זוגות מספרים: כך בונים את הפלייליסט למסיבה המושלמת | מגזין חתונות | My Day

זוגות מספרים: כך בונים את הפלייליסט למסיבה המושלמת

אוהבים לשמוע פופ, מוזיקה מזרחית או רוק כבד ומטאל? הדרך הנכונה לשלב את הסגנון המוזיקלי שלכם וליצור מסיבת חתונה שכולם יעמדו בה על הרגליים היא למצוא את הדיג'יי הנכון

בחירת דיג’יי לחתונה היא משימה לא פשוטה. יש לא מעט דברים לקחת בחשבון, כמו הטעם האישי של בני הזוג, ההעדפה של המשפחות והרצון שבסופו של דבר, האורחים ירקדו בחתונה וייהנו מכל רגע. כדי לחבר בין הרצונות וההעדפות של כולם ולהפוך את מסיבת החתונה למסיבה מוצלחת במיוחד צריך לבחור את הדיג’יי הנכון. לכן, זוגות רבים מתלבטים עד שהם מגיעים להחלטה – מי יהיה הדיג’יי שילווה אותם בחתונה.

אחד מהדיג’ייז שיודע לשלב היטב בין ההעדפה המוזיקלית של בני הזוג ובין יצירת מסיבת חתונה מטורפת הוא ערן פרחי. אם תשאלו זוגות שעברו תחת ידיו, כולם יספרו לכם את אותו הדבר: לא חשוב איזה סגנון מוזיקלי אתם אוהבים, ערן תמיד יקשיב לבקשות שלכם, יישם אותן בזמן אמת ויצליח להרים את כולם – אפילו לסבתות שיושבות להסתכל יש סיכוי לעשות סיבוב ברחבה.

אם אתם מתחתנים בקרוב ועדיין מתלבטים באיזה דיג’יי לבחור, הנה כמה זוגות שמספרים על החוויה שלהם במסיבת החתונה.

זוגות מספרים: כך בונים את הפלייליסט למסיבה המושלמת

כולם יגיעו לסיבוב על הרחבה. צילום: עומרי עזרא

זוגות מספרים: כך בונים את הפלייליסט למסיבה המושלמת

Dance the night away. צילום: עומרי עזרא

***

דור ומלי: רוק כבד ומטאל

דור ומלי התחתנו בחודש אוקטובר האחרון והגיעו אל ערן פרחי במקרה. “קיבלנו המלצות על כמה דיג’יי, וערן היה הראשון שנפגשנו איתו” מספר דור. “האמת היא שהוא היה שונה מכל השאר, בעיקר בשל העובדה שהוא פשוט הצליח לקלוע במדויק לטעם שלנו, שהוא טעם מורכב”.

מה הכוונה למורכב? ובכן, דור ומלי אוהבים רוק כבד ומטאל, לא בדיוק הבחירה הראשונה של רובנו ללוות את רחבת הריקודים. דור מספר שערן לא נבהל, והסיכום היה ש”ישתול” שירים אהובים על הזוג בצורה שלא תבהיל את האורחים, אבל שתתן ביטוי לאהבה של הזוג. ז’אנר נוסף שהם אהבו במיוחד הוא קאברים, לכן הוחלט שקבלת הפנים היא הזמן הנכון למוזיקה מהסוג הזה. דור מעיד שתוך כדי החתונה אנשים כבר ניגשו לשאול מי אחראי למוזיקה הייחודית. “משהו שמאוד אהבנו הוא שיר שהתנגן בקבלת פנים בגרסה מסוימת, אחר כך חזר בגרסת דאנס לרחבה. הכל התחבר והתאים, זו ממש אומנות לעשות דבר כזה. בחתונה שלנו התנגנו שירים גם של עומר אדם וגם של ‘System of a down’ והרחבה בערה”.

מיותר לציין שאת החתונה הזאת סיים אדם אחד על הרגליים, פרחי בעצמו, שככל הנראה היה ממשיך לנגן עד היום אם לא היו מבקשים ממנו לסיים את האירוע ולתת לחתן ולכלה לישון קצת. “חתונות בארץ מתמקדות בעיקר במסיבה ובבלגן וערן לא שם פלייליסט מוכן מראש, הוא משקיע, הוא קורא את הרחבה ונותן מעצמו את הכל.” אגב, כשאחותו התאומה של דור התחתנה לאחרונה היא גם בחרה בערן שינגן לה בחתונה, והעובדה הזאת לגמרי מדברת בעד עצמה.

זוגות מספרים: כך בונים את הפלייליסט למסיבה המושלמת

דור ומלי לא ויתרו על רוק כבד בחתונה. צילום: אודי מוצני

זוגות מספרים: כך בונים את הפלייליסט למסיבה המושלמת

תגבירו את הווליום. צילום: Flea studio

***

נטע ועומר: מסיבה טובה ויד חופשית

נטע ועומר מכירים את ערן כבר שנים, הוא תמיד היה מופקד על העמדה במסיבות אליהם היו יוצאים, בברים ובחתונות של חברים, כך שהיה די ברור שהוא זה שינגן להם ביום המשמח בחייהם. “נפגשנו עם ערן כדי לסגור”, מספרת נטע. “רצינו לוודא שהוא מבין את הראש שלנו. הוא מיד קלע לטעם שלנו ואפילו לא נפגשנו עם דיג’ייז אחרים”.

