המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה | מגזין חתונות | My Day

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

חתונה בגן שעשועים? check. חופה בתוך מפעל? כבר חשבו על זה קודם. ארגון אירוע תוך שבוע? גם זה אפשרי. המפיקים שלנו מספרים על החתונות הכי יוצאות דופן שהם לקחו בהן חלק

הפקת חתונה לא שגרתית דומה במובנים מסוימים להגשמת חלום. בני זוג מגיעים עם רעיון, לפעמים אפילו בלעדיו, ומתארים איך הם רואים בעיני רוחם את האירוע הכי גדול של חייהם. לא פעם מי שאחראים על להפוך את החזון של הזוג למציאות הם ההמפיקים, שלוקחים את המושכות ובעזרת הניסיון והידע שלהם הם מחברים את החוטים, ורוקמים עבור החתן והכלה את החתונה עליה הם חלמו.

לא אחת אנחנו מביאות בפניכם סיפורי חתונות יוצאי דופן, שמאחורי הקלעים שלהן נמצאים מפיקים שעבדו במשך חודשים על כל הפרטים הקטנים כדי לגרום לחתונה לקרות. הפעם רצינו להשאיר, לרגע, את הזוגות מאחור ולתת את הבמה למפיקים שגורמים להכול לקרות. לשם כך פנינו לכמה מפיקים שמתחתים באירועים לא שגרתיים וביקשנו מהם לשתף אותנו בחתונות הכי מיוחדות שהם לקחו בהן חלק, וקיבלנו סיפורים מעניינים ובעיקר מעוררי השראה שעבור זוגותש רוצים לשבור את השגרה הביום החתונה שלהם, באמת שהכל אפשרי:

חתונה במפעל משטחים

“בני הזוג שפנו אלינו אוהבים דברים מיוחדים”, מספרים אורי וטל מחברת ההפקות ‘בלום’. “הם ראו המון שטחים, מטעים, פרדסים ויערות אבל עדיין משהו היה חסר. הם רצו מקום שאף אחד עוד לא התחתן בו לפניהם. מבחינתם זה היה ברור – לא עוד כרם או מטע, אלא משהו ‘אחר’”. המפיקים בבלום מעידים על עצמם שהם אוהבים זוגות שגורמים להם ‘לצאת מהקופסה’, ולאחר חיפושים רבים והרבה טלפונים נמצא המקום שהיה שם כל הזמן, ממש מתחת לאף. “יום אחד במהלך החיפושים ללוקיישן עצרנו במפעל משטחים מעץ כדי לקנות משטחים לריהוט שלנו ופתאום נפל לנו האסימון – זה יהיה הלוקיישן לחתונה”, מספרים אורי וטל. “בעל המפעל לא האמין למשמע אוזניו: ‘חתונה?! כאן? מי בכלל ירצה?!’, אבל אנחנו התעקשנו והפעלנו את כל מנועי השכנוע שלנו. בני הזוג הגיעו לראות ומשם הכול היסטוריה”.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

לוקיישן שהיה ממש מתחת לאף. צילום: שי קוט

אז איך ניגשים בכלל להפקה כזאת? המפעל, שמייצר באמצעות מכונות ענק מדי יום אלפי משטחים וטונות של עצים מכל הסוגים, המינים והצבעים, עומד על שטח של 24 דונם. לצורך החתונה סגרו בלום דונם אחד, ובמשך יומיים סידרו אותו “בעזרת שני מלגזנים מהמפעל, לפי סקיצה שהכנו מראש”. החתונה כולה נערכה תחת כיפת השמיים, כמובן, והחופה התקיימה בכרם הגובל עם המפעל. בשיתוף עם הזוג, בחרו המפיקים צבעים, מרקמים, תאורה, והביאו גם שוזרת שהכינה סידורי פרחים קטנים וצבעוניים. “זה היה פשוט אירוע קסום”, מסכמים אורי וטל.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

