החתונה המפתיעה (מאד) של עדי ויובל | מגזין חתונות | My Day

החתונה המפתיעה (מאד) של עדי ויובל

זוג קם בבוקר, יום לפני תאריך החתונה המתוכנן שלו. אחרי שכבר נעשו את כל ההתאמות הנדרשות והשינויים ההכרחיים, הם מגלים ששוב נטרפים החוקים. הממשלה מודיעה שההנחיות משתנות, והם ולא יוכלו להתחתן למחרת. מה הם עושים?

אין כמעט תחום שלא עבר טלטלה בחצי שנה האחרונה, אבל עולם החתונות התהפך לגמרי. ממה שפעם היה היום הכי מתוכנן (אולי עד אותה הנקודה בחיים), הפך אירוע החתונה למירוץ אחר הנחיות ארגון מחדש והמון המון גמישות ופשרות מצד הזוגות. וגם כשחשבנו ששמענו כבר הכל, הגיע הסיפור של עדי ויובל והצליח להפתיע אפילו אותנו.

פיפל פוטוגרפי

עדי ויובל זוג כבר ארבע שנים, אבל מכירים מהרבה לפני כן, עוד מימי התיכון. כמו כל הזוגות לפני הקורונה, יצאו עדי ויובל למסע תכנון החתונה שמחים וטובי לב. הם בחרו אולם חדש ומבטיח שבדיוק נפתח כלוקיישן לאירוע שלהם, הכינו סייב דה דייט מהמם ומושקע, ושלחו הזמנות ל-600 בני משפחה וחברים שהוזמנו לאירוע החתונה שתוכנן להתקיים בתחילת יולי.

מה שבטוח, הם לא יכלו לדמיין את כמות התהפוכות שיעברו בדרך לחופה. אבל נתחיל מהסוף – יום לפני אירוע החתונה המתוכנן שלה, אחרי שהלכה לישון לפנות בוקר מאושרת אחרי אירוע החינה שלה, התעוררה עדי לטלפון שצלצל ללא הפסקה. אבא שלה היה על הקו, עם הבשורה שהחל מיום למחרת אירועים יוגבלו בצורה משמעותית ושהגן שלהם כך או כך יהיה סגור. ״אם את רוצה להתחתן, את צריכה להתחתן היום״ הוא אמר.

פיפל פוטוגרפיפיפל פוטוגרפיפיפל פוטוגרפי
פיפל פוטוגרפי

עוד לפני כן, כל שבוע החתונה של עדי התחיל ברכבת הרים. ביום ראשון של אותו השבוע (כאשר החתונה הייתה מתוכננת ליום רביעי) הודיעה הממשלה שהיא מגבילה אירועים לחמישים אורחים בלבד. האולם המקורי התקשר להודיע שבעקבות כך הם יהיו סגורים ועדי ויובל, שלא רצו לשנות את מועד החתונה, יצאו למירוץ של מציאת מקום חדש.

בבוקר שלישי, יום לפני האירוע במקום החדש שנסגר רק יום לפני, שוב הודיעו על שינוי ההנחיות ועדי נותרה בפני שתי ברירות: להתחתן למחרת עם עשרים אורחים, או להקדים את החתונה שלה לאותו היום לגן אירועים שבמקרה היה פנוי ליד בית הוריה.

עדי, שהייתה בהלם, ענתה ישר שאין סיכוי. הייתה לה מדידה אחרונה לשמלה (שעוד לא הייתה מוכנה), סידורים שנקבעו לקראת החתונה ובכללי לא יכלה לדמיין איך הבוקר הזה אליו התעוררה הוא בכלל בוקר החתונה שלה מבלי שתכננה.

פיפל פוטוגרפיפיפל פוטוגרפיאחרי לא מעט בכי, עדי הסכימה להגיע להורים שלה לארוחת בוקר במהלכה השתכנעה שלא נותרה ברירה אלא להזיז את אירוע החתונה לאותו היום. ״ הם הצליחו לשכנע אותי, הבחורה הכי מתוכננת שיש, שתכננה כל פרט ופרט, כל פרח ועלה שהיה אמור להיות בכל שולחן ושולחן, את העיצוב על שולחנות האבירים, את העיצוב של החופה, של הפרחים שנופלים מלמעלה ברחבה…את כל האטרקציות והעשן והבלונים בסלואו, להתחתן באותו היום. ולא היה לי מושג איך האולם יראה ואיך תיראה החופה אבל החלטתי שזה כבר לא משנה כי העיקר שבאמת נצליח לעבור את היום הזה נשואים.״

בפועל, רק בשעה שלוש בצהריים החלה עדי בהכנות לחתונה שלה כשנסעה לסטודיו של מעצבת שמלות הכלה שלה, ברטה, למדידה אחרונה של השמלה שעוד בכלל לא הייתה מוכנה. עשו לה תיקונים אחרונים במכפלת של השמלה ועדי בלחץ גדול רצה למלון כדי להתארגן לאירוע שייערך בעוד שעות ספורות. שם חיכו לה כבר החברות הכי טובות, וגם המאפרת שלה שהגיעה, ראתה את העיניים של עדי, שהיו מפורקות אחרי לילה כמעט בלי שינה ובוקר של בכי, וישר שלחה אותה לשים מלפפונים עליהם ולהירגע.

