חידוש נדרים על חוף הים | מגזין חתונות | My Day

חידוש נדרים על חוף הים

מסיבת חידוש הנדרים של טניה ומיכאל היא לא פחות ממושלמת מרגשת ומעוררת מלא השראה ומחשבה. זה לא סוד שחיי הנישואין + ילדים זה אתגר אמיתי לכל זוגיות, ולכן הבחירה של טניה ומיכאל לחגוג את אהבתם וזוגיותם בשנית חמש שנים בדיוק אחרי שהתחתנו היא ללא ספק החלטה מעוררת השראה. כך קרה שחמש שנים אחרי החתונה, בדיוק באותו הלוקיישן בו עמדו מתחת לחופה, הגיעו קומץ משפחה וחברים קרובים למסיבה אינטימית ומרהיבה שנראת כלקוחה ממגזין בחול. אז מצד אחד קשה להאמין שכל האירוע הקסום הזה התרחש בחוף הים כאן בישראל, ומצד שני לא מפתיע אותנו שהתמונות המושלמות האלה מגיעות היישר אלינו כדי לתת לכם השראה.

טניה ומיכאל מחלקים את זמנם בין מוסקווה לישראל. הם נשואים חמש שנים במהלכם הם יצרו חיים של 3 נפשות מקסימות: מיכל, יאשה ומירי, ילדיהם. במהלך השנים האלה הם צברו המון חברים, בנו בית שתלו כמה עצים, הקימו עסק משותף, בקרו בהרבה מדינות בעולם וכל הזמן ניסו לגרום אושר אחד לשני. טניה מספרת לנו שאירועים כאלה מרגישים לה היום הרבה יותר חשובים מהחתונה עצמה, כי זה מסכם את השנים שחלפו באהבה ובאתגרים רבים וחוגג את השנים קדימה בלי לקחת שום דבר באהבתם כמובן מאליו.

את האירוע ערכו במסעדת קסיס ביפו, מול חוף הים המהמם שם גם התחתנו. טניה בחרה באירוע בקונספט הצבע סגול וכך הכל נבנה מסביבו. את השמלה המהממת ומיוחדת שלה תפרה ועיצבה ברוסיה, וגם העיצוב המהמם נעשה על ידי חברות שלה שמעצבות ברוסיה ובאו לישראל במיוחד עבור המאורע. ביחד הן הפכו את מתחם המסעדה לעולם חלומי ואלגנטי תוך כדי שימוש מקורי בבדי שיפון בצבעים הורסים ששימשו כראנרים בשולחנות האורחים.

למרות כל ההשקעה בעיצוב דווקא האלמנט החשוב ביותר ליצירת האוירה היו הגרילנדות שהזמינה. היא התאהבה בהם באמת. וכעת שוקלת לאמץ את האלמנט הזה כפריט עיצובי בבית.

כמובן שהחלק הכי מרגש ביום הזה היה העובדה ששלושת ילדיהם זכו להיות נוכחים שם, ולראות איך ההורים שלהם שוב נשבעים אהבה זה לזו. רומנטי מהמם ומיוחד!! אנחנו שוקלות לגמרי לאמץ את המנהג היפהפה הזה, שכמובן גם לא דורש אירוע בתקציב גבוה אלא כל אחד לפי מה שמתאים לכיסו. העיקר לחגוג אהבה ולזכור שזה לא מובן מאליו.

ומילה אחרונה על הצילומים הנפלאים, ששייכים לצלמת דריה גלר מסטודיו ido studio שגם היא על קו אירופה תל אביב. אין ספק שהיא תגלית מרעישה עבורנו ואנחנו בטוחות שנראה עוד ממנה ממש בקרוב בבלוג.

חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על היםחתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על היםחתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים חתונה על הים

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונה בסטייל מיוחד,חתונות אמיתיות,חתונות חוף
תגיות
חתונת חוף

הפוסט הקודם

Roaring Twenties Inspiration

הפוסט הבא

אלינה ויוני

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x