ביקור מהפנט בפנמה - בלוג חתונות - My Day

ביקור מהפנט בפנמה

זהו חלומם של צלמים רבים להפוך ל destination photographers, ואנחנו תמיד גאות מאד כשאחד מהצלמים שלנו הופך לאחד כזה. כי כשמישהו טורח להטיס אותך חצי עולם בשביל האירוע שלו  – זה בטוח סימן שאתה עושה משהו טוב. ואי אפשר להגיד שאנחנו מופתעות כי מהרגע הראשון שפרסמנו את התמונות של הצלם חיים אפריאט אצלנו בבלוג כמעט לפני שנה ידענו שמדובר בצלם שמביא איתו משהו ייחודי לסגנון הצילום בארץ וכזה שלבטח יגיע רחוק. אז רחוק חיים בהחלט הגיע – רחוק באלפי קילומטרים מכאן ליתר דיוק אחרי שהוזמן על ידי משפחה יהודית בפנמה לנסוע לשם עם הצוות שלו לתעד במשך שבוע חתונה מרגשת ויפיפיה.

חיים מספר לנו הכל התחיל בשיחת טלפון בקידומת לא מוכרת: ״היי חיים ראינו עבודות שלך מהחתונה של האחיין בישראל ואנחנו רוצים לקבל הצעת מחיר… החתונה בפנמה, מרכז אמריקה״

תוך זמן קצר נסגרו הפרטים הטכניים וחיים מצא את עצמו + צוות צילום שלו על המטוס בדרך לפנמה סיטי, מתרגשים ומצפים. בפנמה נהוג להטיס צלמים מברזיל או מונצואלה וישראלים הם דבר חריג בין היתר בגלל שמדובר בטיסה של לא פחות מ17 שעות!
 
בשדה התעופה חיכו לחיים והצוות שלו רכבים מפוארים שאספו אותם לפגישה ראשונה עם המשפחה ושם גם הם פגשו לראשונה את בני הזוג המאורסים – רקל וג’קי. חיים מספר שנורא ריגש אותם לפגוש צלמים ישראליים ובכלל שכל החוויה הייתה פשוט מיוחדת במינה. “ביקור קצר במלון וסויטות מפנקות לצוות ומשם חזרה לבית המשפחה לבחירת סטיילינג ליום הצילומים המיוחל שינה מרובת חלומות על היום שעתיד לבוא, יקיצה טיבעית בשלוש וחצי בבוקר זמן פנמה, ג׳ט לג, הפרשי השעות מטורפים ועומדים על 8 שעות אחורה, המתנה ארוכה לזריחה וגילוי מטריף של חוף הים מחלון החדר, קפה ויוצאים.”
 
בפוסט הזה נביא לכם את החלק הראשון מהמסע של חיים והצוות שלו בפנמה שכלל סשן של צילומי זוגיות מדהימים של ג’קי ורקל בכמה לוקיישנים. בפנמה לא נהוג לפגוש את החתן ביום החתונה עד לחופה ולכן צילומי זוגיות מקדימים מקבלים חשיבות גדולה.
 
צילומי הזוגיות של ג’קי ורחל התחלקו ליומיים וכללו לוקיישנים שהזוג בחר מראש. הלוקיישן הראשון שנבחר היה חוות סוסים קולומביאנית בדרום פנמה מכיוון שהם שניהם חובבי רכיבת סוסים ומחזיקים ב 8 סוסים בחווה המשפחתית.  משם הם עברו ללקויישנים שונים וטעמו קצת מהנופים המקומיים שכללו ג׳ונגלים תוכים וחופים טרופיים. לאחר מכן הם המשיכו לסשן צילומים אורבניים יותר בעיר פנמה סיטי.  בגלל שהקהילה היהודית בפנמה מאוד שמרנית ודתית בפנמה חיים במהלך הצילומים היה צריך להתגבר על האיסור להתנשק ולהפגין חיבה ייתרה  במהלך הצילומים והוא מספר שזה בהחלט לא היה פשוט.
 
אז מוכנים לטעימה מפנמה? אין ספק שהתמונות של חיים לוקחות אותנו למקום אחר, מיוחד ויפיפה שפשוט כיף לגלות דרך העדשה שלו. אנחנו גם בטוחות שזאת לא הפעם האחרונה שחיים יזכה לטוס לחו”ל כדי לצלם חתונה. אנחנו רק מחכות לגלות מה היעד הבא…
 
ביקור מהפנט בפנמה
 
ביקור מהפנט בפנמה
ביקור מהפנט בפנמה
ביקור מהפנט בפנמה
ביקור מהפנט בפנמה
ביקור מהפנט בפנמה
ביקור מהפנט בפנמה
ביקור מהפנט בפנמה
ביקור מהפנט בפנמה
ביקור מהפנט בפנמה ביקור מהפנט בפנמהביקור מהפנט בפנמה
ביקור מהפנט בפנמה
 
ביקור מהפנט בפנמה
 
ביקור מהפנט בפנמה
ביקור מהפנט בפנמה
ביקור מהפנט בפנמה ביקור מהפנט בפנמה
ֿביקור מהפנט בפנמה
 
ביקור מהפנט בפנמה
ביקור מהפנט בפנמה
 
ביקור מהפנט בפנמה
 
 
 
ביקור מהפנט בפנמה ביקור מהפנט בפנמה ביקור מהפנט בפנמה ביקור מהפנט בפנמה

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
המגזין,חתונות אמיתיות,חתונות בחו״ל,צילומי חתונה מיוחדים
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x