שלושה חודשים לפני שהפכו להורים: החתונה התל אביבית של ענת וחן | מגזין חתונות | My Day

שלושה חודשים לפני שהפכו להורים: החתונה התל אביבית של ענת וחן

כלה עם בייבי באמפ של חודש שביעי, שמלה שהדגישה את הזוהר ההריוני, אווירה תל אביבית והרבה מאוד אהבה: כך נראתה החתונה של ענת וחן, שלושה חודשים לפני שהפכו להורים

להתחתן בהיריון כבר מזמן הפך לחלק מהשגרה של זוגות ישראלים שלא מרגישים לחץ לעמוד מתחת לחופה עד שהם בשלב של תכנון משפחה, ורבים מהם גם בוחרים לעשות זאת כבר כשהתינוק או התינוקת בדרך. כפי שתעיד ענת, שהתחתנה בחודש השביעי של ההריון שלה, החוויה עצמה מיוחדת ואף מעצימה.

הקשר של ענת וחן התחיל לפני קצת פחות משנתיים, כשהם הכירו דרך הפייסבוק. באותו שלב, לשניהם לא היו להם ציפיות גבוהות מהקשר, אך לגורל היו תכניות אחרות לגמרי. בפברואר האחרון חן כרע ברך, פחות מארבעה חודשים לאחר מכן הוא וענת התחתנו, ושלושה חודשים מאוחר יותר הם הפכו לשלושה, כאשר בתם הבכורה, דניאלה, באה לעולם. למרות שהחודשים האחרונים נשמעים אינטנסיביים למדי, החוויה של ענת דווקא הייתה אחרת. “לקחתי באיזי”, היא מספרת על התהליך של ארגון החתונה, וכמובן על היום הגדול עצמו, “היה משהו קוסמי בעובדה שהייתי בהיריון בחתונה שלי. ממש הרגשתי את זה באותו הערב”.

כיאה לבעלים של מסעדה בהרצליה, האינטנסיביות של החודשים הללו ממש לא זרה לענת. למרות הניסיון של ענת בעולם המסעדנות, שלעתים קרובות משיק לעולם האירועים, הבחירה שלה לערוך את האירוע בקומה הרביעית הגיעה דווקא ממקום אחר לחלוטין: לפני 5 שנים היא הייתה אורחת בחתונה במקום, הרושם החיובי נשאר, וכך ‘הקומה הרביעית’ הייתה המקום הראשון והאחרון שהיא וחן פקדו בטרם סגירת התאריך. ענת הצמחונית הקפידה לשלב בתפריט שפע מנות צמחוניות, חן הקפיד לשלב שפע מנות בשר, ואת הקו הקולינרי מגדירה ענת כ”לא בומבסטי, קלאסי, פשוט, טעים, טרי ואיכותי”.

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

איתור השמלה המנצחת לכלה הרה עשויה להיות משימה מאתגרת, אך ענת עמדה בה בקוליות אופיינית. היא הספיקה להעיף מבט בשמלות במהלך חופשה באיטליה, אך בסופו של דבר בחרה במעצבת חגית כסיף, שהיא גם חברה טובה. ענת החלה את התהליך של עיצוב השמלה חודשיים לפני החתונה, בתחילת חודש חמישי, ולאחר לא מעט פגישות ותיקונים השמלה המושלמת עבורה נולדה. “המדידה האחרונה הייתה שבוע לפני החתונה. כל הזמן הזה, חגית הייתה עם היד על הדופק, הגדילה והקטינה. בסוף השמלה ישבה עליי פרפקט”. השמלה המדוברת כללה שילוב בין גווני לבן-צחור ושמפניה, שרוולים שקפקפים וסילואטה קלאסית שהחמיאה לגזרתה המתעגלת של הכלה.

בבוקר היום הגדול, הטוטאל לוק של ענת הושלם באמצעות איפור קלאסי ותסרוקת באן אלגנטית, מעשה ידיה של נועה לוי. בתום בוקר ההתארגנות ולאחר שסוף סוף נפגשו, ענת וחן התמסרו לעדשתו של הצלם לירון אראל שתיעד אותם במלון ההתארגנות וברחובות תל אביב.

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

כשהחל האירוע עצמו ו-280 האורחים החלו לזרום למקום, כמה מהם גילו לראשונה שבני הזוג יחגגו בקרוב שמחה נוספת, וכמובן מיהרו לפרגן. בעצת הצוות של ‘הקומה הרביעית’ בני הזוג בחרו בקונספט של חתונה הפוכה, כדי לאפשר לאורחים להגיע לחופה על בטן מלאה. החופה עצמה הייתה שילוב בין הטקס היהודי הקונבנציונלי לטקס אישי יותר: חבר ילדות של הכלה ניהל את הטקס, הטקסטים נכתבו על ידיו ועל ידי הזוג, והאווירה הייתה הומוריסטית, בדיוק כפי שענת שאפה.

לענת יש רק דברים טובים להגיד על החוויה של חתונה בהיריון. “הרגשתי יפה מתמיד, וההיריון ממש הוסיף לי. חוץ מהעובדה שלא יכולתי לשתות בחתונה של עצמי – היה מדהים”, היא אומרת, “לכלות מצפות אני ממליצה שלא ייתנו להיריון להגביל אותן, שיראו את ההיריון כבונוס ואת עצמן בנות מזל. בכלל – אני ממליצה בחום להתחתן בהיריון!”.

חתונה בהיריון חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון חתונה בהיריון חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

חתונה בהיריון

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועהקומה הרביעית
 • צילום סטילסלירון אראל
 • צילום וידאומושיקו טישלר
 • שמלת כלהחגית כסיף
 • איפור ושיערנועה לוי
 • אקססוריז ותכשיטיםאפרת קסוטו
 • טבעותMID
 • בגדי חתןהוגו בוס
 • זר כלהסיגל כהן
 • שיר כניסה לחופהMichael Kiwanuka - Cold Little Heart
 • שיר שבירת כוסLykke Li - I Follow Rivers
 • מקום התארגנותמלון מונטיפיורי
 • לוקיישן צילומיםרחובות העיר הלבנה
קטגוריות
חתונה אורבנית,חתונות אמיתיות
תגיות
הקומה הרביעית,חתונה אורבנית,לירון אראל,נועה לוי

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x