כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד | מגזין חתונות | My Day

כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד

הצעה שהגיעה כבר אחרי חודשיים, טבעת בהשראת הנסיכה דיאנה, דיג'אית על העמדה וכלה שמעודדת נשים לרדוף ולהגשים את החלומות שלהן  – זו החתונה המרגשת של ריי ואוהד

כבר שנים שאנחנו מרגישות שינויים אמיתיים בעולם בכל מה שנוגע לדימוי גוף; אנחנו נתקלות במגוון רחב יותר של מבני גוף בפרסומות ועל המסלולים, המודעות לאהבת הגוף גוברת והמדיה משתנה. אחת החלוצות בארץ בקידום דימוי גוף חיובי בקרב נשים היא ריי שגב, בעלת סוכנות לדוגמניות פלאס-סייז ואקטיביסטית גוף שהקדישה את חייה לנושא, ויעידו על כך כמעט 40,000 עוקבים באינסטגרם. אז איך נראתה ריי ביום החתונה שלה עם אוהד, איך הניסיון שלה בעולם הדוגמנות עזר לה לבחור שמלה ואיך היא עוזרת היום לנשים לרדוף אחרי החלומות שלהן בכל הכוח? בואו לקרוא ולהתאהב.  

כשזה זה…

כמו הרבה זוגות, ריי ואוהד הכירו דרך האפליקציה OkCupid, באמצע הקורונה. ריי, בת 37, הגיעה אל האפליקציה כמעט במקרה. באמצע הסגר הראשון, אחרי שסוכנות הדוגמניות פלאס-סייז שלה הושבתה כמעט לגמרי, היא החליטה שזה הזמן להשקיע בזוגיות. “כבר סידרתי את הבית, ציירתי, כתבתי, עשיתי כל מה שאפשר לעשות כשאת מושבתת בסגר והחלטתי בהשראת חברה להיכנס שוב לאפליקציה, אבל הפעם אחרת” מספרת ריי. “בחרתי להיכנס מתוך סקרנות וכיף, להגיד לעצמי ‘ואוו, מעניין את מי אפגוש היום’, לדמיין את זה, לא לבוא ממורמרת או שיפוטית, לנסות ולקחת אתגר, ללמוד על עצמי”.

והאתגר הגיע, בדמות אוהד, בן 46, מדריך הורים ומטפל בילדים על הספקטרום. במשך שבוע וחצי הם שוחחו מדי יום, הכירו, ואז החליטו להיפגש. הוא הגיע בול בזמן לדייט (“כבר מההתחלה חשבתי לעצמי שיש לו מילה”), ומהרגע הראשון היה להם כיף. כמה כיף? אוהד התחיל לדבר על חתונה, כבר בחודשים הראשונים להכרות. “זו ממש כמו הקלישאה – כשזה שזה – זה זה” אומרת ריי בחיוך.

כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהדכשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהדכשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד

זה המתכון לאהבה

ההצעה עצמה קרתה בלי יותר מדי שואו וצלצולים, אלא ערב אחד בו אוהד ביקש מריי שילכו לבחור טבעת כי הוא רוצה לקנות לה את הטבעת שהכי תתאים לה. “אמרתי לו שהוא פעל חכם. חסר לו שהוא היה בוחר טבעת שאני לא אוהבת. גם אחותי וחברה שלי איתן הוא התייעץ אמרו לו – תן לה לבחור”.

אז הטבעת נבחרה (אבן אמרלד בהשראת הטבעת של הנסיכה דיאנה), ובאפריל, בחופשה רומנטית במלון, הוא גם כרע ברך. “אני הייתי כזאת שלומפרית, התחלתי לקפוץ ולעשות שטויות, הכי לא אלגנטי, אבל הוא אמר לי – את פשוט היית את, וזה מה שאני אוהב”. ריי לא מפספסת הזדמנות להעביר דרך הסיפור הזה מסר חזק ומעצים: “זה כל כך אחר כשאת נכנסת לזוגיות כשאת באמת מכירה את עצמך, כשאת באה ממקום של להיות את עד הסוף. בעבר לא תמיד הייתי אני, והיום אני יודעת – להיות את מהרגע הראשון, זה המתכון למצוא אהבה”.

כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד

הבחירה בעדן על המים

אז אחרי ההצעה המרגשת, הגיע זמן ההכנות. המקום הנבחר: עדן על המים, שנבחר גם בגלל הקסם והירוק, אבל גם בגלל הצוות. ריי מספרת שמבחינתם הם הרגישו מהרגע הראשון שיש להם פרטנרים אמיתיים לחוויה והם לא סתם עוד לקוח שמשלם. אחרי שנסגר המקום, נסגרו לאט לאט הספקים, חלקם המלצות חדשות, חלקם חברים ואנשי מקצוע של שנים, כמו עדן ירושלמי, מעצב השיער. “עדן מספר אותי וצובע לי את השיער כבר שנים, הוא עשה איתי את הצילומים לכל שערי המגזינים אליהם הצטלמתי לאורך השנים. היה לי ברור שאבחר אותו כי הוא קודם כל חבר אמת”.

שמלת כלה של ליהי הוד 

ואז הגיע תורה של השמלה. קל לדמיין שריי שמגיעה עם עבר כל כך עשיר בתעשייה, ומכירה לעומק גזרות, לוקים ומעצבים, תתלבט לגבי השמלה, אבל ההחלטה שלה הייתה קלה. “את ליהי הוד הכרתי לפני שנים” מספרת ריי, “אני חברה של אחיה, ניר הוד האמן. היה לי ברור וטבעי שהיא תעשה לי את השמלה”. הגזרות האלגנטיות של ליהי התאימו בדיוק לרצון של ריי, משום שגזרת השמלה, האופן בו היא נתפרת לגוף ויושבת בול, היה הדבר החשוב ביותר בבחירה עבורה, והיא לא רצתה להיות כלה שבוחרת גזרה שלא לגמרי מחמיאה, רק כי היא תואמת את הטרנד הרווח בעולם השמלות באותה העונה. התוצאה? שמלה נקייה ויפהפייה, עם מחוך פנימי שפוסל מבפנים שיחזיק את החזה, ושסע צד מעלף בצד אחד לתוספת סקס אפיל ללוק הנקי. אל השמלה צורף בד נוצות ייחודי שחיבר את כל הלוק לאווירת החורף.

כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהדכשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד

 

הלוק השני – המעצבת החיפאית Berko White

את הלוק השני מצאה ריי באמצע מסיבת הרווקות שלה. ריי פועלת כבר שנה וחצי עם קבוצה אותה היא מלווה, של נשים שרוצות להגשים את החלומות שלהן, ואיתן היא בחרה לחגוג מסיבת רווקות. הבנות יצאו לסיור קולינרי ואופנה מהמם בחיפה, מלווה בצלמת שתיעדה את כל היום הקסום, שהמשיך אל צילומי הפקת אופנה של כל הנשים אצל מעצבת האופנה החיפאית ברקו וייט. “זה מותג שיכול להתאים לכלה האלטרנטיבית” מספרת ריי. “מישהי שמחפשת שמלה לבנה מהממת בתפירה מעולה ובמחיר ידידותי”. באחת השמלות שמדדה ריי תוך כדי הצילומים, היא התאהבה, והיה לה ברור שהיא חוזרת איתה הביתה כשמלה שנייה לחתונה.

כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד

רצינו רק להיות ביחד

כשיום החתונה הגיע, ב-30.12.21, התארגנו ריי ואוהד ביחד בסוויטה שלקחו בחדר המלון. כל אחד מהם התארגן בחלק אחר של החדר, אבל האווירה הייתה של ביחד. “אנחנו לא בעד כל החוקים האלה של לא להיפגש לפני. רצינו להיות ביחד. הגענו יום לפני למלון, וביום החתונה גם הצטלמנו שם”. מתוך בחירה שלא להתעייף יותר מדי, הם עשו סשן קצר בסביבות המלון, במרפסת ובלובי ואין ספק שהתוצאה המרשימה מדברת בעד עצמה.

אל האולם הם הגיעו לעיצובה המהמם של אסנת מרקס, המעצבת שבחרו להגשים להם את החזון – תחושה של חורף, חמים, מזמין. אסנת שילבה בעיצוב אקלקטי ספרים, בקבוקים ונרות, פתקי קליגרפיה שהיא מציירת בעצמה ופרחים בשלל צבעים עדינים. הצמחים שיורדים מן התקרה ב-“עדן על המים” השלימו את הלוק וזריקת הצבע הרצויה, ועל השולחן תפריטים עם ברקוד שמוביל את כל מי שסורק אותו לפלייליסט שירי אהבה קסום שאוהד יצר במיוחד עבור ריי. החופה עוצבה מבמבוק עדין, עם שילוב פרחים ואורות רך שנועד שלא לגנוב את הפוקוס מהחופה.

כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד

אל החופה נכנסה כל המשפחה, האחים, ההורים והאחיינים, בריקוד לצלילי השיר We are family, ואחריהם ריי ואוהד בריקוד לצלילי Let’s stay together של אל גרין. החופה הרפורמית שלהם נערכה על ידי חן בן ברית, עורך טקסים רפורמים שעבר עם הזוג תהליך הכרות מרגש ויחדיו עיצבו את הטקס, עם חיבור למסורת הטקס היהודי, וקטע מרגש שכתבה ריי עבור אוהד והקריאה לו במעמד החופה. החתונה המשיכה באהבה גדולה, עם ברכות, ריקוד יווני של אבא של אוהד ומסיבה עם הדיג’ייאית שבחרו ריי ואוהד, שהחליטו שחשוב להם שדווקא אישה תנצח על העמדה באותו הערב ולפרגן לאישה בתחום, וההחלטה השתלמה להם מאד במסיבה שנמשכה עד 1:30 בלילה עם תמהיל של דיסקו, בלוז, פאנק וניינטיז.

“אני מאד מאמינה בלהיות רול מודל ולעשות את הדברים בדרך שלך” מסכמת ריי, “וככה ניגשתי גם לחתונה. לעיתים הייתי מובילה, לעיתים מובלת, נתתי לאנשים מקום לעשות עבורי, אבל התעקשתי על מה שהיה לי חשוב, אפשר לראות את זה בטקס, בשמלה, בעיצוב. רציתי להביא את האנרגיה שלנו, הקלילות, הצחוק, האהבה שלנו, וזה היה מצחיק וכיפי ולא לקחנו את עצמנו יותר מדי ברצינות”.

כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד כשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהדכשאייקון אופנה מתחתנת זה הכי קלאס באפס מאמץ: החתונה של ריי שגב ואוהד

 

כל אנשי המקצוע

 •         מקום האירוע:  עדן גן האירועים
 •         צילום סטילס: אורי שדה  
 •         צילום וידאו: אורי פולק  
 •         שמלת כלה: שמלה ראשונה – ליהי הוד| שמלה שנייה – Berko white
 •         שיער: עדן ירושלמי
 •         איפור: שירן פארן  
 •         עיצוב: אסנת מרקס  
 •         נעלי כלה:  ASOS
 •         בגדי חתן: פולגת
 •         מוזיקה: פיינל דראם
 •         שיר כניסה לחופה: Let’s stay together – אל גרין
 •         מקום התארגנות: מלון וורט נתניה
 •         אטרקציות לחתונה: photoset – עמדת צילום חווייתית

 

 

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונה בגן אירועים,חתונה קלאסית,חתונות אמיתיות

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x