המדבר עוטה לבן - בלוג חתונות - My Day

המדבר עוטה לבן

או מי גוד. יכול להיות שכבר אפריל? ושפסח מעבר לפינה? כנראה שכן.. אחרת איך נסביר את רוח החג שמתחילה לרחף באוויר ואת הרצון העז שלנו לצאת ולטייל?

ואם כבר לטייל, אז אפשר גם בדמיון – במיוחד עם התמונות החלומיות שיש לנו היום היישר מהמדבר הישראלי. הם אולי צולמו כאן, אבל לגמרי נותנות אווירה של חו״ל, חופש ועדיין חיבור כל כך ישראלי ויפה. אהבנו לגמרי.

קצת על ההפקה מפי הצלם, נתי הורטיג: דמיינתי הפקה לבנה המציגה את חיבור עולם הכלות לבוהמה האתנית העכשוית שמספרת על אנשי הרוח ואורח חייהם השונה, בלתי שגרתי, עם פשטות וסטייל. אנשים שהולכים עם האני שלהם ועם האמת שלהם, בעלי חופש דעות, וחופש ביטוי. העיצוב משלב אלמנטים טבעיים כמו עץ ואבן, שמצליחים לבוא בשילובים מרתקים עם הנוף מבלי לאבד את השיק.

כמה יופי יש כאן בארץ – מסתבר שהמון.  וכיף לגלות את זה כל פעם מחדש

המדבר עוטה לבן המדבר עוטה לבן המדבר עוטה לבן המדבר עוטה לבןהמדבר עוטה לבן המדבר עוטה לבןהמדבר עוטה לבן המדבר עוטה לבן המדבר עוטה לבן המדבר עוטה לבןהמדבר עוטה לבןהמדבר עוטה לבןהמדבר עוטה לבן המדבר עוטה לבן

צילום: נתי הורטיג

איפור ותסרוקות: איילה חיימוב

עיצוב הסט ואקססוריז: אינדיאנה דיזיינס

דוגמנית: אנה ליטובקה

שמלות: אייזן-שטיין

תכשיטים: קרן וולף

קטגוריות
ביוטי: תסרוקות ואיפור לחתונה
תגיות
בוהו שיק,נתי הורטיג
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x