הזמנות לחתונה ועדכונים לאורחים בזמן קורונה: כך תעשו זאת נכון | מגזין חתונות | My Day

הזמנות לחתונה ועדכונים לאורחים בזמן קורונה: כך תעשו זאת נכון

חוסר הוודאות סביב חתונות בשנה האחרונה לא רק משפיע על הזוגות, אלא גם על האורחים שלהם שנשארים בחוסר ידיעה מול המצב החדש. אז מה עושים, איך מודיעים למי שכבר לא מוזמן ומה הדרך הכי טובה לתקשר את שינוי התוכניות מול האורחים? כמה טיפים מועילים

בין אם החתונה שלכם הייתה כבר מתוכננת לפרטי פרטים לפני שהקורונה נכנסה לחיינו, ובין אם התארסתם עכשיו – סביר להניח שאתם מתמודדים עם אותה סיטואציה לא נעימה ומתסכלת של מה עושים עם אורחי החתונה.

מצד אחד, אין לדעת מה יהיו ההנחיות בתאריך הנבחר. מצד שני, יש עדיין רצון להזמין את כל מי שחשוב לכם או לפחות לבקש מהם לשמור את התאריך המיועד. אבל מה קורה אחרי זה אם צריך למצמם? ואם צריך לדחות? ומה אם בכלל מי שהוזמן כבר לא יכול להיות מוזמן לאירוע בגלל המגבלות הנה כמה טיפים לאיך להתנהל מול האורחים בכל התקופה הלא יציבה הזאת:

עברו להזמנות בפורמט דיגיטלי

למרות שאנחנו מאד אוהבות פרינט, ובהחלט אוהבות תמיד לקבל הזמנה בדואר, רוח התקופה יותר מתמיד מכתיבה לנו דרך אחרת, דרך הדיגיטל. אז אולי מדובר בדרך קצת פחות אישית להזמין את היקרים שלכם לאירוע, אבל כן מדובר באופציה הרבה יותר אקולוגית גמישה ומותאמת למציאות שבה הדברים משתנים בכסף מהיר. אז מעבר לחיסכון הכספי הניכר, היתרון בלעשות בתקופה זו את כל תהליך ההזמנות מול האורחים אונליין הוא שיהיה לאחר מכן קל מאד לתקשר כל שינוי בתוכניות – ולצערנו עם רוח התקופה בזמן הקרוב שינוי בתוכניות זה משהו שכל הזמן צריך לקחת בחשבון.

כדי לשלוח הזמנות ומסרים דיגיטליים תוכלו לבחור בפלטפורמה שתאפשר לכם לנהל את כל נושא התקשורת מול האורחים בצורה יעילה וזריזה, או לתפעל את נושא שליחת ההזמנות במייל או וואטסאפ לבד. כמה פלטפורמות שאנחנו מכירות ואוהבות הן paperless post בגרסה הבינלאומית ו iplan בגרסה המקומית.

והכי חשוב – הזמנה דיגיטלית עדיין תאפשר לכם את כל עולם העיצובים הרחב שהיה נגיש לכם גם לפני ואפילו פותח אפשרויות נהדרות נוספות כי לא צריך לקחת בחשבון סוג הדפסה ונייר ולכן אפשר להתפרע עם העיצוב. רק טיפ מאיתנו – הדפיסו בכל זאת כמה עותקים של ההזמנה שבחרתם. גם כדי שיהיה לכם מזכרת וגם כדי שבכל זאת תוכלו לחלק כמה עותקים לבני המשפחה המבוגרים הקרובים שבטח פחות יבינו ויתחברו לשיטה הדיגיטלית.

 

הזמנות לחתונה ועדכונים לאורחים בזמן קורונה: כך תעשו זאת נכון

נצלו את הטכנולוגיה כדי לתקשר עם האורחים שלכם בדרך מהירה יותר

הזמנות לחתונה ועדכונים לאורחים בזמן קורונה: כך תעשו זאת נכון

יפה כמעט כמו במציאות, והרבה יותר פרקטי. עיצוב דיגיטלי מכאן

החלטתם לשנות את התאריך?

למרות שככל שהמצב נמשך יותר ויותר זוגות מתחילים מראש לתכן בהתאם אליו, עדיין יש לא מעט זוגות שמתלבטים בשאלה האם לקיים את החתונה בתאריך המקורי או להמתין למועד בו יהיו יותר הקלות. כך או כך, אם בחרתם בדרך של לשנות את תאריך החתונה, הפכו את הלימונים ללימונדה. ברשת יש המון אפשרויות לגרפיקות כיפיות והומוריסטיות, דרכם תוכלו ליידע אם האורחים שהחתונה נדחתה. הנה כמה דוגמאות שאהבנו במיוחד. אמנם הכל מוצלם על רקע יפה, אבל אלו הזמנות שיכולות להישלח באופן דיגיטלי לחלוטין (בהמשך לסעיף הקודם).