אירוע שאיפשר למפיקים לצאת מהקופסה. צילום: שי קוט

****

חתונת בזק שאורגנה ב-6 ימים

“לא מזמן פנו אלינו בני זוג שביקשו להפיק חתונת שטח”, מספר המפיק רותם מ-Pure Productions, “אבל לאחר מחשבה, הם בחרו לבסוף לוותר על הרעיון ודרכנו נפרדו בחיוך ובנעימות”. שלושה חודשים לאחר מכן הגיע למשרד ההפקות טלפון בהול מבני הזוג. השניים סיפרו שמצבה של אימו של החתן סופני, ובשל הקשר המיוחד שנוצר בינם לבין חברת ההפקה, הם פנו אליהם בבקשה לעזרה בהפקת חתונת בזק. “הם ביקשו לקיים את החתונה במועד קרוב ככל האפשר, עד לשבועיים במקסימום”, מוסיף המפיק. “כל המשרד שם לנגד עיניו את המטרה – שאֵם החתן תשתתף בחופת בנה”. היה זה אמצע הקיץ, ולא היה פשוט למצוא תאריכים פנויים ומתאימים בזמן כל כך קצר, אבל לבסוף נמצא לוקיישן והחתונה נקבעה לשישה ימים אחרי הפנייה הראשונה של הזוג.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

חתונת בזק בזכות הקשר שנרקם עם pure productions. צילום: אילן מור

“עצם הניסיון שלנו והיכרותנו עם התחום סייעו לנו במציאת אולם אירועים חדש בתל אביב, שרק נפתח בזמנו, שלא היה חשוף לנחלת הכלל, ולכן זאת הייתה האופציה המתאימה, שהסתדרה לזוג גם מבחינת המיקום הגאוגרפי והתקציב. לאחר שנמצא המקום פנינו מייד למגוון רחב של נותני שירות שראו זכות בהשתתפות בחתונה מיוחדת שכזו”, מספר רותם. האירוע, שתוכנן בקפידה, היה מוצלח ומרגש במיוחד, כאשר אֵם החתן הגיעה מלווה בצוות פרמדיקים על גבי מיטת בית חולים ונכחה בטקס החופה של בנה ושל אשתו הטרייה.

****

חתונת סופ”ש במלון כרמים

חתונה מיוחדת נוספת שרותם מ-Pure Productions הפיק התקיימה במלון כרמים שבהרי ירושלים. מיכל ודניאל רצו חתונה יוצאת דופן של סוף שבוע שלם, כזו שתשאיר את כל האורחים שלהם, מהארץ ומחו”ל, יחד איתם ליומיים שלמים. לשם כך הם פנו לחברת ההפקות, שבמהרה הבינה שהאפשרות המתאימה והנכונה ביותר לבקשה זו היא לערוך את החתונה במלון. לאחר חיפוש אחר מלונות בוטיק שיתאימו לאירוע, נבחר לבסוף מלון כרמים כלוקיישן לחתונה. “תכנון אירוע מסוג זה ומציאת מלון שיהיה פנוי לכך צריכה להיעשות מספיק זמן מראש, מכיוון שכדי לייצר אינטימיות יש לסגור את כלל המלון לאורחי האירוע, או לחילופין מתחם שלם אשר יהיה סטרילי”, מסביר רותם.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

המלון נסגר רק לאורחי החתונה. צילום: ערן בארי

לאירוע של מיכל ודניאל הוזמנו כ-500 אורחים, ו-300 מהם נשארו לישון במלון. רותם מספר כי הסעדת האורחים במרבית המלונות נמצאת באחריות המטבח של המלון, והתאמתו לאירוע שהוא חתונה מצריכה עבודה לא פשוטה. במקביל להתאמת ההגשה, אופי העבודה והשירות, דאגו Pure Productions לשלל אלמנטים כמו ערכות טפנדים ממותגות בקונספט החתונה, ציוד ישיבה אקלקטי וכמובן – הסבת אולם פנימי לקלאב אקסקלוסיבי ששימש כרחבת ריקודים. “הייתה מסיבה מטורפת עד השעות הקטנות של הלילה, בשילוב עם הופעה חיה של מרינה מקסימיליאן. בבוקר שלמחרת כל האורחים קמו לארוחת בוקר ובילוי מפנק בבריכה ובספא שחתם את הסופ”ש הנפלא הזה”.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

