השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי | מגזין חתונות | My Day

השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי

פוסט שונה ומרגש במיוחד בבלוג, עם סיפור על מסיבת רווקים מיוחדת ומלאת השראה החתן, טל מורן – מנכ”ל ומייסד חברת “TOMIGO” ובעלה לעתיד של טליה, החליט שאת המסיבת רווקים שלו הוא רוצה לחגוג עם החברים הקרובים והמשפחה באמצעות נתינת הזדמנות חדשה. טל ישב לסיעור מוחות עם החברים שלו וביחד גיבשו את הקונספט. המטרה: למצוא משפחה שזקוקה לעזרתם, ובית שיוכלו לשפץ בהתאם למגבלות הזמן והמשאבים העומדים לרשותם. ֿ

לכן בזמן שלרוב הזוגות השבועות לפני החתונה מלאים בהכנות אחרונות והמון עיסוקים סביב היום הגדול, לטל העיסוק המרכזי לפני החתונה היה דווקא אחר – למצוא משפחה שגרה בבית שנמצא במצב לא טוב ולנצל את מסיבת הרווקים שלו כדי לחולל שינוי אמיתי עבור המשפחה הזאת.

השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי

לאחר שפרסם פוסט בקבוצה בפייסבוק וקיבל עשרות פניות, לבסוף נבחר בית בו גרה אם חד-הורית המתפרנסת מקצבת נכות, אשר מגדלת לבדה שני בנים בגילאי 6 ו-10. ביתה קטן היה ומוזנח ועמוס בכמויות גדולות של חפצים. החצר הייתה מלאה בעצי פרי וירק רבים, שמהם ניזונה המשפחה והיא גאוותה של האם. בביקורם בביתה הם ראו את הפוטנציאל הטמון בו והחליטו לבוא ולתת לה את ה”פוש” ההתחלתי לשינוי הנדרש.

כשאנחנו שמענו על הפרוייקט המרגש של טל, ביקשנו את אישורו לשלוח צלם שיתעד את המסיבה בתקווה לספר את הסיפור המרגש הזה ולתת השראה לזוגות נוספים שרוצים להפוך את החתונה שלהם למשהו יותר משמעותי. הצלם הנהדר וחבר נבחרת החלומות שלנו שי שחר ישר אמר כן בלי לחשוב פעמיים, והתנדב לתעד ברגישות את המסיבה המיוחדת הזאת.

 

השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי

 

ביום שישי האחרון, בוקר מסיבת הרווקים, הגיעה החבורה ללוקיישן הנבחר, הפשילו שרוולים ועם חיוך ענק על הפנים ניגשו למלאכה. בהתחלה הם פינו את כל החפצים הישנים והמיותרים שהיו זרוקים בחצר, כיסו את הרהיטים בניילון, גירדו את הצבע המתקלף מהקירות, מרחו עליהם טיח וצבעו אותם בצבע לבן ונקי. השכנים שמעו את המוסיקה והצטרפו גם הם לחגיגה ופינקו את הצוות בארטיקים ופירות מרעננים. אם המשפחה לא הפסיקה להתרגש מהמחווה, עיניה נצצו מדמעות של התרגשות ולא היו מילים בפיה כדי להביע את תודתה.

 

השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתיהשראה: מסיבת רווקים בסימן חברתיהשראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי

כמו בכל מסיבת רווקים מוצלחת, האנרגיות היו טובות, האווירה חיובית ושמחה, היה כיבוד טעים ובירות צוננות ואפילו הפסקת חומוס בצהריים. לכבוד המסיבה החברים הדפיסו חולצות עם התמונה שהופיעה בפוסט דרכו חיפש טל משפחה בפייסבוק. משמעותה בשפת הסימנים היא “מצוין”- ממש כמו החבר’ה האלה! עם בירה ביד אחת ומברשת צביעה בשנייה, מסיבת הרווקים הזאת אכן הייתה שונה, ייחודית ומעוררת השראה.

השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי

בתום השיפוץ, הבית היה פחות עמוס והרבה יותר מואר בזכות הצבע החדש והתמלא באנרגיות טובות. חדר הילדים הפך לעליז בזכות מדבקות הקיר הססגוניות שהודבקו על הקירות וגם בזכות הריהוט החדש. זאת מסיבת הרווקים הראשונה בהיסטוריה שבה הבית היה יותר נקי ומסודר בסוף היום ולא בתחילתו.

השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתיהשראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי

תודה מיוחדת ל:

 יעל אריאל, “קסם-אהבה שמסדרת בתים” (דרכה הם הגיעו למשפחה)

חברת “כתר”- שתרמה ריהוט גינה, בית ילדים ואביזרים שונים לבית

השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי

צילום: איתי דורון

השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי

צילום: איתי דורון

חברת “הום סנטר”- שהעניקה הנחה משמעותית ברכישת חומרי השיפוץ

השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי

צילום: איתי דורון

השראה: מסיבת רווקים בסימן חברתי

צילום: איתי דורון

נעלי פפאיה שתרמו 2 זוגות נעליים לילדים

לאמיר מרום, שסייע בהתנדבות להובלת הציוד

לחברת mor space שעזרו בתכנון השיפוץ ובאופן ביצועו

וכמובן לצלם לצלם שי שחר – שהתנדב לתעד את המסיבה ולכל המשתתפים הנהדרים שלקחו חלק בפרוייקט הזה  …

אנחנו מקוות שהפוסט הזה ייתן השראה גם לכם, כי החיוכים והאושר הגדול על פניהם של כל המשתתפים במסיבה מראים בדיוק עד כמה מהנה ומשמעותית היא הייתה. תודה טל על ההשראה והעשייה, ריגשת אותנו מאד. שיהיה לך ולטליה המון מזל טוב לרגל חתונתכם בקרוב, אין לנו ספק שהיא תהיה מדהימה ומרגשת בדיוק כמוכם.

 

קטגוריות
המגזין,רעיונות מיוחדים לחתונה

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x