גשם של קונפטי: הזמנת חתונה מיוחדת | מגזין חתונות | My Day

גשם של קונפטי: הזמנת חתונה מיוחדת

גלי ותומר הם מסוג הזוגות שנמצאים ביחד מאז ומעולם… הם מה שנקרא “החברים הכי טובים”… ובתור כאלה הם יודעים לקרוא את המחשבות אחד של השניה ולכן היה להם ברור מה יהיה הסגנון הרצוי למיתוג החתונה שלהם –  שובב, אופנתי וצבעוני. לכן כשהם פנו לבנות המקסימות מ שיין ליטל סטודיו עם הויזן שלהן ליטל ושני לא התבלבלו לרגע וישר ביחד ידעו: קונפטי מפלטת צבעים שמחים ופסטליים.

הכל התחיל מ save the date שעוצב כסרטון אנימציה שנשלח לקרובים במייל. כבר אז היה המיתוג הנבחר  ברור… אך יחסית מרומז ומסקרן. בהזמנת החתונה הפך המוטיב של הקונפטי להרבה יותר ברור, עשיר וצבעוני וכלל מעטפות תואמות ומדבקות לסגירה.

כמובן שכל שאר האלמנטים בחתונה, כמו פתקאות ההושבה, מספרי השולחן, מניפות, תפריטים ואפילו תיק בד כמתנה לאורחים, ועוד עוצבו באותו הסגנון… והיופי שבזה, הוא האחידות והגיוון שנוצר על ידי החיבור בין כל הפריטים יצרו חתונת קונפטי שלא שוכחים.

עיצוב ומיתוג: שיין ליטל סטודיו

גשם של קונפטי: הזמנת חתונה מיוחדת גשם של קונפטי: הזמנת חתונה מיוחדת גשם של קונפטי: הזמנת חתונה מיוחדת גשם של קונפטי: הזמנת חתונה מיוחדת גשם של קונפטי: הזמנת חתונה מיוחדת גשם של קונפטי: הזמנת חתונה מיוחדת גשם של קונפטי: הזמנת חתונה מיוחדת גשם של קונפטי: הזמנת חתונה מיוחדת גשם של קונפטי: הזמנת חתונה מיוחדת גשם של קונפטי: הזמנת חתונה מיוחדת

קטגוריות
הזמנות לחתונה ומיתוג אירועים,המגזין,רעיונות מיוחדים לחתונה
תגיות
מיתוג חתונה

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x