חלום סתווי: הפקת ביוטי - בלוג חתונות - My Day

חלום סתווי: הפקת ביוטי

גל החום שפקד אותנו בשבוע האחרון גרם לנו לרצות לקפוץ לימים צוננים יותר ולחלום על בואו של הסתיו, ולכן כשהגיעה לידינו הפקת הביוטי הבאה אפשר להגיד שהיא באה בדיוק בזמן. 

שכשצוות מנצח של ספקים חובר כדי לצלם הפקה שהיא כולה השראה רק טוב יכול לצאת מזה, וכזו היא ההפקה הסתווית במיוחד שעליה אמונים חברי הדרים טים המוכשרים שלנו: מעצבת השיער סילביה טובול המאפרת קארין כהן והצלם רומן בלשוב. כדי להשלים את הלוק המושלם התקשטו התסרוקות בתכשיטיה של המעצבת אפרת קסוטו שהשראתם נבעה מעולם קסום של פנטזיה וחלום. את הטוטאל לוק המושלם מחזיקה הדוגמנית היפהפייה יעל צ’רטוק. 

הלוקים בהפקה לעונה הקרובה זונחים את זרי הפרחים המתוקים לטובת הדפיסים מרשימים שמשתלבים באופן מדויק עם שיער פזור מרושל (הטייק אוף הצונן של האסוף מרושל).מזג האוויר הנוח של הסתיו מאפשר לנו מראה יותר רך ופחות מהודק מהקיץ. ידי הזהב של סילביה יצרו מראות עדינים שיתאימו לכל כלה: מכלה קלאסית שאוהבת מראה אסוף ועד כלה בוהמית שאוהבת מראה משוחרר וקלוע בצמות. באיפור קארין הצליחה להעביר את המראה הטבעי של הקיץ למראה טבעי וסתווי אבל עם טאצ’פים אחרים למשל הגוונים המעושנים בחום ואפור שמצד אחד מעניקים מראה עוצמתי במיוחד ומצד שני מצליחים להישאר רעננים. הטריק הוא להדגיש אלמנט אחד כמו העיניים שיצרו מראה מעט דרמטי כאשר השפתיים נשארות ניטרליות.

חלום סתווי: הפקת ביוטי חלום סתווי: הפקת ביוטי חלום סתווי: הפקת ביוטי חלום סתווי: הפקת ביוטי חלום סתווי: הפקת ביוטי חלום סתווי: הפקת ביוטי חלום סתווי: הפקת ביוטי חלום סתווי: הפקת ביוטי חלום סתווי: הפקת ביוטי

אז אחרי שהתרשמתן מהמראות והפיסים היחודיים בהפקה, אתן מוזמנות להתפנק ב 15% הנחה בלעדית עבורכן מאפרת קסוטו במתחם ההטבות השווה שלנו. 

איפור: קארין כהן
שיער: סילביה טובול
תכשיטים: אפרת קסוטו
דוגמנית: יעל צ’רטוק
צילום: רומן בלשוב
לוקיישן: הסטודיו של קארין כהן
קטגוריות
ביוטי: תסרוקות ואיפור לחתונה
תגיות
אפרת קסוטו,סילביה טובול,קארין כהן,רומן בלשוב
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x