אווירה סתווית: הפקת שמלות כלה | מגזין חתונות | My Day

אווירה סתווית: הפקת שמלות כלה

אנחנו מודות שמיצינו את החום של הקיץ ועכשיו אנחנו יותר ממוכנות לבואו של הסתיו וגם של כל החגים הנפלאים המבשרים על תחילתו. בדיוק בגלל זה אנחנו שמחות להציג היום בבלוג הפקה קסומה שמכינה אותנו היטב לתחושות של העונה הקרבה ומרעננות אותנו עם תמונות של שלכת ובריכת מים קסומה. 

מאחורי ההפקה הזאת עומדת הצלמת אלה אוזן, שאת סגנון הצילום הנפלא שלה כבר יצא לכם בטח להכיר בין דפי הבלוג. אלה תמיד מוצאת בטבע השראה והפעם בחרה בנופים של עין חמד והבריכה האקולוגית ברשפון כרקע לצילומים. יחד עם השמלות העדינות של SISTER M מתקבלות שלל תמונות מקסימות שממש עושות לנו חשק לחתונות סתוויות.

עכשיו כל מה שנותר לנו זה להנות מסשן צילומים סתווי ומרענן ולקוות שהסתיו יגיע במהרה למחוזותינו. אנחנו בינתיים נמתין לו בזמן שנרבוץ בסופ”ש הקרוב בחוף הים בתל אביב!

אווירה סתווית: הפקת שמלות כלהאווירה סתווית: הפקת שמלות כלה אווירה סתווית: הפקת שמלות כלהאווירה סתווית: הפקת שמלות כלה אווירה סתווית: הפקת שמלות כלה אווירה סתווית: הפקת שמלות כלה אווירה סתווית: הפקת שמלות כלה אווירה סתווית: הפקת שמלות כלה אווירה סתווית: הפקת שמלות כלהאווירה סתווית: הפקת שמלות כלה

צילום: אלה אוזן 

שיער: כרמל חבושה

איפור: יעל להב

דוגמנית: לנקה לmc2   

שמלות: SISTER M

פרחים: ארנונים- גלית אשל 

לוקיישן: מעיינה בריכה אקולוגית טיפול במים- רשפון

 

קטגוריות
טיפים והשראה לבחירת שמלת כלה,שמלות כלה
תגיות
sister m,חתונה בסתיו

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x