חג אהבה: הפקה אדומה - בלוג חתונות - My Day

חג אהבה: הפקה אדומה

כאתר שחוגג כל יום אהבה, חג האהבה לא באמת מקבל אצלנו משמעות מיוחדת. בכלל אנחנו מאמינות שאהבה חוגגים בדברים הקטנים היום יומיים ולא ביום מיוחד שמכריז על כך.

אין ספק שמזג האויר מזמן אלינו אנרגיות של אהבה והתחדשות, הלב נמלא אושר כשהאביב קופץ לביקור דווקא valentines day וגורם לחג האהבה, שכולנו חיכינו לו כל כך, לקבל סמליות נוספת.

חג האהבה היווה השראה להפקת השקדיות של היום. קשת הצבעים שנבחרה השתלבה בהרמוניה מושלמת עם הנוף בו צולמה. אותם הגוונים של ירוק, אדום וחום שהשתלבו בטבעיות עם ניחוחות הפריחה ושאריות האויר הקריר של הרי ירושלים. בתור אקססוריז לשיער באחת התסרוקות שולבו בין היתר פרחי השקדיה שנשרו מהעצים. האיפור העדין של אסתי ביטון השלים את המראה הנוגה. והצילום האמנותי של we are red, הפך את המקום לקסם מהאגדה על הנסיכה הקסומה. את כל האווירה הרומנטית הזו עטף העיצוב המקסים של ועדת קישוט שנתנו את הטאצ’ הייחודי שלהן.

כלות יקרות אנחנו מאחלות לכן ליהנות מיום אהבה זה, להתעטף ברכות וברוגע ולתת לעצמכן לזרום עם הדמיון אל מקום עם מלא השראה כמו בהפקה שלפנינו. ושבכל יום ביומו יהיה לכם חג אהבה שמח.

חג אהבה: הפקה אדומה חג אהבה: הפקה אדומה חג אהבה: הפקה אדומה חג אהבה: הפקה אדומה חג אהבה: הפקה אדומה

חג אהבה: הפקה אדומה חג אהבה: הפקה אדומה חג אהבה: הפקה אדומה חג אהבה: הפקה אדומה חג אהבה: הפקה אדומה

חג אהבה: הפקה אדומה חג אהבה: הפקה אדומה חג אהבה: הפקה אדומה

*****

צילום- We Are Red

איפור שיער – אסתי ביטון

עיצוב – ועדת קישוט

שמלות – תהילה אפק

קטגוריות
Uncategorized
תגיות
אסתי ביטון
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x