השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן - בלוג חתונות - My Day

השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן

אחד הנושאים הכי שנויים במחלוקת בקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק הוא עניין צילומי בוקר החתונה. הרבה כלות מתלבטות לגבי הכדאיות שלהם, והרבה חתנים היו שמחים בכלל באופן כללי לוותר על התענוג. עם זאת, כל כלה שכבר התחתנה יודעת שבסוף דווקא התמונות האלה של הביחד רגע לפני שמגיעים לאירוע, הם לרוב אלה שהכי אוהבים ותופסים את המקום באלבום.

לעשות צילומי חתונה טובים זה אתגר לא פשוט, בטח בחודשי הקיץ החמים או במקרים של חתונות שישי בהם הלו״ז כל כך צפוף שזה לא משאיר זמן בכלל לצילומים לפני האירוע. ובכלל ביום עמוס כמו יום חתונה, מה שזוגות רוצים זה בעיקר לנצל את הזמן הזה להיות אחד עם השני, ולהנות מכמה רגעים של אינטימיות לפי שהם מגיעים לאירוע. לכן אנחנו רואים יותר ויותר זוגות שעושים את הצילומים שלהם במקום ההתארגנות ובאזור של המקום בו הם מתחתנים, ועם הצלמים הנכונים התוצאה אפילו יותר יפה וטבעית מאשר סשן צילומים מאולץ ולחוץ בלוקיישן מרוחק כזה או אחר.

עם זאת, עבור זוגות שמתחתנים בשיא הקיץ או בחתונות שישי צהריים, צילומי חתונה הופכים להיות עוד יותר מאתגרים, והרבה פעמים בגלל איחורים בלו״ז כמעט בלתי אפשריים. לכן הצילומים של רן וחן שיש לנו היום בבלוג מציעים פתרון חדש ויצירתי במיוחד עבור הזוגות של הקיץ הקרוב, אז שימו לב!

מה קרה כשחן, צלמת במקצועה וחלק מהצוות של שיצו צלמים (שאחראיים גם התמונות הנהדרות שתכף תראו בפוסט) התחילה להיכנס ללחץ לגבי הצילומים ביום החתונה שלה שיתקיים בתחילת יולי? היא החליטה לא לחכות ליום החתונה עצמו לראות מה יהיה, וכמי שמבינה את החשיבות של צילומי חתונה החליטה שאת הצילומים היא ובעלה יעשו כמה שבועות לפני בנחת, ברוגע ובלי החום הכבד של הקיץ.

  השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן

אמנם הצילומים של רן וחן שאתם רואים פה נראים כמו צילומי בוקר חתונה קלאסיים, אבל בעצם מדובר בסשן צילומים שהשניים ערכו מספר שבועות לפני החתונה שלהם. למה? “בגלל שאנחנו מגיעים מעולם החתונות (רן מעצב שיער ואני מצלמת חתונות בשיצו) אז אנחנו יודעים היטב כמה לחץ יש באותו היום. החתונה שלנו בתחילת יולי כך שסביר להניח ששמזג אוויר יהיה חם ואנחנו מעדיפים כבר מעכשיו לחסוך את ההזעה והלחץ. למה צריך להתמודד עם זה ביום החתונה שגם ככה יום כזה עמוס כשאפשר בנחת להצטלם מראש ולהגיע ליום האירוע בראש שקט?״

  בשונה מהטרנד של צילומי הזוגיות שרובכם כבר שמעתם עליו, מה שאהבנו ברעיון הזה זה שהוא באמת בא לתת אלטרנטיבה לצילומים של יום החתונה ובכך לשחרר הרבה מתח מהיום עצמו. עבור הצילומים חן לבשה את השמלה שתלבש כשמלה שנייה כדי לא לחשוף את השמלה שלה בפני רן וגם עשתה איפור ושיער. הם בחרו ב2 לוקיישנים לצילומים – הראשון שוק הפשפשים ביפו הזוג שם הם מבלים לא מעט ואפילו יצאו משם עם מזכרת כשהחתן, רן, שמטפח אוסף מכונות תפירה ייחודי – על הדרך קנה מכונת תפירה שלכדה את עיניו תוך כדי הצילומים.

אחרי זה הצילומים המשיכו לגינת קקטוסים מהממת שחן אוהבת ומבקרת בה מדי פעם. ניסינו להוציא ממנה ומשיצו צלמים שצילמו אותה ואת רן את הלוקיישן אבל לצערנו ללא הצלחה. אין ספק אבל שמדובר בגן מהמם ומיוחד שהביא לכמה תמונות פשוט מושלמות…

לסיכום, חן גם כצלמת וגם ככלה ממליצה בחום רב להצטלם כמה שבועות לפני החתונה וביום של החתונה (בטח אם מדובר בחתונת קיץ או צהריים)  לצאת לצילומי לוקיישן. הכי טוב לדבריה? להישאר במלון ובסביבה שלכם ולהיות כמה שיותר רגועים ונינוחים ולהנות מרגעי השקט המעטים שיהיו לכם ביום הזה ביחד. תסמכו על הצלמים שלכם שכבר יידעו להוציא מזה את המיטב. רן וחן המון מזל טוב- צילומי החתונה שלכם מהממים ואנחנו מחכות כבר לראות מה מחכה לנו ביום הגדול עצמו. מזל טוב!

השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן השראה: צילומי החתונה המפתיעים של חן ורן
צילום: שיצו
איפור: יעל שאול
שיער: רן נחום (החתן)
שמלת כלה: ג’ייקוב סטודיו
נעליים: shoez
נעלי חתן: פיוקונרו
פפיון חתן: אמיר פיזארו
עיצוב זר + קשת + צמיד : ולדיס – עיצוב ופרחים
קטגוריות
המגזין,צילומי חתונה מיוחדים
תגיות
shoez web store,ולדיס - פרחים ועיצוב,שיצו צלמים
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x