חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית | מגזין חתונות | My Day

חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית

שום דבר בסיפור של מאיה ויניב לא היה רגיל. מדייט שנגמר באמבולנס, ועד לחתונה שנסגרה בתוך חודש אחד בלבד - והכול בשיא הרוגע ועם תוצאה מושלמת

מאיה ויניב גרים בתל אביב, היא עורכת דין והוא הייטקיסט. הם התחתנו באירוע שישי בטבע, עם 220 אורחים. זמן קצר לאחר שהתארסו הקורונה פרצה לחיינו ולכן הם העדיפו לחכות ולא לסגור מקום. כשהייתה רגיעה והאירועים חזרו לפרק, הם הלכו לשטח מדהים של חברת ההפקות חוצות הכפר, חלקת טבע מדהימה ליד קידרון, והתאהבו במקום, אבל התאריך היחיד שהיה פנוי היה חודש קדימה. הם החליטו ללכת על זה, ולתכנן הכול במהירות כל עוד אפשר לערוך אירועים. הם מספרים שזה אפשר להם כמה שפחות התעסקויות והתלבטויות אינסופיות, ושעבורם זה היה לטובה.

הם הכירו לפני 6 שנים במסיבה בבאר שבע. לגמרי בטעות, כבר בדייט השלישי יניב פגש את ההורים של מאיה – בצורה הכי לא קונבציונלית שיש. הם קבעו להיפגש בחוף הים, וכשהיא הגיע לחניית עפר ברזל גדול נכנס לה לרגל. היא בדיוק הייתה בטלפון עם יניב ומרוב ההלם התחילה לצרוח והטלפן נפל לה מהידיים. אחרי כמה דקות שהוא לא הבין איפה היא, הוא שמע קולות אמבולנס וכך הצליח למצוא אותה. בדרך לבית החולים הוא התקשר לאמא שלה לבשר לה שהם בדרך לבית חולים, ושם ההורים שלה פגשו אותו לראשונה. סיפור מיוחד שלגמרי יזכרו לכול החיים!

הצעת הנישואין הייתה בדרך לחופשה משותפת, בנקודה עם נוף מדהים ואווירה רומנטית. כשמאיה סיימה את ההתמחות שלה במשפטים הם נסעו לבית מלון, בדרך הם עצרו במצפה אופיר שמשקיף לכנרת ועשו פיקניק. ושם יניב הוציא את הטבעת ומאיה כמובן התחילה לבכות. ומשם הכול היסטוריה.

חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית

חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית

הסטייל

כשיש חודש לארגן חתונה, הכול צריך להיות מהיר וממוקד, וכך גם הייתה בחירת שמלת הכלה של מאיה. היא הלכה לשני מקומות בלבד, וכשהיא מדדה את השמלה שהכי התאימה לה בסטודיו Rebride היא מיד ידעה שזו האחת. היא מספרת שאף פעם לא הסתכלה על שמלות כלה לפני כן, ובכלל לא התחברה לזה, אבל כשהיא שמה אותה עליה היא אהבה אותה מאוד. היה חשוב לה שיהיה לה נוח, והיא מאוד מרוצה מהבחירה, וממליצה בחום על עינת מסטודיו Rebride שהייתה שם עבורה לכל דבר.

רגע לפני האירוע

מאיה התארגנה בבית של אמא שלה והמפגש עם יניב נערך בחצר הבית. כל הבוקר היה קליל וכיפי, וכמה דקות לפני שהוא הגיע מאיה התחילה להרגיש את הלחץ וההתרגשות. ברגע המפגש נכחו גם חברים ומשפחה, וכולם מאוד התרגשו. את הצילומים הם בחרו לעשות בחצר הבית ובלוקיישן בדרך לחתונה. השיקולים שהנחו אותם היו בעיקר של זמן ונוחות, הם לא רצו שיהיה ארוך מדי ומעייף, וכמובן רצו שיהיה מקום בטבע.

חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית

חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית

חתונת טבע אביבית

גם תהליך חיפוש המקום היה מהיר. מההתחלה הם רצו מקום בטבע שיתאים לחתונה לא גדולה. הם התאהבו בשטח של חוצות הכפר הפקות, הוא היה כל מה שהם חלמו ומעבר.

המקום כולו מלא בעצים והחופה עצמה ממקומת בין הכרמים. הם נעזרו במעצבת דנה לאור, והחליטו ביחד לא להוסיף המון עיצוב כי המקום מטבעו יפיפה ומרשים כמו שהוא. הם הוסיפו שרשראות עם תמונות שלהם בקבלת הפנים, שלט כניסה, פרחים וענפים על השולחנות שיתאימו למקום, ובדרך לחופה זרי פרחים ושלטי עץ.

הם החליטו להתחיל את החתונה בשעה 16:00 אחר הצהריים ולהמשיך לחגוג לתוך הלילה, כדי שיוכלו ליהנות גם מאור יום, וגם מהשקיעה ומהלילה. הם מספרים שזו הייתה הבחירה הכי טובה שהם עשו, כולם נשארנו ונהנו, אפילו המבוגרים, והייתה אווירה מדהימה.

כמו סיפור ההיכרות של מאיה ויניב, גם החופה שלהם הייתה הכי מיוחדת והכי שלהם. הם בחרו שגם האחים וגם ההורים ייכנסו לחופה לפניהם, ואת הטקס הם כתבו יחד עם חבר שלהם, שגם הנחה אותו. היה חשוב להם גם שכמה אנשים קרובים יגידו כמה מילים בחתונה כדי שזה יהיה כמה שיותר אישי ואינטימי: “כולם אמרו לנו שהם למדו עלינו יותר בחופה. היא חיברה את כולם וקירבה את כולם אלינו וזה היה מדהים!”.

חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית

חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית

חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית

רגע אחרי האירוע

הרגע הבלתי נשכח עבורם היה רגע הכניסה לחופה. הם בחרו להיכנס ביחד ובדרך, עם כל ההתרגשות, הם עצרו להתחבק: “זה היה חיבוק אמיתי מכל הלב, הרגשנו אחד את השנייה, ולאחריו המשכנו לצעוד לחופה ומסביבנו כל האוהבים שלנו”.

הדבר הכי חשוב לדעתם לזוגות שמתכננים חתונה זה לדעת שהכול אפשרי, שלגמרי אפשר לארגן חתונה בזמן קצר ושהיא תהיה לא פחות ממושלמת עבורכם. מה שהם היו ממליצים לזוגות אחרים זה לא להתלבט יותר מדי. להבין איזה קונספט אוהבים וללכת על זה. וכמובן לזכור מה חשוב ביום הזה – שכל האהובים עליכם יהיו לצדכם ואתם כמובן אחד לצד השנייה.

עוד הם מספרים שכל תהליך סגירת החתונה עבר עליהם בצורה מדהימה והם מאמינים הרבה מזה בגלל שהיה להם זמן קצר לתכנן את האירוע, ובלי הרבה זמן ומקום להתלבט. הם ממליצים לא לחשוב על כל דבר הרבה, לחשוב מה הכי מתאים לכם ומייצג אתכם וללכת על זה.

חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית חופה בין הכרמים ומסיבה בין העצים: חתונת טבע אביבית

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועשטח סמוך לקדרון
 • הפקהחוצות הכפר בע"מ
 • צילום סטילסשלו אלמוג
 • צילום וידאואפי שמח
 • שמלת כלהריברייד
 • שיערשרה לזרוס
 • איפוררעות קליין
 • טבעותג'קסון
 • עיצוב וזר כלהדנה לאור
 • די ג'ייאיתי יצחקי
 • מוזיקהברוך מתופף
 • עוגת חתונהשלי אביב ייני
קטגוריות
חתונה בטבע,חתונות אמיתיות,חתונת שישי
תגיות
rebride,ג'קסון,דנה לאור,חוצות הכפר,רעות קליין,שלו אלמוג,שרה לזרוס

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x