החתונה של שרין וגל | מגזין חתונות | My Day

החתונה של שרין וגל

מחלת מעיים קשה שהתפרצה בעקבות הלחץ של תכנון החתונה, השמלה שהוחלפה ברגע האחרון והבלת"מים בקבלת הפנים: שום דבר לא עצר את שרין וגל בדרך לאירוע מהחלומות

אם יש מילה אחת שמאפיינת את תקופת ההכנות לחתונה, כנראה שהיא תהיה לחץ. ההחלטות, ההכנות, ההוצאות הכספיות, הדעות של כל המשפחות והחברים ובאופן כללי המון משימות קטנות וגדולות שזוג צריך לבצע תוך כדי שגרה יומית עמוסה. אבל מה עושה כלה שמבחינה רפואית אסור לה להיכנס ללחץ? כשרואים את התמונות מהחתונה של שרין, את העיצוב המהמם ואת ההשקעה בפרטים – קשה לדמיין שמאחורי האירוע המושקע והשמח הזה היו לא מעט אתגרים – ביניהם כלה שהייתה צריכה לקחת סטרואידים, להביא אוכל מהבית ליום החתונה וגם לא משנה מה, לא להיכנס ללחץ.

שרין אובחנה בגיל 14 כחולה בקוליטיס. מדובר במחלה שמתפרצת דווקא ברגעים של סטרס, ובאמת זמן לא רב אחרי ששרין התארסה והתחילה עם ההכנות לחתונה התפרצה אצלה שוב המחלה. המשמעות – היה עליה להימנע לאורך כל ההכנות לחתונה מלחץ כדי לא להחריף את המצב. זה אמנם נשמע כמו משימה בלתי אפשרית, אבל בסופו של דבר הצליחה שרין לארגן את האירוע שתמיד חלמה עליו וגם להגיע ליום החתונה שלה רגועה, שמחה ועם תופעות לוואי מינימליות מהמחלה. זאת אחרי שלאורך כל ההכנות שרין ניסתה לנקוט בגישה של “אם לא תעשו מזה עניין זה פשוט לא יהיה עניין”. היא ידעה מראש למשל שלא תוכל לאכול מהאוכל בחתונה שלה עצמה, כי יש מזונות שמי שחולה בקוליטיס לא יכולים לאכול. היא החליטה להביא איתה לחתונה אוכל מהבית, ולאכול אותו בחדר חתן-כלה.

בשנים האחרונות רואים יותר ויותר אנשים שחושפים מחלות כרוניות שאיתן הם מתמודדים, וגם קשר השתיקה סביב קרוהן וקוליטיס מתחיל להתפוגג, וטוב שכך. לשרין חשוב מאד להציף את הנושא ולהגיד לכלות שבדרך שהן ממש לא לבד, ושאפשר בהחלט לחיות בצל המחלה.

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגלהחתונה של שרין וגלהחתונה של שרין וגל

 

את בעלה גל הכירה שרין לפני שלוש שנים בפיליפיניים במהלך טיול שעשתה אחרי התואר. הוא היה בוגר משפטים טרי ושרין בוגרת מדעי הרפואה. הכימייה הייתה מידית אבל שניהם לא היו מוכנים לקשר רציני ופשוט נתנו לדברים להתגלגל בטבעיות. בשלב מסוים, גל חזר לארץ ושרין המשיכה להודו, שם היה לה התקף קוליטיס והיא נאלצה לקצר את הטיול. כשחזרה לארץ, גל חיכה לה בשדה התעופה עם זר פרחים ומאז הם בלתי נפרדים.

שרין מספרת שהיום שבו גל הציע לה להתחתן היה אחד הימים המאושרים בחייה. היא חזרה הביתה אחרי שניגשה למבחן האחרון שלה בתואר השני ויחד עם גל יצאו לפגוש זוג חברים על חוף הים ביפו. החברה הכי טובה שלה התקשרה שהיא מאחרת, וגל הציע טיול רגלי על המזח. בדרך הם חלפו על פני פיקניק מהמם על החוף ולידו גיטריסט וזמרת ששרו את אחד השירים שלהם. ״גל ניסה לשכנע אותי לעצור ולהקשיב להם אבל הרגשתי שאני ממש חודרת למרחב הפרטי שלהם ומפריעה להם ברגע רומנטי. הוא כרע ברך ואז נפל האסימון.״

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל
החתונה של שרין וגלהחתונה של שרין וגל

כאמור, אחרי שהתארסו ועם התחלת ההכנות לחתונה התפרצה אצל שרין שוב המחלה. בנוסף לכאבים העזים ובעיות העיכול היא הייתה צריכה להתעסק בארגון החתונה שלה ולכן החליטה לנשום עמוק ופשוט לשחרר. את השלב הראשון של ההכנות שכלל בחירת מקום האירוע, הם תקתקו מהר. ״גל בא אלי יום אחרי שהתארסנו ואמר לי שיש לו מקום מושלם בשבילנו לחתונה. ברגע שהלכנו לראות את המקום לא היה צריך לשכנע אותי יותר מדי. רצינו חתונה פשוטה, אלגנטית ומאוד שמחה. מאמינה ומקווה שהצלחנו,״ שרין מספרת.

