חגיגת אביב בטוסקנה | מגזין חתונות | My Day

חגיגת אביב בטוסקנה

חג שמח קוראים יקרים!! מקווים שביליתם אותו בכיף ובאהבה ושקיבלתם קצת אוויר לנשימה לקראת היום הגדול שלכם שבטח מתקרב בצעדי ענק. אנחנו את החג שלנו בילינו בחיפוש אחר השראה לעונה הקרובה מה שלקח אותנו הפעם לאיטליה היפיפיה שם בילינו שבוע בין כרמים, טירות, פרחים, מטעמים וחופים מושלמים. על כל החוויות שלנו מארץ המגף הנפלאה תשמעו בקרוב אבל היום אנחנו רוצות להראות לכם את טוסקנה המדהימה דרך עדשתה של אחת מהצלמות האהובות עלינו וכמובן חלק מה dream team של הבלוג – דניאל ישר.

דניאל חזרה גם היא לא מזמן ממסע מלא השראה באיטליה שם בילתה שבועיים עם בעלה שהיה צריך להיות שם ללימודים. אחד הדברים הכי מדהימים בדניאל זה שהיא לא מפסיקה להתפתח ולחדש כצלמת ולכן כשידעה שיהיו לה שבועיים פנויים באיטליה החליטה לנצל את ההזדמנות וליצור קשר עם ספקי חתונות מקומיים כדי לראות אם אפשר לייצר איתם הפקה בזמן שהיא שם.   כמה מיילים עם מילות קסם איטלקיות, ולינק לתיק עבודות פתחו בפניה את הדלת – היא קיבלה תשובה חיובית מקיארה סרנסי, המפיקה של Wedding in Tuscany. קיארה חיברה את דניאל למעצבים המוכשרים של Jardin Divers ויחד עם לוח השראה בפינטרסט ורשימה של שוטים הם גיבשו קונספט לצילומים.

לדניאל היה חשוב שהקונספט יהיה מחובר לנוף המקומי ולכן הם יצרו השראה לחתונה אביבית עכשווית בטוסקנה – כזו שמלאה באלמנטים מקומיים: קיארה (המפיקה) דאגה שיצלמו את ההפקה בוילה טוסקנית בה היא עורכת אירועים, היא הביאה ירקות ופירות שאופיינים לאיזור, המעצבים הביאו כלים ופרחים אופייניים לתקופה האביבית שעומדת לבוא (פרחים שהגיעו מהולנד) ודניאל ובעלה דאגו לגבינות והיין וגם לכל המיתוג בעבודת יד. הצבעוניות שנבחרה הייתה פוקסיה, צהוב לימון ולילך בשילוב לבן וזהב. כמו כן היה לדניאל חשוב להציג את ההשראה מנקודת מבטו של האורח: מפתקי ההושבה, לשולחן הערוך ועד למתנות האורחים השוות שמקבלים בסוף האירוע – לימונצ׳לו מקומי בקראף קטן ואישי.

ללא ספק קבלת פנים חלומית בניחוח כפרי-קלאסי לבאי החתונה.

התמונות המדהימות האלה מדברות בעד עצמן, וממלאות אותנו בגאווה מקומית. אין ספק שהיוזמה וההשקעה השתלמו והשאירו אותנו עם פוסט פשוט מ-ו-ש-ל-ם!

חגיגת אביב בטוסקנה

חגיגת אביב בטוסקנהחגיגת אביב בטוסקנה

חגיגת אביב בטוסקנה

חגיגת אביב בטוסקנהחגיגת אביב בטוסקנה חגיגת אביב בטוסקנה חגיגת אביב בטוסקנהחגיגת אביב בטוסקנה חגיגת אביב בטוסקנה חגיגת אביב בטוסקנהחגיגת אביב בטוסקנהחגיגת אביב בטוסקנהחגיגת אביב בטוסקנהחגיגת אביב בטוסקנה חגיגת אביב בטוסקנה

חגיגת אביב בטוסקנהחגיגת אביב בטוסקנהחגיגת אביב בטוסקנהחגיגת אביב בטוסקנהחגיגת אביב בטוסקנה

צילום: DY Wedding Photography

הפקה: Weddings In Tuscany By Chiara Sernesi

מקום:  Villa: La Borriana

עיצוב ופרחים: Jardin Divers

 מיתוג בעבודת יד: Shushine-Studio 

קטגוריות
רעיונות והשראה לעיצוב חתונה
תגיות
עיצוב ופרחים

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x