כל מערך ההסעדה של המלון הותאם לצרכי החתונה. צילום: ערן בארי

****

חתונת בוקר קאריבית על קו המים

מה עושים כאשר הכלה נמצאת בהיריון מתקדם ולא יכולה לטוס לחופשה החלומית שלה בקריביים? מביאים את הקריביים אליה. כך בדיוק עשו המפיקות סופי ורווית מ-R and S Eventim, עבור חתונתם של זוג הצרפתים ליסה ויואן, שהתחתנו כשליסה הייתה בחודש שביעי. המשימה הראשונה שלהן הייתה למצוא לוקיישן. “מייד התחלנו בחיפוש אחר חוף באזור המרכז שאפשר לערוך בו חתונה, למען האמת אין הרבה אופציות ומשנה לשנה הן מצטמצמות כי לא תמיד למקומות מסוג זה יש רישיונות לטווח ארוך”, הן מספרות. המקום שנבחר, לאחר סיורים רבים, הוא מסעדת תאיו בבת ים. רצועת החוף המהממת שעליה יושבת המסעדה הוסבה לבוקר אחד לחוף פרטי וחגיגי במיוחד. כן, קראתם נכון – בוקר, וליתר דיוק – 11 בבוקר יום ראשון.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

חתונת קריבית ב-11 בבוקר. צילום: עדי פהר, מוסיקה פלוס

“היו 170 אורחים בחתונה, רובם מחו”ל, והזוג רצו שכולם ייכנסו לים”, מספרות המפיקות רווית וסופי. “החופה הועמדה ממש על החוף, ולפני שהתחילה הרב ביקש שלא יהיו אנשים בבגד ים ‘בפריים’, אז ביקשנו מהם לזוז”. כדי שכל האורחים ייכנסו לאווירה דאגו רווית וסופי לכל הגאדג’טים הקטנים, שכללו מגבות, מטקות, מניפות, קוקטיילים, פינת דיז’סטיף (שהצרפתים אוהבים מאוד), מיני אוהלים לילדים וגולת הכותרת – מסיבה משוגעת בניצוחו של די-ג’יי הקטיק שהחלה מייד אחרי החופה ונמשכה עד רדת החשיכה. “האתגר לאורך הדרך היה גדול משני הכיוונים: אחד זה ארגון המקום שיהיה בדיוק כמו שהחתן והכלה חלמו עליו, והשני הוא להתחשב בכלה שהיא בהיריון מתקדם וצריך שיהיה לה נוח לאורך כל היום”, מציינות רווית וסופי.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

ארוחה על החוף ומסיבה לוהטת אחריה. צילום: עדי פהר, מוסיקה פלוס

****

חתונת Street Party

למפיק עידו אדמון יש הרבה ניסיון בהפקת חתונות בלוקיישנים מיוחדים ברחבי הארץ, אבל החלום שלו היה להפיק חתונה ברחוב. לאחר פגישה עם עדי וחגי, שפנו אליו בבקשה לקיים חתונה בחצר ביתם שבעמק חפר, הוא סוף סוף זכה להגשים את החלום. “כשהגעתי לפגישה איתם הבחנתי ברחוב שלהם – רחוב קטן ללא מוצא – והצעתי להם לקיים דווקא בו את האירוע שלהם – חתונת רחוב”. מאחר שבני הזוג בין כה וכה רצו להתחתן בחצר הבית, הרעיון נראה להם מושלם והוחלט להוציא אותו לפועל.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

אווירה של קרנבל ברחוב ליד הבית. צילום: איגור לובנסקי

“יצרתי מעין אווירה מגניבה וסופר מיוחדת שהפכה לחוויית החתונה שלהם”, מספר עידו. במקום הוקמו עמדות אוכל עם דגש על מאכלי רחוב, עגלה של קפה ועמדות של שייקים וגלידות. המקום קושט ועוצב כמובן בהתאם; נתלו בו דגלונים צבעוניים והובאו פינות ישיבה גם למבוגרים וגם לצעירים. “הכול ביחד יצר אווירה של קרנבל”, אומר עידו. “זאת אחת החתונות הכי כיפיות שיצא לי להיות בהן”.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

