גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום | מגזין חתונות | My Day

גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום

אחת ההחלטות הראשונות בתהליך ארגון החתונה היא בחירת הלוקיישן, ומאותו רגע רצים בראש אינספור רעיונות לעיצוב. בכתבה הבאה נסביר כיצד מומלץ לסגנן את האירוע בהתאם למקום הנבחר

בצעד יוצא דופן, החלטנו לאחד מספר חתונות מדהימות לכתבה אחת, על מנת להראות איך קונספטים שונים משפיעים על העיצוב, וכיצד ניתן לפרוץ גבולות עם סטיילינג יוצא דופן ומקורי. בחרנו ארבעה אירועים מרהיבים, כאשר כל אחד מהם התקיים בלוקיישן שונה לחלוטין, ויצאנו עם מסקנות מעניינות. אז אירוע קלאסי באולם, מדבר או יער קסום? כל האפשרויות לפניכן:

 

חתונה קלאסית בגן אירועים

החתונה של מעיין ודן

גם אם מדובר באחד הקונספטים היותר נפוצים, אין זה אומר שצריך להתפשר על עיצוב משעמם. בחתונה של מעיין ודן, נבחרה פלטת צבעים מראש של גוונים ורודים ואפרסקיים, מה שהוביל לחיבור ויזואלי בין כל הלוקיישנים- קבלת הפנים, אזור ההושבה וכמובן החופה. באירוע זה מודגם כיצד ניתן לשלב את הפרחים בווריאציות שונות ומעניינות: הוורדים והעלים הטרופיים סודרו כראנרים לאורך שולחנות שלמים, הונחו בצורה מינימלית בתוך אגרטלים, או “צפו באוויר” מעל המושבים. משחקי הגובה והכמויות יצרו עניין ונתנו תחושה של פרחים בכל פינה. גם החופה עצמה עוטרה בפרחים באופן לא סימטרי, מה שהעניק מראה עשיר ויצירתי אך לא עמוס מדי. נוסף על כך, אמנם מדובר בקונספט קלאסי, אך פינות הישיבה האלטרנטיביות הפכו בשנים האחרונות למיינסטרים של ממש, וניתן לראות אותן גם בחתונה של מעיין ודן. הפינות מאופיינות בעיצוב יותר נקי יחסית, אך כן משתלב עם הצבעים הבהירים והקיציים של שאר הגן.

השורה התחתונה: חתונה קלאסית בגן אירועים מתקיימת במרחב פתוח בה בדרך כלל אפשר לראות את כל האזורים במקביל, לכן צריך תכנון מתואם מראש של סגנון, צבעים וחומרי גלם, שייצרו אחידות ויזואלית.

גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום

אנשי המקצוע: צילום- לוז | LUZ, מיקום- חוות רונית, עיצוב- יהב גרין.

 

חתונת שטח- כרם ענבים

החתונה של ענת וערן

בתור בת למשפחת טפרברג בעלת אחד מיקבי היין המפורסמים בישראל, אין זה מפתיע שענת בחרה להתחתן עם בחיר ליבה ערן, בלב כרם ענבים. כאשר בוחרים לוקיישן טבעי, המטרה היא להדגיש את הנוף הנשקף מסביב ולא להחביא או להתנגש איתו. האירוע המדובר לחלוטין עמד במשימה, עם בחירת גוונים ניטרליים בשילוב נגיעות צבע סגלגלות-ירקרקות המתכתבות עם צבעי הענבים. רוב הריהוט שנבחר היה עשוי מחומר הגלם הטבעי עץ, ובכך הקו האורגני נשמר. גם כאן יש פינות ישיבה אלטרנטיביות, המורכבות או מספסלי עץ ושרפרפי קש, או מריהוט סלוני בצבעי בז’ וחום בהיר המותאם לצבעי האדמה. חשוב לזכור שהפקת חתונה בשטח היא לא רק פסטורלית כמו בתמונות הסופיות והדרך לשם יכולה להיות מאתגרת. ענת מספרת שהיא ובן זוגה ביקרו בלא פחות מ-15 כרמים שונים עד שמצאו את המתאים ביותר: “היה לנו חשוב שתהיה אדמה נוחה לאורחים, ושיהיה מספיק מקום לרקוד. ברגע שהגענו למקום היפהפה הזה התאהבנו”.

