חמישה רעיונות לארגון החתונה מהבית - בלוג חתונות - My Day

חמישה רעיונות לארגון החתונה מהבית

לקבוע עם הספקים פגישות ב-Zoom, לשנות את הקונספט של החתונה בהתאם לתקופה שבה אתם מתחתנים ולהכין טבלאות תקציב מפורטות: כל הדרכים להמשיך לתכנן את חתונת החלומות שלכם מהבית

התפשטות מגפת הקורונה וההנחיות האחרונות של משרד הבריאות הובילה את כולנו להישאר בבית. יש אמנם עובדים חיוניים למשק שעדיין יוצאים לעבודה, אבל רובנו מבלים את שעות היום על הספה מול הטלוויזיה, מכורבלים במיטה עם ספר טוב או יושבים בפינת העבודה מול המחשב. המאורסים שבינינו בוודאי מצאו את עצמם תוהים – איך ממשיכים מכאן? האם יש לי דרך להמשיך לתכנן את החתונה למרות משבר הקורונה? או אולי, כמו כולם, כל מה שנותר לי לעשות הוא לשבת מול הטלוויזיה או המחשב ולהתעדכן בחדשות האחרונות?

התשובה שלנו לכל המאורסים היא – כן, בהחלט אפשר להמשיך לתכנן את החתונה! לא חשוב אם התארסתם ממש לאחרונה, אם דחיתם את החתונה או אם אתם נמצאים בעיצומן של ההכנות – יש לכם אפשרות להמשיך לתכנן ולארגן את היום הגדול שלכם גם מהבית. אז איך עושים זאת? בכתבה שלפניכם תמצאו מגוון דרכים להמשיך לארגן את חתונת החלומות שלכם, מקביעת פגישות עם ספקים ב-Zoom, בניית קונספטים לחתונה ועד להכנת טבלאות תקציב באקסל.

חמישה רעיונות לארגון החתונה מהבית

אפשר להמשיך לתכנן את החתונה גם מהספה בבית. צילום: שיצו צלמים

חמישה רעיונות לארגון החתונה מהבית

הכינו רשימת מוזמנים

אם התארסתם לאחרונה ועדיין לא התחלתם לחשוב על החתונה – כדאי לנצל את הזמן שהתפנה לכם כדי להכין רשימת מוזמנים, שהיא הדבר הראשון שעושים כשמתחילים לתכנן חתונה. בקשו מההורים לשלוח לכם במייל רשימה מסודרת והוסיפו אליה את רשימת החברים והמכרים שלכם. מהרשימה שתכינו תוכלו לגזור את מספר המוזמנים המשוער, את מתחם האירועים שכדאי לחפש (מתחם אירועים קטן? גן אירועים גדול?), וגם אפשר להתחיל לבנות את טבלת התקציב שלכם ולדעת מה תהיה ההכנסה הצפויה מהחתונה.

חמישה רעיונות לארגון החתונה מהבית

התחילו לבנות תקציב

אחרי שיש לכם רשימת מוזמנים תוכלו להתחיל לבנות את התקציב לחתונה. כדי לדעת סכום משוער של הכנסות מהחתונה, עליכם להכפיל את מספר האורחים בממוצע שכל אורח ישים לכם בצ’ק לחתונה (נניח 300 ש”ח). לסכום הזה אפשר להוסיף את המתנות מההורים ומהמשפחה הקרובה, והרי לכם הסכום המשוער של תקציב החתונה.

נצלו את הזמן שלכם בבית כדי להכין קובץ תקציב מלא באקסל, והכניסו לשם את כל הסעיפים השונים בתכנון החתונה: איפור, שיער, אולם, דיג’יי, שמלה, צלמים ועוד. אם אתם לא יודעים להכין קובץ אקסל, חיפוש קצר ברשת ייתן לכם מגוון תוצאות אפשריות. בכל מקרה, אל תוותרו על הכנת טבלה מסודרת לתקציב. היא תעזור לכם להיות עם האצבע על הדופק, לדעת איפה אתם עומדים ואם אתם עלולים לחרוג מהתקציב שהצבתם לעצמכם.

