חתונת חוף בסיני

בעתיד גם באבו דאבי? החתונה של מיקה ועידו בחופי בסיני

לאט לאט השמיים נפתחים, ואיתם גם יעדים חדשים ומרגשים. עבור זוגות שמתכננים חתונה זה אומר גם עולם חדש של אפשרויות, אותו נחגוג היום עם חתונה על חוף הים בנויאבה שבסיני

חתונת חוף בסיני

מיקה ועידו הכירו לפני שבע שנים במהלך טיול בהודו. למרות שהם גרים בהרצליה שם מיקה עובדת כמאלפת כלבים ועידו כגנן, את החתונה שלהם באוקטובר האחרון בחרו לעשות הרחק משם – על חוף בנויאבה, סיני. אז איך מגיעים להתחתן במקום כזה אקזוטי? מסתבר שפשוט באמצעות כוח הרצון.  אחרי שהתארסו, מיקה ועידו שיחקו עם הרעיון של להתחתן במקום האהוב על שניהם. מה שהתחיל כרעיון שנזרק לאוויר והיה נדמה כמופרך, בעזרת נחישות ודמיון הפך באוקטובר האחרון למציאות כאשר הזוג בליווי 100 (!!) אורחים ובני משפחה עשו את דרכם דרומה לחוף דנה ביץ׳ בסיני.

מיקה מספרת לנו שהחברים מההתחלה שיתפו פעולה עם הרעיון להתחתן בסיני, אבל מול ההורים נתקלו בהתנגדות. עם זאת, ככל שהבינו המשפחות שהזוג רציני בנושא, הם שינו את הגישה ושיתפו פעולה עם לעזור להם להגשים את החלום שלהם.

במקור, הם היו אמורים להתחתן בחוף אחר. שבועיים לפני האירוע הגיע טלפון עם הבשורה שלא תהיה אפשרות לקיים את החתונה כמתוכנן. במקום להתייאש או לדחות, מיקה נסעה עם אחותה לסיני ויחד הן פצחו בחיפושים אחר לוקיישן חדש עד שמצאו את המקום המושלם עבורם בנויאבה  – דנה קמפ של סעיד.

חתונת חוף בסיני חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני

כל מי שהיה בסיני יודע שלמקום יש קצב וחוקים משלו, ומיקה ועידו שכבר הכירו היטב את האווירה והמקום אימצו לחיקם את האופי המיוחד גם בכל מה שהיה קשור ליום החתונה שלהם. את שמלת הכלה שלה מיקה לקחה מחברה, היה לה חשוב בעיקר שיהיה רך ונוח ולא חדש מהחנות והשמלה שקיבלה התאימה לה בול. איפור ושיער עשו לה חברות שלה, שגם ליוו אותה בבוקר החתונה ויחד עשו מעגל נשים עם ברכות וקעקועים מיחדים. לנעליים לא הייתה צריכה לדאוג מכיוון שתכננה לבלות את יום החתונה שלה יחפה לגמרי חוץ מרגע שבירת הכוס בחופה בו היא גם לקחה חלק.

בכל הקשור לחליפת החתן, מסתבר שהשייח שהחוף היה בבעלותו מאד התרגש מהאירוע, והכין לזוג הפתעות רבות. ביניהם, חליפה מסורתית מקומית עבור עידו שנפתרה במיוחד וניתנה לו יום לפני האירוע. עידו אימץ בשמחה את הבגדים המקומיים שמותאמים בדיוק למזג האוויר החם ויבש של המדבר. אין ספק שלראות חתן לבוש בלבן מכף רגל ועד ראש זה מראה מרענן, ולדעתנו גם טאצ הולם במיוחד לחתונה המיוחדת הזו.

חתונת חוף בסיני חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני

למרות כי נדמה שלחתונה בחו״ל או יעד לא קונבנציונלי יגיעו מעט אורחים, לחתונה של מיקה ועידו הגיעו לא פחות ממאה (!!) חברים ובני משפחה. את בוקר החתונה העבירו כל אחד הם החברים וחברות שלו. למאיה נערך מעגל נשים במהלכו בירכו אותה החברות ולאחר מכן כולן התקשטו בקעקועי חינה.

אל החוף הגיעה מיקה עם החברות שלה כשבוע לפני מועד החתונה. במהלך השבוע הזה הן עבדו על עיצוב האירוע, ובין היתר תפרו יחד את החופה ששימשה אותה ואת עידו בטקס.

אל טקס החופה עצמו הגיעו החתן וכלה רכובים על גמלים, הפתעה נוספת שארגן להם הבעלים של החוף. את הטקס ערכו אחותה של מיקה בשיתוף חבר קרוב של החתן. במהלך הטקס המשפחות נשאו דברים שמאד ריגשו את השניים ושמיקה מגדירה כרגע הכי משמעותיים ביום החתונה שלהם. את הכוס הם שברו ביחד, בחופה שיווינית ומרגשת.

חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני חתונת חוף בסיני חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני חתונת חוף בסיני חתונת חוף בסיני חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני

״אם זה לא כיף בתהליך ובדרך לשם, זה לא שווה את זה. ועוד עצה, נסו לסנן אורחים לפי אלו שמוכנים לחצות גבול בשביל האהבה שלכם, ולעשות מה שיעשה לכם שמח.״

חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני

חתונת חוף בסיני חתונת חוף בסיני

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםסעיד - דנה ביץ' קאמפ
  • צילוםאורון לוגסי
  • שמלת כלהיד שנייה מחברה
  • נעלייםהתחתנו יחפים
  • טבעותמאי טופז
  • מוזיקהרוני "גאיה" גודור
  • לבוש חתןמתנה מבעלי המקום
קטגוריות
חתונה בחו״ל,חתונות אמיתיות
תגיות
חתונת חוף

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x