למקום הובאו פינות ישיבה גם למבוגרים וגם לצעירים. צילום: איגור לובנסקי

****

חתונה בגן שעשועים

נמשיך עם חתונה נוספת של עידו אדמון, שנקרא למשימה כדי להגשים את החלום של איילת ושירן – להתחתן על הדשא בקיבוץ. כאשר הוא הגיע ללוקיישן המבוקש, קיבל החלום תפנית. “כשהגעתי אליהם לקיבוץ ראיתי שסמוך ל’דשא של החתונות’ יש גן שעשועים צבעוני ומקסים בין עצי אלון, וסביבו כר דשא גדול. הצעתי לזוג לקיים את האירוע שם ולבנות חתונה קצת אחרת”, מספר עידו. הוויז’ן שלו כלל אירוע שמח, צבעוני במיוחד, וכזה שיתאים לאווירה הלא מחייבת של יום שישי אחרי הצהריים, כפי שהזוג רצה.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

גן צבעוני שהיה התפאורה המושלמת ליום המרגש. צילום: עמרי אילת

לשם כך הוסב המרחב שבין הנדנדות לאזור קבלת הפנים, והוצבו בו עמדות אוכל עם עגלת קפה ועמדה מפנקת של שייקים. שאר עמדות האוכל היו באופי של ‘מטבח פתוח’, והעיצוב, לו היו אחראים איילת ושירן עם חברתם המעצבת יובל ויזל, כלל מרכזי שולחן מסוכריות צבעוניות. החופה התקיימה סמוך למגלשות וליתר המתקנים, כשהאורחים עומדים סביב הזוג. “זאת הייתה חתונה לגמרי שונה בנוף החתונות ומאוד נהניתי להפיק אותה”, מספר עידו.

לפוסט המלא על החתונה של אייל ושירן לחצו כאן

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

האורחים הוזמנו לאכול בין מתקני השעשועים. צילום: עמרי אילת

****

חתונה במושב באווירה כפרית

“זה לא פשוט להיות רווקים אחרי גיל 35, ורגע לפני שאפרת ואסף התייאשו משידוכים ואתרי היכרויות, הם הצליחו למצוא אחד את השנייה”, מספרות שני ויעל מ-XO production. “זוגיות בגיל הזה מגיעה כבר עם בשלות וידיעה של מה את רוצה (או לא רוצה) מהחיים, ולכן הם היו מאוד סגורים על מה שהם רוצים ביום הגדול שלהם – חתונה בבית, באווירה כפרית”. אפרת, בתו החורגת של כדורסלן העבר אולסי פרי, ובן זוגה אסף, בחרו בחצר הבית של ההורים במושב חרות שבשרון כלוקיישן לחתונתם. בזכות הרבה מחשבה ותכנון של המפיקות קיבלה החצר שדרוג, תוך שמירה על סגנונה הייחודי והכפרי.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

הביאו את החתונה לאווירה הכפרית במושב. צילום: רן ברגמן

“הבאנו בלות חציר במיוחד לאירוע ופיזרנו בכל מיני פינות בשטח הגינה, והחול של מנאז’ הסוסים קיבל יישור מיוחד”, מתארות שני ויעל. “מלבד זה לא ויתרנו על כלום – הבאנו קייטרינג, פתחנו בר, הריהוט הותאם לחצר ועל הדרך החתן דפק הופעה מרגשת עם הלהקה שלו”.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

