השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית | מגזין חתונות | My Day

השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית

אם כבר מיקרו חתונה בחצר, אז שתיראה ככה. הנה השראה לעיצוב מהמם לחתונת חצר קטנטנה ומדוייקת שהשאירה אותנו מוקסמות

עד לפי שנה כשהיינו מדברים על חתונה קטנה, בדרך כלל הכוונה הייתה לחתונה עם פחות ממאה אורחים. אבל הכל השתנה, ומיקרו-חתונות הפכו לפופולריות מאד בקרב זוגות שרצו להתחתן ולא לחכות יותר שההנחיות ישתנו.

מיקרו-חתונות הן לא המצאה של השנה האחרונה, הקונספט של להתחתן עם פחות מעשרים אורחים מתגלגל בעולם כבר שנים רבות. ולמרות שכולנו מחכים שהמציאות תאפשר לכל זוג לבחור מה מתאים לו, יש לנו תחושה שהן כאן כדי להישאר ושבעתיד עדיין יהיו זוגות שיבחרו להתחתן בדרך המצומצמת הזו.

השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית

השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית

השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית

השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית

זה שמדובר במיקרו-חתונה, ממש לא אומר שאין סיבה להשקעה. להיפך, בגלל המספר הקטן של המוזמנים יש אפשרות לתת לדמיון לעוף, וגם להשקיע יותר בכל מה שקשור לפן העיצובי והקולינרי. קחו לדוגמא את חתונת החצר הזו.

הזוג, שנאלץ לשנות את כל התוכניות בגלל הקורונה, החליט לא להמתין עד לשינוי ההנחיות ובמקום זאת להתחתן לפי מה שהתאפשר באותו הזמן – עם עשרים אורחים. הלוקיישן הנבחר היה חצר ההורים במושב דור.

חצר הבית אמנם הייתה מטופחת ויפה, אבל עבור האירוע היא קיבלה מייקאובר מרגש ביותר. המעצב שנבחר, יהב גרין, באמצעות אורות פיירי, בדים נופלים והמון המון פרחים, הצליח להפוך את האירוע הפצפון והאינטימי להכי אלגנטי, מיוחד ומרגש שיש.

השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית

בגלל כמות האורחים הקטנה הוחלט על שולחן אבירים ארוך אחד, מסביבו יישבו כל האורחים לארוחת ערב מפנקת. כדי לתחום את השולחן ולהקנות לו אווירה חגיגית יותר, הקים יהב מסגרת מסביב לכל השולחן, ממנה נתלו בדי פשתן בצבע אוף וויט ואורות פיירי הועברו מצד אחד של השולחן לצידו השני.

מעל חלקו המרכזי של השולחן נתלה סידור פרחים ענקי, עשיר ויפהפה, ששילב פרחים חיים בגווני ורוד, לבן וירוק וגם את צמחי הפאמפס הפופולריים מאד שנתנו לכל הסידור נפח מיוחד. בנוסף, נורות עגולות עזרו לייצר עוד תאורה ואווירה חגיגית עבור הסועדים.

כדי להקנות לכל האזור אווירה חגיגית, הוחלט לקשט גם את העצים והצמחייה בגינה באורות פיירי – האווירה הייתה בהחלט קסומה ומרגשת. אירוע החתונה היה כשלוש שעות, כאשר הוא התחיל עם מפגש קצר ומשפחתי במהלכו הוגש לאורחים פינגר פוד. לאחר מכן, נערך טקס חופה מרגש, אינטימי ומעמיק ואחריו הוזמנו כל האורחים לתפוס מקום בשולחן החגיגי לארוחת ערב מפנקת ובלתי נשכחת.

השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית

השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית השראה: עיצוב מהמם לחתונת חצר אינטימית

צילום: אדריאן סבל

עיצוב: יהב גרין

קטגוריות
המגזין,מידע שימושי לחתונה,רעיונות והשראה לעיצוב חתונה
תגיות
אדריאן סבל,יהב גרין

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x