השורה התחתונה: חתונת שטח יכולה להתקיים בכרם ענבים, מטע פקאנים, חוף מבודד או אפילו חוות יענים מדברית. צריך לחשוב על הלוקיישן, להפנים את המהות שלו, ולעצב בהתאם תוך הקפדה על אי התנגשות עם המרחב. לדוגמה סגנון בוהמייני יתאים יותר למדבר, בעוד שסגנון טרופי יתאים יותר לחוף.

גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום

אנשי המקצוע: צילום- אסף קליגר, הפקה- Bloom, עיצוב- זגוני גולץ

 

חתונת יער

החתונה של טליה ואורי

טליה ואורי בחרו להתחתן באתר האירועים ביער, ולקחת את הקונספט של המקום צעד אחד קדימה. עם הכניסה למתחם נשקף גן קסום עם צמחייה ירוקה בכל פינה, ורדים וסוקולנטים בגווני סגול, ורוד וצהוב, ותאורה רומנטית. השימוש בעלים הנופלים והמשתפכים מכל עבר, חתיכות הטחב הירקרקות והעששיות והספרים הוינטג’יים, כולם העניקו תחושה של יער מכושף. כמובן שעיצוב סופר מושקע וגרנדיוזי לא תמיד עובד, אבל במקרה הזה ולאור האווירה שרצו ליצור, ההשקעה הייתה בדיוק נכונה. ניתן לשים לב גם לשוני בין אזורי ההושבה, ולראות שכל שולחן מעוצב ומופרד בצורה שונה משכניו, מה שניתק לחלוטין את מראה חדר האוכל שרואים בדרך כלל באולמות אירועים.

השורה התחתונה: אם בוחרים ללכת על קונספט שיעניק לאורחים תחושה של קפיצה לזמן או למקום אחר, צריך להבין את ההשקעה הכרוכה בכך. מומלץ לשאוב כמה שיותר השראה מכמה שיותר מקורות, להעביר את החזון במלואו למעצבים, ולוודא שיש סנכרון. אם אין מעצבים מקצועיים בתמונה, להיות מוכנים להשקעה רצינית של זמן ואנרגיה.

גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקוםגן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום

אנשי המקצוע: צילום- עידן חסון, מקום- ביער, עיצוב- Elki Jacobs Design, הפקה- LDH

 

חתונה מדברית

החתונה של דינה ואלירם

כאשר בוחרים להתחתן בין החולות באווירה מדברית, חשוב לקחת בחשבון אלמנטים רבים כמו נוחות ונגישות לאורחים, מזג אוויר, מיקומים לוגיסטיים של האזורים השונים, ועוד. אלמנט נוסף שצריך לזכור, הוא שהנוף החולי הוא מאוד מונוכרומי ואחיד, ולכן העיצוב חייב להשתלב בצורה הרמונית בתוכו. יש לכבד את המרחב המדברי ולהתמזג איתו, אך עדיין לתת לאורחים במקום תחושה של נווה מדבר נעים ומסביר פנים. בחתונה של דינה ואלירם נמצא האיזון בין השניים עם פלטת צבעים בגווני בז’ וניוד שהמשיכו את הנוף מסביב ולא האפילו עליו. לצד זה, שולבו חלקים דקורטיביים עדינים כמו פרחים צבעוניים בכלים שקופים, עציצי תבלין על השולחנות, ולוכדי חלומות. הסטייל הבוהמייני המשוחרר היה ההתאמה האידיאלית ללוקיישן הנבחר, והציליות הלבנות שנפרשו במתחם הסעודה הקלילו את החום של הנגב.

השורה התחתונה: עם הטאץ’ העיצובי הנכון, גם המדבר הצחיח ביותר יכול להפוך ללוקיישן טוב לחתונה. כל עוד מצליחים לגרום למוזמנים להרגיש בנוח מבלי לפגוע או להסתיר את הנופים המרהיבים מסביב, התוצאה תמיד תהיה מוצלחת.

גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום גן אירועים, מדבר או כרם? כך תתאימו את העיצוב למקום

אנשי המקצוע: צילום- ליצ’י צלמים, מיקום- חוות אל היען, עיצוב- Vickoo

קטגוריות
המגזין,רעיונות והשראה לעיצוב חתונה
תגיות
Bloom,ביער,זגוני גולץ,חוות רונית,לוז | LUZ

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x