נטע מגדירה את הסגנון המוזיקלי שלה ושל עומר “גנרי ומיינסטרימי”. הם פחות מתחברים למוזיקה אלטרנטיבית ולמזרחית, והיה להם חשוב שתהיה מסיבה טובה. “עומר רצה שמהרגע שתתחיל המסיבה אנשים יתחילו לקפוץ”, מסבירה נטע, ומוסיפה שבדיוק כך היה. “אפשר לומר שמהרגע הראשון היה ברור שיש פה מסיבה, כיאה לחתונה עם כמעט 200 צעירים. תוך כדי האירוע לא הייתי צריכה להגיד כלום. פסלתי מראש שיר או שניים, אבל חוץ מזה נתנו לערן יד חופשית והוא השתמש בה בדיוק כמו שהוא יודע”.

נטע מעידה על ערן שהוא תמיד מדבר בגובה העיניים ותמיד מקשיב לדרישות של הזוג ומיישם אותן בזמן אמת. “ערן בגיל שלנו, הוא מבין אותנו, הוא יודע בדיוק מה לעשות והוא הרים לנו את המסיבה. אנשים לא הלכו עד 3 בלילה, הייתה אווירה מושלמת וכולם לא הפסיקו לרקוד. בדיוק מה שחלמנו עליו”

זוגות מספרים: כך בונים את הפלייליסט למסיבה המושלמת

נטע ועומר לא הפסיקו לרקוד עד שלוש לפנות בוקר. צילום: לוז

זוגות מספרים: כך בונים את הפלייליסט למסיבה המושלמת

המסיבה המושלמת. צילום: לוז

***

דודו וטלי: כשהחתן הוא דיג’יי

“אל ערן הגעתי דרך המלצה של חבר דיג’יי”, מספר דודו, דיג’יי בעצמו שמנגן בקביעות במועדוני ‘הבלוק’, ‘הבוטלג’ וכדומה. “אמרו לי שיש לו טעם מיוחד, ואני ואשתי טלי החלטנו להיפגש איתו כדי לבדוק”. המפגש היה מוצלח וטלי ודודו התחברו כמעט מיד לערן בזכות האהבה המשותפת לדיוויד בואי. דודו, בתור דיג’יי, מצא בערן אוזן קשבת ומכנה משותף. למרות הרקע המקצועי, הזוג לא הגיע עם דרישות מובנות או עם רשימת שירים. “הדבר היחיד שאמרנו לו הוא שאנחנו לא רוצים רגאטון בחתונה ומעבר לכך, שיגוון. ערן מיד הבין את המינונים, ביקש רפרנסים לשירים שאנחנו אוהבים, למשל ב-EDM (Electronic Dance Music), ז’אנר עם לא מעט תת ז’אנרים, כדי להבין את הכיוון”.

דודו מספר שאת המוזיקה שהוא וטלי אוהבים לשמוע בבית, למשל רוק קלאסי, R&B ומוזיקה ישראלית, ערן השמיע בקבלת הפנים, ולאחר מכן התפנה להרקיד את הרחבה. אם חשבתם שחתן דיג’יי יכול להיות מאיים, ההפך הוא הנכון. דודו מספר שהפעם היחידה שהוא וערן דיברו ברחבה היה רק כדי לתאם מתי דודו יעלה לנגן קצת, וישחרר את ערן להרים צ’ייסרים עם החבר’ה.

“יש הרבה דיג’ייז של חתונות או אירועים עם רפרטואר קבוע, כזה שתוכלו לשמוע בכל מקום אליו תגיעו. ערן יודע בדיוק איך לתת את הטוויסט המיוחד ואת הזווית שלו. גם אם הוא ינגן סט אלקטרוני של 10 דקות שלמות, הוא ידע להכניס באמצע את המוזיקה האתנית שתרקיד גם את אלה שפחות מתחברים לסגנון. הוא אומן, הוא קורא את הקהל ויותר מזה, רואים שהוא אוהב את מה שהוא עושה”.

זוגות מספרים: כך בונים את הפלייליסט למסיבה המושלמת

גם החתן עלה לנגן בחתונה של עצמו. צילום: ניצן גור

זוגות מספרים: כך בונים את הפלייליסט למסיבה המושלמת

ניפגש על הרחבה. צילום: עומרי עזרא

זוגות מספרים: כך בונים את הפלייליסט למסיבה המושלמת

הפלייליסט המושלם לכל חתונה. צילום: איתי פולק

קטגוריות
המגזין,מוזיקה ופלייליסטים לחתונה
תגיות
מוזיקה לחתונה

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x