפני כשבע שנים, אחרי שסיימה ללמוד עיצוב אופנה בבצלאל ועברה כמה התמחויות בחו”ל, לימור פתחה סטודיו קטן ואינטימי ברחוב גורדון בתל אביב. במשך שנים הפך הסטודיו למוקד עלייה לרגל בקרב כלות ששמעו על העיצובים המדוייקים והמיוחדים של לימור, שהגיעו תמיד יחד עם חיוך ויחס אישי מקסים. לפני שנתיים, לימור הציגה לראשונה בשבוע הכלות היוקרתי בניו יורק ומאז השמלות שלה מככבות בבוטיקים לשמלות כלה ברחבי העולם. עם ההצלחה והביקוש הגובר לדגמים של לימור, באופן טבעי הגיעה גם התרחבות וגדילת העסק.

לכבוד המעבר של לימור לחנות החדשה, קפצנו לביקור בסטודיו החדש (והענק!) של לימור, שלמרות שגדול כמעט פי חמש מהחנות הקטנה שהייתה לה ברחוב גורדון, שומר על הוויב האינטימי והרגוע של החלל הקודם בזכות העיצוב הנקי, הצוות האדיב, והמוזיקה הכיפית המתנגנת ברקע.

שמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיישמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיישמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיי שמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיי

 איך המעבר מסטודיו קטן לסטודיו גדול?

המעבר הוא מדהים. אהבתי מאד את ההרגשה האינטימית של הסטודיו הקודם, ויש לו מקום חם בליבי משום ששם עשיתי לילות כימים כשהיינו צוות קטן אבל מעבר לסטודיו גדול מראה לי כמה התרחבנו וכמה אנחנו באמת צריכים את זה. הביקוש רק הולך וגובר, וכמובן שזה אומר שצריך עוד תופרות ועוד עבודות יד. שזה משהו קשה ומפחיד מצד אחד, אבל הכי מספק בעולם. כמובן תמיד כיף לעבור למקום חדש, יותר מרווח ויותר מושקע בשביל החוויה הכוללת לכלות שלנו אבל גם פה חשוב לנו לשמר את החוויה הביתית והאינטימית.

איזה שלושה דברים הם מבחינתך MUST בסטודיו?

שמלות כלה כמובן. חשוב לי שהכלות שלי ירגישו שיש להן מבחר ומגוון של שמלות כדי למצוא בדיוק את השמלה שמתאימה להן, שתגרום להן להרגיש הכי מיוחדת בעולם.

הדבר השני זה אנשים. אני תמיד אוהבת לראות את הבנות שלי עובדות, כל אחת על משהו אחר. אחת מכינה לכלה קפה, אחת תופרת, אחת גוזרת אפליקציות. והכל נעשה בכיף והמון אהבה.

הדבר האחרון שמאד חשוב לי, זה האווירה. אני תמיד שמה לב מה עוד אפשר להוסיף לסטודיו כדי לגרום לכלות להרגיש כאילו הן הגיעו למקום הכי כיף בתכנון היום הגדול שלהן. אם זה ספה נוחה, מכונת קפה, או מישהי שתקבל אותן עם חיוך.

באיזה תחושה את רוצה שכלה תצא מהסטודיו שלך

קודם כל, מאד מאד חשובה לי החוויה של הכלה, כפי שציינתי. מאד חשוב לי שהיא תיכנס לסטודיו ותרגיש הקלה והתרגשות ביחד, שהיא הגיעה למקום הנכון. אנחנו משקיעים בכל כלה, שתרגיש הכי נינוחה בעולם והכי יפה בו זמנית, שלא תישאר לה שום שאלה או שום דבר לא פתור. חשוב לי שהיא תצא מכאן מאושרת ושלמה עם עצמה שהיא עשתה את הבחירה הנכונה בזה שבחרה בנו ללוות אותה ביום הזה.

שמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיי שמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיי
שמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיישמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיי

מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת מגיעה לסטודיו?

הדבר הראשון שאני עושה זה מניחה את כל השקיות שאני מביאה איתי, בדים חדשים, שמלות, אביזרים וכו. הסחורה מגיעה איתי גם הביתה. כשאומרים שעיצוב אופנה הופך להיות כל חייך, לא מגזימים.

מה הדבר האחרון שאת עושה כשאת יוצאת מהסטודיו?

הדבר האחרון שאני עושה זה כמובן מוודאה שכל מה שהיה צריך להיעשות נעשה, שכל השמלות שהיו צריכות להישלח, נשלחו, ולבסוף עוברת אחת אחת לשאול אם הן צריכות עזרה או משהו ממני..

שמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיי שמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיי שמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיישמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיי שמלות כלה - בלוג חתונות מיי דיי

מה מנחה אותך כשאת מעצבת שמלות כלה

יש כמה דברים שמנחים אותי. אני מנסה לחשוב על שילוב בין מה אני חושבת שמקורי, נשי ומחמיא ויגרום לכל אחת להרגיש מיוחדת, ובין מה בנות אוהבות היום, מה “באופנה”, מה ייתן להן הרגשה שכאן הן מקבלות את המשהו האחר הזה. כל אחת היא קצת שונה אבל אנחנו מנסות לשמור על קו מאד נקי, נשי, יוקרתי וייחודי ביחד עם מה שאנחנו יודעות שבנות מחפשות. והכי חשוב, אני תמיד מנסה לחדש גם לעצמי- לחפש גזרות חדשות, טכניקות חדשות, טוויסטים שיהפכו כל שמלה ליצירת אמנות. אנחנו עובדים מאוד קשה כדי שהכל יעשה בצורה הכי איכותית ובד בבד השמלה תיראה “לא מתאמצת”.

מה זה אומר יום בחיי המעצבת לימור רוזן?

וואי.. יום בחיי זה יום מאד עסוק. היום שלי כמובן מתחיל מוקדם בבוקר עם הבת שלי, שירה, עד שאני ובעלי, שמנהל את הפן העסקי של העסק, נוסעים לסטודיו. אז מתחיל האטרף. אני מגיעה וישר מתחילה לעבוד. בין העבודה העצמית שלי, אני עוברת בין הבנות לראות מה הן עושות ואם יש להן שאלות. אני גם מאד מעורבת בפגישות ומדידות של הכלות,  אני אוהבת לייעץ ולראות איך אפשר להתאים את השמלה בדיוק למה שהיא רוצה. ככה היום שלי רץ פחות או יותר, בדרך כלל נגמר מהר מידי, עד שאני חוזרת הביתה בערב, תמיד עם שמלות או בדים ביד, לעבור עליהם בבית. ומחר מתחילים מההתחלה.

קטגוריות
טיפים והשראה לבחירת שמלת כלה,שמלות כלה
תגיות
ביקור סטודיו,לימור רוזן

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x