התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן | מגזין חתונות | My Day

התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן

למרות שהיא במקור מאריזונה, הוא מבלגיה והם גרים יחד בלוס אנגלס – את החתונה שלהם בחרו לערוך דווקא בישראל, המדינה שבה הכירו והתאהבו. סיפור האהבה שלהם מתחיל במרכז הבינתחומי בהרצליה שם שניהם למדו בתחומים נפרדים.

לימים עברו לגור בלוס אנגלס שם רן עוסק ביהלומים וגבי סטייליסטית אופנה אבל כשהתארסו היה להם ברור שאת החתונה יקיימו במדינה בה הכירו פעם ראשונה.

גבי מספרת ששניהם דמיינו חתונת קיץ בגן פתוח וירוק. מכיוון שהם גרים בצד השני של העולם הם שכרו את שירותיה של המפיקה ומעצבת קים ביולו, שתעזור להם לקבל את כל הבחירות הנכונות מרחוק. אין ספק שזאת לא משימה פשוטה לתכנן דברים ככה בשלט רחוק אבל מההיכרות שלנו עם קים אין ספק שהם עשו את הבחירה הנכונה ואכן הם לא היו צריכים להגיע לישראל אפילו פעם אחת במהלך ההכנות ויכלו לסמוך על קים שהכל יתבצע באופן מושלם כמו שחלמו.

לבסוף בחרו יחד עם קים את גן ״האחוזה״ במושב בית חנן. דניאל מספרת שזה בדיוק המקום שהם דמיינו – גן פתוח מוקף בגפנים ונוף ירוק וקסום, ושעם העזרה והקשרים של קים הצליחו להשיג אותו בתקציב ובתנאים שהיו מתאימים להם.

אחרי שנבחר המקום הוחלט על האווירה – רונמטית בשילוב של בוהו שיק. ההחלטה הזאת ליוותה את שאר ההכנות לחתונה, החל מהשמלה המהממת של גבי ועד לעיצוב הזמנת החתונה והמקום עצמו שקושט בהתאם.את השמלה שלה מצאה גבי בליין הכלות bhldn של רשת הביגוד והלייפסטייל anthropologie. גבי מספרת שהיה לה לא פשוט למצוא שמלה והרגישה שבכל החנויות השמלות היו מאד נוקשות ומובנות. כשהגיעה השמלה היא הייתה שמלה קלילה נשפכת ונוחה, פשוטה ובדיוק מה שחיפשה. את ההינומה שלה ייצרה במיוחד ליום החתונה מבד שבחרה מראש, ואף הזמינה כתר לשיער שבחרה לוותר עליו ביום החתונה.

גבי מספרת שאחד הרגעים הכי מרגשים עבורה ביום היה הצעידה לחופה. הגן בו התחתנו ידוע במיוחד בשל השביל לחופה המהמם שלו שכולו בנוי מעץ בתוך הטבע הירוק ומוביל לחופה ענקית על הרקע של הטבע. רן צעד ראשון בליווי ההורים שלו ואז גבי נכנסה בליווי ההורים שלה. באמצע היא נעצרה ואז רן הגיע לפגוש אותה וזה היה רגע מאד מרגש עבורם. במקום לשבור כוס בטקס החופה, רן שבר ביצה מזכוכית שאבא של רן קנה להם. את הזכוכיות הצבעוניות הם אספו אחר כך והם שולבו בעיצוב של חנוכיה שתהיה להם לתמיד בבית.

מקסים!!

התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
bhldn,ג׳ן סלדקוב,האחוזה,קים ביולו

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x