חגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיה - בלוג חתונות - My Day

חגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיה

אם הייתם שואלים אותנו איפה הכי בא לנו להיות כרגע – אז אנחנו חייבות לענות שבתוך ההפקה החלומית שתכף תראו כשתגללו מטה. קורה מדי פעם שאנחנו מקבלות תמונות מאירועים או הפקות ופשוט חושבות לעצמו – איך לא הזמנתם אותנו? אז כזה.

לא קל לייצר אווירה, זה אולי האתגר הכי קשה שעומד בפני כל מפיק שזוג בא אליו עם חלום, ורבים לא  באמת מצליחים לזקק בדיוק את האווירה שהזוג רוצה. אבל בהפקה הזאת פרי יצירתה של מפיקת האירועים ספיר זוהב רואים איך שילוב של צוות נכון ומישהי אחת מוכשרת שיודעת לקשור הכל יחד יכול לייצר את האווירה הכי מדוייקת ונפלאה שיש. גן קסום, שולחן ערוך ועמוס בכל טוב, כוסות שמפניה מעוצבות, סידורי פרחים נועזים ושמחים, דיטיילס איפה שרק מסתכלים ואווירה אחת של חלום – זה מה שהצליחה לייצר ספיר יחד עם צוות מוכשר שרובכם כבר מכיר מדפי הבלוג.  .

מההזמנה המדוייקת שעיצבו במיתוגיה שישר מעבירה את התחושה של מה הולך לחכות למשתתפים ועד לסידורי הפרחים שהכינו mint באירוע ותואמת במדוייק את פלטת הצבעים הנפלאה שנבחרה עבור ההפקה – אין פה פרט שלא חשבו עליו. השמלות של השושבינות שתאמו את הנעליים של הכלה והעיצוב הכללי, מתוקים שבא לנו עכשיו, מספרי שולחן שהיינו לוקחות הביתה ועוד המון דיטיילס חלומיים שכבר מחכים לכם. ואנחנו –  רק חולמות לקבל הזמנה לאירוע כזה…   בינתיים נסתפק בכל היופי הזה שנתפס בעדשתו של הצלם יקיר הבלוג חיים אפריאט.     

חגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיה

חגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיהחגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיה חגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיהחגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיהחגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיהחגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיהחגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיה חגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיהחגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיהחגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיהחגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיהחגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיהחגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיהחגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיהחגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיה

חגיגה של צבע: הפקה בסימן פוקסיה

הפקה: ספיר זוהב – הפקת חתונות ואירועים מיוחדים

צילום: חיים אפריאט

עיצוב: Mint

מיתוג: המיתוגיה

סטיילינג: רייצ’ל קאופמן

איפור שיער: ליאט בן שמשון

קונדיטורית: ליטקייק (ליטל לבל – אלפנדרי)

דוגמניות: מור זגרון (כלה), ילנה חולי, אפרת וכטל, נעמה טפר

דוגמן: שחר פרץ

שמלת כלה: יואב ריש

שמלות ערב: pioo pioo, יואב ריש

תכשיטים: אפרת קסוטו

חליפה: זארה

נעלי גברים: ARAMA

נעלי נשים: אוסף פרטי

לוקיישן: הבאר של סבא

קטגוריות
המגזין,השראה לעיצוב אירועים
תגיות
ספיר זוהב
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x