לטיפים לחיסכון בעלויות החתונה הקליקו כאן.

חמישה רעיונות לארגון החתונה מהבית

נצלו את הזמן להכנת תקציב. מתוך חשבון האינסטגרם @anaperu__

חמישה רעיונות לארגון החתונה מהבית

קבעו פגישות עם ספקים דרך Zoom

אחת האפליקציות הכי פופולריות של הזמן האחרון היא זום, ואם אתם עדיין לא מכירים אותה, זה הזמן שלכם לערוך איתה היכרות. זום מאפשרת לנו לערוך מפגשים וירטואליים מרובי משתתפים במחשב או בטלפון, בלי צורך להזין סיסמה ושם משתמש. בזום אפשר לערוך מפגשים חברתיים, ללמוד, להצטרף לשיעור ספורט, לדבר עם המשפחה, ובמקרה שלנו – לשוחח עם הספקים לחתונה. גם אם כבר נפגשתם פעם אחת עם הספקים שלכם ואתם רוצים לשוחח איתם שוב, וגם אם אתם מתחילים לחפש עכשיו ספקים ומעוניינים בפגישה ראשונית, זום מספקת לכם פתרון מצוין ומאפשרת לכם להיפגש איתם פנים אל פנים. אל תהססו לנצל את הטכנולוגיה ולהתקדם בהכנות לחתונה.

חמישה רעיונות לארגון החתונה מהבית

בחרו קונספט לחתונה

הסעיף הזה רלוונטי גם עבור מי שהתחיל לתכנן את החתונה שלו לא מזמן ורוצה להתחיל לבנות את הקונספט ליום הגדול, וגם עבור מי שדחה את החתונה. נצלו את הזמן שהתפנה לכם והתחילו לשוטט בפינטרסט, באינסטגרם ובאתר My Day, ושמרו תמונות ורפרנסים לחתונה.

זכרו שקונספט לחתונה יכול להיות מושפע מעונת השנה – אביב, קיץחורף, או סתיו, מחגים מסוימים כמו פסח או חנוכה, מטרנדים בעולם החתונות, מאופי בני הזוג, ממקום האירוע ועוד. אם דחיתם את החתונה מהאביב לחורף, וההשראה שלכם לחתונה התבססה בעיקר על צבעוניות אביבית, זה הזמן שלכם לרענן את הקונספט ולבדוק כיוונים אחרים. כך או כך, כדאי שתיקחו רגע לעצמכם ותחשבו היטב איך הייתם רוצים לראות את חתונת החלומות שלכם. עכשיו זה בדיוק הזמן להפליג בחלומות ולתכנן את היום המושלם שלכם.

חמישה רעיונות לארגון החתונה מהבית

איך אתם מדמיינים את היום הגדול שלכם? צילום: AGS אלון וגיא

חמישה רעיונות לארגון החתונה מהבית

צרו פרויקט DIY

בדרך כלל כשמדברים איתנו על DIY (Do-It-Yourself) אנחנו מציעים להתחיל מדברים פשוטים וקלילים. עם זאת, כיוון שכרגע כן יש זמן לנסות ולהתנסות, ואפילו לפתח תחביבים חדשים, בהחלט אפשר לבחור פרויקטים גדולים יותר. הבידוד יכול להיות זמן מעולה להגשים חלומות ולהיות יצירתיים, ולכן אם תמיד רציתם להכין משהו מיוחד לחתונה שלכם ופשוט לא היה לכם זמן – עכשיו אין לכם שום תירוץ.

רעיונות שונים ל-DIY לחתונה מחכים לכם כאן.

חמישה רעיונות לארגון החתונה מהבית

שלט DIY מושלם. צילום: איציק בן דוסא

חמישה רעיונות לארגון החתונה מהבית

צילום: איציק בן דוסא

קטגוריות
המגזין,מידע שימושי לחתונה
תגיות
איציק בן דוסא,שיצו צלמים

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x