בלות של חציר ויישור של המנאז’ לסוסים. צילום: רן ברגמן

****

חתונת קרקס באווירת טבע

“כשהחתן והכלה הם זוג לוליינים בקרקס ואוהבי טבע מושבעים – ברור שהחתונה תהיה מלאת אופי ויוצאת דופן במיוחד”, מספרים המפיקים תומר ולי מ’שבלול אירועים וטבע’. “אין לנו תבנית קבועה לאף אירוע, אנחנו בונים פאזל מיוחד ומתאימים עבור הזוגות את מה שצריך, וזאת הייתה בהחלט חתונה המהווה דוגמה לחיבור מנצח, עבודה קשה ותוצאה מדהימה”. אז מה היה לנו שם? העיצוב היה אקלקטי וכלל גרילנדות תלויות כמו באוהל קרקס, פינות ישיבה שמשדרות צ’יל, וקופסאות שימורים שנאספו מראש והוצבו על השולחנות כאגרטלים.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

כשקרקס פוגש טבע. צילום: שי לי עוזיאל

“החתונה נערכה כחתונה הפוכה. לאחר שכולם אכלו טוב והזילו דמעה בחופה, עברנו לחלק האומנותי של הערב, ששיאו היה הופעת קרקס מיוחדת שהכינו חברים של בני הזוג”, מספרים תומר ולי. האורחים נהנו מלא פחות מאשר מופע אש, תרגילי תעופה באוויר והרבה תרגילים וירטואוזיים. “זאת הייתה חוויה מאוד עוצמתית שחיברה את כל האורחים לעשייה המשותפת של הזוג”, מסכמים המפיקים. “אנחנו ממש נהנינו”.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

רגע השיא של האירוע – הופעת קרקס שהכינו החברים של הזוג. צילום: שי לי עוזיאל

****

חתונת יומיים בשטח חקלאי

“כשעובדים מול זוג שהכלה מפיקה בעצמה והחתן הוא מעצב תעשייתי סופר מוכשר – די ברור שהחתונה תהיה בטעם טוב ובלי פשרות”, מספר שלמה מ’אימפקט הפקות’. איילת ודניאל בחרו להתחתן בשטח חקלאי בשפלה, והם פנו לחברת ההפקות אחרי שכבר היה להם ויז’ן של איך הם רוצים שהאירוע ייראה. מה שהיה ברור לזוג ולאימפקט כבר מתחילת העבודה הוא שהמסיבה תהיה החלק הדומיננטי באירוע, ושצריך לדאוג ללינה של האורחים בשטח כדי לאפשר להם לשתות הרבה במהלך החתונה מבלי לדאוג. “לשם כך הקמנו בשטח אוהל לינה מפנק, בין עצי הזית, ודאגנו גם לפינה אותנטית של קפה ותה על גחלים, שעבדה לאורך כל האירוע בלי הפסקה”, מספר שלמה.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

כל האורחים הוזמנו להישאר לישון בשטח. צילום: bare wedding

אחד האלמנטים הייחודיים של ההפקה, הקשור גם הוא למסיבה, היה אוטו גלידה שנכנס בהפתעה למרכז רחבת הריקודים וחילק גלידות לכל הרוקדים, לצד מיקס של צלילי אוטו גלידה שהכין הדי-ג’יי מראש. “הלבשנו את אחד החברים בבובת ארנב ענקית וורודה שחילקה את הגלידות מתוך האוטו גלידה ואי אפשר לתאר כמה זה הרים עוד יותר את המסיבה”. מלבד הדאגה לחלק המסיבה, בני הזוג, איילת ודניאל, היו מעורבים באופן פעיל בעיצוב האירוע ובנו לגמרי בעצמם את ריהוט פינות הישיבה ומזנוני האוכל. “ירדנו לפרטים הכי קטנים בכל שלב של האירוע, מאחר שמדובר בזוג מושלם ומאוד לא שגרתי”, מסכם שלמה את החתונה המיוחדת ואת החוויה שלו מהעבודה עליה.

המפיקים משתפים: 9 חתונות ששברו את השגרה

זה מה שקרה במסיבה. צילום: bare wedding

קטגוריות
המגזין
תגיות
עידו אדמון,עידו אדמון - חוויית חתונה אחרת,שבלול אירועים וטבע

הפוסט הקודם

ASOS Giveaway

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x