הכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעד - בלוג חתונות - My Day

הכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעד

דניאל ואלעד בחרו ביום חתונתם לשים את האורחים במרכז והציבו עמדת סבונים מושקעת במיוחד שדאגה שאף אורח לא יצא בידיים ריקות

שלל סבונים ריחניים, נרות צבעוניים וממותגים ומפיצי ריח – לא, לא מדובר בחנות סבונים יוקרתית, אלא בעמדת המתנות בחתונה של דניאל ואלעד, שקיבלו החלטה יוצאת דופן לשים את האורחים בפרונט. התוצאה – עמדת סבונים מושקעת ומלאה סטייל שדאגה לגרות את חוש הריח של האורחים, שלא יצאו בידיים ריקות.

דניאל מספרת שזו לא הפעם הראשונה בה בחרה לשים את האורחים במרכז. מאז ומתמיד, בכל הקשור לאירועים משפחתיים, היא ומשפחתה התמקדו במוזמנים: “גם בבת המצווה שלי, והאמת כך זה גם בכל מפגש משפחתי אצלנו, מי שתמיד הכי חשוב זה לא המארח, אלא האורח. ולכן זה היה לי הכי טבעי בעולם שגם ביום החתונה שלי, מי שיעמוד במרכז הם האורחים שלנו”. לכן היה חשוב לדניאל לחלק לאורחים מתנות מושקעות במיוחד, וכיוון שהיא מאוד אוהבת ריחות נעימים, בחרה להציב עמדה מושקעת ושווה ביותר, עמוסה במוצרים ריחניים שהאורחים יכלו לקחת עימם בסוף הערב. העמדה כללה סבונים מבושמים, מפיצי ריח ונרות שמותגו בלוגו ייחודי שעוצב לכבוד יום החתונה. למעשה, עוד לפני האירוע, קיבלו האורחים טיזר קטן ליום הגדול של דניאל ואלעד בצורת הזמנות ריחניות שהשניים בישמו בריחות נעימים טרם שליחתן לאורחים.

דניאל ואלעד לא שכחו גם את האורחים הקטנטנים הרבים שהגיעו לחתונה ובמיוחד בשבילם הציבו עמדת ממתקים צבעונית עמוסה סוכריות מכל הסוגים. העמדה הייתה ללא ספק התגשמות חלומו של כל ילד, והאמת, גם של לא מעט מהאורחים המבוגרים.

הכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעד

כאשר התחילה דניאל לחשוב כיצד היא רוצה שייראה גן האירועים היפהפה בו בחרו להתחתן, חוות רונית, היא החלה לבנות בפינטרסט קיר השראה מלא באלמנטים שונים שיחד יצרו אווירה רומנטית במראה כפרי. דניאל שיתפה את קיר ההשראה עם המעצבות המוכשרות מ-Zagoni Goltz – custom made design שלקחו את המושכות לידיים. ביום החתונה, הגן של חוות רונית היה מלא בפרחים רבים בגווני ורוד שיצרו אווירה רומנטית ביותר, והחופה עוטרה בפרחים יפהפיים שהעניקו לה מראה רך וכפרי. על הפקת האירוע הייתה אחראית המפיקה ספיר זוהב, אשר דאגה לתרגם את כל הבקשות והחלומות של דניאל ואלעד למציאות. דניאל משתפת שמשום שהיה להם וויז’ן מאוד ברור, אחת ההחלטות הטובות שהם קיבלו היה לבחור את ספיר זוהב כמפיקת האירוע אשר יעצה להם והייתה איתם לאורך כל הדרך.

עבור דניאל, רב הבחירות ליום הגדול היו לה פשוטות ביותר – פרט לבחירת שמלת הכלה; עד הרגע האחרון היא לא מצאה את האחת. דניאל פחות מתחברת לבגדים בצבע לבן ולשמלות כלה בפרט, וביקרה אצל מעצבים רבים ולא מצאה את מבוקשה. שבועיים בלבד לפני היום הגדול היא הגיעה לסטודיו של המעצב המוכשר ויוי בלאיש ושם ראתה לראשונה שמלות כלה שאהבה. דניאל מיד סגרה לא שמלה אחת אלא שתיים שונות – אחת לקבלת הפנים והחופה ושנייה למסיבת הריקודים.

החתונה של דניאל ואלעד הייתה מעוצבת, ריחנית ומפנקת. ומה שבטוח – אף אורח לא יצא ממנה בידיים ריקות.

רוצים גם? סבונים במיתוג אישי תוכלו לרכוש כאןכאן וכאן.

הכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעד הכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעד הכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעד הכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעד הכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעד הכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעד הכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעד הכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעדהכל בשביל האורחים: החתונה של דניאל ואלעד

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונה בגן אירועים,חתונות אמיתיות
תגיות
Zagoni Goltz - custom made design,חוות רונית,ספיר זוהב
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x