עם שמלת הכלה נתקלה שרין ביותר קשיים. בעוד שכלות רבות מנסות לקראת החתונה לשמור על משקל מאוזן ואפילו לפעמים להוריד קצת במשקל, שרין, בגלל המחלה, הייתה צריכה להתחיל תשעה חודשים לפני החתונה טיפול סטרואידים ממושך שגרם לעלייה במשקל, נפיחות וחולשה כללית שמנעה משרין גם לעשות כושר. עם זאת שרין לא ויתרה לעצמה וגם אחרי תהליך ארוך שבסופו בחרה שמלת כלה, הרגישה שרין שהבחירה הראשונה שלה לא נכונה, והחליטה שלמרות ששינוי של שמלה יכול להיות מלחיץ לקחת את זה בקלות, ולהחליף לשמלה שהיא מרגישה שיותר נכונה לה. התוצאה – מושלמת. את שמלת הריקודים שלה אגב, הזמינה שרין ב40$ מASOS.

החתונה של שרין וגלהחתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל החתונה של שרין וגל החתונה של שרין וגלהחתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל

אחד הדברים המרכזיים שעזרו לשרין לתכנן את האירוע עליו חלמה מבלי להיכנס ללחץ, היו החברות הטובות שלה שליוו אותה לאורך כל התהליך. הן היו כל כך מעורבות ותומכות, ששרין אפילו בחרה בחברת הילדות הטובה שלה אילנה, שהיא מעצבת במקצועה, שתוביל את העיצוב של החתונה. ביחד הן חיפשו רעיונות בפינטרסט ואילנה הכינה לה גם פלטת צבעים ולוח השראה. החברות, שאף ארגנו את מסיבת הרווקות שלה במיקונוס, לקחו על עצמן את מלאכת העיצוב ועשו מעל ומעבר כדי לעזור לשרין להביא את החזון שלה אל יום החתונה מבלי שתצטרך להתאמץ או להילחץ. ביום החתונה עצמו אילנה הייתה מופקדת על העיצוב, וגם הגיעה לפני החתונה למקום ועזרה לשפצר את הכל. בסופו של דבר ההחלטה לסמוך על החברות שלה השתלמה, העיצוב היה מהמם, ולפי שרין: “כבשנו את היער!”

למרות הדרך המאתגרת, ביום האירוע שרין הצליחה פשוט לשחרר ולקחת דברים בפרופורציה, ואפילו את הפאשלות היא קיבלה בחיוך. לדוגמה, בקבלת הפנים כאשר 380 האורחים החלו לזרום למקום, פקד את המקום נחיל חומיינים, אשר מהר מאד החל להפריע למהלך התקין של האירוע: “בהתחלה, בשיא הנונשלנט העפתי אותם בעדינות מהאורחים, כדי שלא ישימו לב, אבל בשלב מסוים ראיתי שכולם מלאים חומיינים. אמרו לי שאין מה לעשות, אין ממה להתעצבן ופשוט זרמתי, אפילו כשנכנסו לי חומיינים לשמלה ופתחתי בריצה לחדר חתן-כלה”.

שרין מספרת שללא ספק החלק הכי משמעותי בחתונה שלה היה טקס החופה. ״במעמד החופה, הרב הזכיר את אחי הקטן שנפטר לפני 4 שנים ושלצערי לא פגש את גל. זה היה רגע של שמחה כל כך גדולה מהולה בעצב ופשוט פרצתי בבכי. היה לי מאוד חשוב להזכיר אותו ואני מאוד שלמה שזו הייתה ההחלטה שלי. רגע אחרי זה הייתה שבירת הכוס וכולם קפצו עלינו בחיבוקים.״

בסופו של דבר, לאחר כברת הדרך שעברה, על העליות והמורדות, שרין מדגישה כמה חשוב לקחת הכל בקלות. “הפדיחות הקטנות הן הדבר שהכי כיף להיזכר בו. אם אין מה לעשות עם משהו – זרמו. קחו באהבה ותעברו את זה באלגנטיות.”

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגלהחתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל

החתונה של שרין וגל

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועצל הדומים
 • צילום סטילסעמרי עזרא
 • צילום וידאותומר פוקס
 • שמלת כלה ראשונהמרדכי אברהם
 • שמלת כלה שניהאסוס
 • איפור ושיערטס מטלר
 • נעלי כלהRepublic
 • בגדי חתןBamoss Square
 • הזמנות חתונהאילנה לנשון
 • עיצובאילנה לנשון, תם מאייר והכלה
 • מוזיקהערן פרחי
 • שיר כניסה לחופהThinking Out Loud - Ed Sheeran
 • שיר שבירת כוסFollow The Sun - Xavier Rudd
 • מקום התארגנותבית ההורים של הגיסה, מושב קדרון
 • לוקיישן צילומיםמושב קדרון, יער בן שמן
קטגוריות
חתונות DIY,חתונות אמיתיות
תגיות
DIY לחתונה,חתונות אמיתיות,מרדכי אברהם,נאות קדומים

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x