זה כמעט בלתי ייאמן כשמסתכלים על תמונות החתונה של עדי, שמדובר ביום שהיה כל כך מורכב, ספונטני ולחוץ. הדרמה הגדולה לא ניכרת בפריימים המושלמים, ומי שהיה רואה את התמונות מבלי לדעת את הסיפור מאחוריהם בטח לא היה יכול לנחש שמדובר בכלה שקמה בבוקר בלי לדעת שזה יהיה יום החתונה שלה, ושהיה לה גם שעות ספורות בלבד להתארגן, להצטלם ולהגיע לאירוע במקום בו מעולם לא ביקרה.

פיפל פוטוגרפי

פיפל פוטוגרפי
פיפל פוטוגרפי

פיפל פוטוגרפיולמרות כל הקשיים, והזמן הקצר שהיה לה להתארגן, עדי הפציצה בלוק מושלם. את שמלת הכלה המנצנצת ויפיפיה שלה היא עשתה אצל המעצבת ברטה באשדוד. עדי מספרת שכשהתחילה לחפש שמלות כלה היא רצתה וואו, שוואו. שיהיה סינדרלה פייריטייל אבל עם סטייל. את השמלה המושלמת היא מצאה כמו כלות רבות בימינו, באינסטגרם, והרגישה ישר שהיא נועדה בשבילה. אנחנו מסכימות. את הלוק עדי השלימה עם תסרוקת נינוחה אבל הכי מדוייקת שיש ואיפור עדין וטבעי.

עד כמה עדי תכננה את החתונה שלה לפרטי פרטים? כששאלנו אותה אודות הלוקיישן עם האור המדהים בו הצטלמה לפני האירוע, היא סיפרה שהיה לה חשוב ממש למצוא מקום מיוחד עם אור יפה להצטלם בו ולכן עשתה מחקר מקיף בנושא. היא מצאה כתבה במגזין אדריכלות על וילה באשדוד והתאהבה בתמונות,  יצרה קשר עם משרד האדריכלים וביקשה שידברו עם בעלי הוילה, שחיים שם, לגבי אישור להצטלם שם ביום החתונה. הבעלים כמובן נענו לבקשה של עדי ושמחו על ההזדמנות לשמח חתן וכלה ביום חתונתם, ואפילו כשבאותו היום עדי ביקשה להגיע בהתרעה קצרה מאד הם פתחו בפניה את דלתות הוילה באהבה גדולה.

פיפל פוטוגרפיפיפל פוטוגרפי
פיפל פוטוגרפי
פיפל פוטוגרפי
״נתחיל בזה שמאז החתונה המוטו שלי לחיים זה: נצלו כל יום כאילו מחר יש סגר מלא (מה שבאופן אירוני נכון מאד לזמן פרסום כתבה זו). מעבר לכך, אני חייבת לציין שלמרות הכל ולמרות שכל מה שתכננתי וחלמתי יצא לא בדיוק אלא בערך, זה עלה בסוף על כל דמיון שהיה לי. כל אחד מהאנשים המצומצים שהגיעו בהתראה של כמה שעות בא מכל הלב והנשמה לעשות לנו שמח ולא עזב את
הרחבה לרגע. רקדנו עד שלוש וחצי לפנות בוקר, אפילו הצלמים לא רצו ללכת ונשארו איתנו עד הסוף.

אנחנו הכי שמחים בעולם על ההחלטה ועל הספונטניות ואני ממליצה לכל הזוגות לקחת את הכל בקלות ופשוט לזרום. אם אני, הבחורה הכי מתוכננת ומחושבת נהנתי ככה, גם אתם יכולים לשמוח ביום החתונה הלא-לפי-התוכנית-המקורית שלכם.״

פיפל פוטוגרפי

פיפל פוטוגרפיפיפל פוטוגרפיפיפל פוטוגרפיפיפל פוטוגרפי
פיפל פוטוגרפי

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםגן אירועים בשפלה
 • צילוםPeople photography
 • שמלת כלהברטה
 • שיערדביר טוויק
 • איפוריערה מרדכי
 • אורברול (לוק שני)עיצוב אישי של רקל דייר
 • חליפת חתןארגו
 • לוקיישן צילומיםוילה באשדוד, חוף המצודה
 • מוזיקהאלפא - דיגיי באגו
 • שיר כניסה לחופהGrease - You're the One That I Want (Alex & Sierra cover)
 • שיר שבירת כוסcrazy in love במיקס של באגו
 • שיר שבירת כוס שניאין יותר מועדונים
 • מספר אורחים50 בשתי קפסולות
קטגוריות
השראה מזוגות,חתונה בזמן קורונה,חתונה קלאסית,חתונות אמיתיות
תגיות
berta,People Photography,ברטה,דביר טוויק

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x