הזמנות לחתונה ועדכונים לאורחים בזמן קורונה: כך תעשו זאת נכון

לקחת את זה בהומור בהחלט עוזר. עיצוב הזמנה מכאן

הזמנות לחתונה ועדכונים לאורחים בזמן קורונה: כך תעשו זאת נכון

ואופציה קצת יותר מעודנת. הזמנה לקוחה מכאן

הזמנות לחתונה ועדכונים לאורחים בזמן קורונה: כך תעשו זאת נכון

אם בא לכם להשקיע קצת יותר בעיצוב. להשיג כאן

הזמנות לחתונה ועדכונים לאורחים בזמן קורונה: כך תעשו זאת נכון

“lets try this again” – אהבנו את הניסוח הלא מתחייב. עיצוב מכאן

התאריך נשאר, אבל צריך לבטל אורחים שהוזמנו

אולי אחד הדברים הכי מורכבים במצב הקיים זה איך לספר לאורחים שכבר הוזמנו לחתונה שהם לא יוכלו בסוף להגיע לאירוע שלכם. למרבית המזל, היום כמעט כל אורח שמוזמן לחתונה ואינו משפחה מדרגה ראשונה מבין שזאת אופציה. ועדיין – תמיד יש כמובן תחושה של החמצה. לכן, עם כל האי נעימות הכרוכה בדבר, מומלץ מאד לבשר לאורחים שכבר הוזמנו בצורה הכי אלגנטית ונעימה שיש לפני האירוע (ספונטני ככל שיהיה) שלצערכם לא תוכלו להזמין אותם לאירוע המצומצם.

בשלב הראשון היינו ממליצות בחום לעשות זאת בשיחת טלפון אישית לחברים ומשפחה קרובה שלא תוכלו שיגיעו, ובשלב השני להוציא משהו מסודר לכל מי שקיבל הזמנה לאירוע. עוד משהו לקחת בחשבון – אם תשדרו את האירוע בלייב או בזום, זה המקום לעדכן על כך.

הנה כמה הצעות איך לנסח את ההודעה, ואחת איך לא.

הזמנות לחתונה ועדכונים לאורחים בזמן קורונה: כך תעשו זאת נכון

כבדו אותם בהסבר. במקום הודעת טקסט אפשר לשלוח משהו קצת יותר מעוצב ורשמי, שיגרום להם להרגיש קצת יותר טוב. אהבנו ממש את הניסוח כאן. תמונה מכאן

הזמנות לחתונה ועדכונים לאורחים בזמן קורונה: כך תעשו זאת נכון

עוד דוגמא לניסוח מקסים על צמצום החתונה

הזמנות לחתונה ועדכונים לאורחים בזמן קורונה: כך תעשו זאת נכון

אפילו שהכיתוב מקסים, אין צורך לשלוח הזמנה שמודיעה לאחר מעשה. הכי חשוב להודיע לפני כמובן.

מה קורה אחרי החתונה

סביר להניח שגם אתם, כמו כולם, לא תוכלו להזמין את כל מי שהייתם רוצים לאירוע שלכם. ולמרות שמדובר באמת בעצב מסויים, זוגות רבים גם מספרים שהאינטימיות הפכה את האירוע שלהם להרבה יותר עוצמתי וכנה. כך או כך, עדיין יש מקום לתת למעגל שלא יכל להגיע לאירוע להרגיש חלק. אפשר לדבר על אירוע גדול יותר בהמשך, אבל אנחנו לא ממליצות להתחייב לדברים שאתם לא יודעים אם באמת תרצו. במקום זאת, זה בדיוק המקום כן להשקיע קצת יותר.

עצה שלנו, בחרו תמונה מהחתונה, עיצבו איתה הודעה מרגשת, ושלחו לכל מי שלא הוזמן בסוף לאירוע הקטן. ככה הם תמיד יזכרו שבאמת היו חסרים לכם, וגם אתם תרגישו שעשיתם את המיטב עם האנשים שאוהבים אתכם. ועוד רעיון אחרון – אם בסוף תוותרו על אירוע חתונה נוסף, תמיד תוכלו להזמין את כולם לחגוג איתכם במסיבת יום נישואין ראשונה.

קטגוריות
הזמנות לחתונה ומיתוג אירועים,המגזין,מידע וטיפים לתכנון החתונה,מידע שימושי לחתונה
תגיות
הזמנות חתונה דיגיטליות

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x