החליפו לוקיישן לחתונה שלוש פעמים: האירוע של בר ועומרי | מגזין חתונות | My Day

החליפו לוקיישן לחתונה שלוש פעמים: האירוע של בר ועומרי

הם צמצמו את מספר המוזמנים משש-מאות למאה וחמישים, החליפו לוקיישן שלוש פעמים ובחרו את התאריך הסופי לפי הזמינות של הספקים עליהם לא רצו לוותר. ההמלצה של עומרי ובר לזוגות במצב דומה: לנסות להנות מהתהליך ולא להיכנע ללחץ של התקופה

חתונת קטנה

בר ועומרי גרים בנתניה, הכירו דרך חברית משותפים וביחד 4 שנים. עומרי כדורגלן, ובשנים הראשונות של הקשר היה חי בבלגיה והוא ובר ניהלו את מערכת היחסים שלהם בשלט רחוק. במהלך ביקור של יומיים בארץ, עומרי הפתיע את בר עם לילה במלון בתל אביב. בר, שלא חשדה בכלום, הגיעה לחדר המלון ומצאה אותו להפתעתה מלא בפרחים. על הספה חיכה לה פתק עם המלל “תסתובבי אחורה”- שם הוא חיכה לה עם הטבעת בחוץ.

מכיוון שהצעת הנישואין קרתה בפברואר, בר מספרת שהיה להם ברור כי יתחתנו בקיץ, מכיוון שזה הזמן שיש פגרה במשחקי הכדורגל. מכיוון שלזוג המון חברים ובני משפחה, הם החליטו על גן אירועים גדול באזור חדרה ושלחו הזמנות ל600 אורחים לקראת יום החתונה שלהם.

חתונת קטנה

חתונת קטנה
חתונת קטנה
חתונת קטנה חתונת קטנה חתונת קטנה

חתונת קטנה אחרי שהתארסו, היה על בר לחץ גדול לסגור את שמלת הכלה שלה מכיוון שהייתה אמורה לטוס לבלגיה לכמה חודשים ולחזור רק לקראת החתונה. יומיים אחרי ההצעה היא הלכה לראות שמלה שאהבה, אותה סגרה בגלל הלחץ בזמן. בזמן שהייתה בבלגיה קפצה לה באינסטגרם של מעצבת הקוטור רימה רומנו שמלת חלומותיה. בניגוד לתוכניות המקוריות שלהם, בר ועומרי חזרו לארץ כשהתחילה הקורונה, מה שאפשר לה לבטל את השמלה המקורית ולרכוש את שמלת חלומותיה. בר מספרת שהשמלה נתפרה עבורה תוך שבוע, והייתה בדיוק מה שחלמה עליו.

על האיפור של בר הופקד אסף בבו, ובר מספרת שעוד לפני שהתארסה ידעה שהוא יהיה זה שיהיה אחראי על הלוק שלה ביום החתונה. לפני שהיא ועומרי קבעו את התאריך הסופי היא קודם כל וידאה איתו שיהיה פנוי להיות איתה בבוקר החתונה.

את הלוק הסופי השלימה בר עם תכשיט לשיער, נעלי עקב גבוהות וזר כלה מהמם – תוצאה יפיפיה שלא מעידה בכלל את כל הלחץ מאחורי הקלעים שהיה במהלך ארגון האירוע.

חתונת קטנה

חתונת קטנה חתונת קטנה

חתונת קטנה את לוקיישן החתונה שלהם החליפו בר ועומרי לא פחות משלוש פעמים. בהתחלה היו אמורים להתחתן באירוע ענק בגן האירועים ״ביער״ בחדרה. לאחר ששונו ההנחיות החליטו לצמצם לאירוע קטן וסגרנו מסעדה בשם ״ורנדה״ בתל אביב. כשהבינה בר שלא יתחתנו בגן אירועים הוסיפה לצוות הספקים שלה שף פרטי מוכשר בשם דימה עליו קיבלה המלצות ואיתו יצאה לדרך לבנות את החתונה שלה מחדש.

דימה מתפקד גם כשף וגם כמעצב, ובר והוא תכננו בקפידה את האירוע הקטן. במהלך התכנונים קיבלה טלפון מהדי גיי שלה שעדכן כי ההנחיות השתנו ויתאפשר להתחתן עם מאה אנשים החל משבוע הבא. במקביל, עדכן אותה כי ייפתח גן האירועים ״כוכב הים״ שיפעל בהתאם להנחיות החדשות. מכיוון שלבר ועומרי המון חברים ובני משפחה היא ישר הלכה לראות את המקום בתקווה שיתאפשר לה להזמין יותר אורחים, היא סגרה במקום את הגן לשבוע וחצי לאחר מכן, מתוך חשש שההנחיות ישתנו שוב.

החתונה החדשה תוכננה תוך שבוע וחצי, ומכיוון שדימה לא יכל להכין את האוכל במקום החדש ובר לא הייתה מוכנה לוותר עליו, הוא הופקד על עיצוב המקום – התוצאה הייתה מהממת ויפיפיה. בר מספרת שבאופן כללי אחד הדברים שהכי היו לה חשובים בין כל התקופה של האי וודאות זה לנסות להישאר עם הספקים המקוריים אותם בחרה והרגישה שיהיו הכי נכונים עבורה – בראשם הצלמים שלה הדי גיי המאפר ודימה. היא מספרת שהיה לה מזל גדול מכיוון שלאור התקופה רובם היו פנויים לשינויים שעשתה ולכן זכתה שילוו אותה ביום החתונה.

חתונת קטנה חתונת קטנה חתונת קטנה

חתונת קטנה

חתונת קטנה

״לזרום, לא לקחת קשה את המצב, להיות ספונטנים עם ראש פתוח. להבין שהדבר החשוב ביותר הוא אתם, ולא האירוע. אני החלטתי שהדבר העיקרי הוא אני ובעלי, לא האירוע עצמו. ברגע שהחלטנו שהדבר החשוב לנו ביותר זה להתחתן קיבלו בהבנה את כל השינויים ואילוצים״

חתונת קטנה

חתונת קטנה

חתונת קטנה

חתונת קטנה חתונת קטנה חתונת קטנה

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
השראה מזוגות,חתונה בגן אירועים,חתונה בזמן קורונה,חתונות אמיתיות
תגיות
People Photography,אורן נווה,אלפא,כוכב הים

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x