חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי | מגזין חתונות | My Day

חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי

כלה שהחליפה שמלה 5 ימים לפני האירוע, טקס שנכתב ונוהל על ידי הבוס של החתן, וחתונת שישי צהריים שנמשכה עד חצות: החתונה של הגר ואדי

בתור זוג שהכיר בקורונה ונסגר ביחד לימים ולילות של כיף בבית, לא מפתיע שאדי, סמנכ”ל קראייטיב, והגר, מנהלת משאבי אנוש, בחרו לערוך את החתונה שלהם – בבית! אמנם זה לא היה הבית שלהם אלא בית מדהים שכבר אירח כמה וכמה חתונות בעבר, אבל אין ספק שזו חתונה אחרת לגמרי מחתונת האולם הרגילה שאנחנו מכירים. סקרנים לראות איך הופכים חצר של בית לאירוע ל-300 איש? תמשיכו לקרוא!

חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי

הגר ואדי הכירו בענף הפרסום, היא עזבה משרד אחד והוא בדיוק התחיל לעבוד בו, אבל רק שנה ומשהו אחרי ההכרות הראשונית, ובעקבות פרסום של אדי ברווקים השווים של תל אביב, התחילה מערכת היחסים של השניים – היישר לתוך קורונה וסגרים. אבל הסגר לא עצר את הזוג, הם נהנו מלבנות את מערכת היחסים בבית, התחתנו, כפי שכבר סיפרנו לכם, בחצר של בית, ואפילו הצעת הנישואים התרחשה בבית. “חזרנו מיום ההולדת של אחותי” מספרת הגר. “הייתה חבילת בגדים שהגיעה ואדי רצה שאמדוד, טענתי בפניו שאין לי הרבה למדוד כי יש שם רק בגד אחד בשבילי ואז הוא שלף טבעת ואמר – תמדדי את זה”.

חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי

מיקום החתונה – חצר של בית פרטי במושב עדנים

אחרי הצעת הנישואים, לזוג לא הייתה שום התלבטות לגבי מקום החתונה שלהם. מדובר אכן בבית מגורים פרטי ששייך לזוג החברים הכי טובים של ההורים של הגר, וכפי שהיא מגדירה אותם – “הם ממש משפחה שלנו”. בעבר, כבר מספר זוגות התחתנו בבית הזה, כך שהגר ואדי לא היו הראשונים, אבל היה להם ברור שאם זה יתאפשר, הם קופצים על ההצעה. “הקונספט היה ‘לא חתונת אולם גנרית’, רצינו אירוע באווירה ביתית ומיוחדת ושפשוט יהיה כיף, והיה לנו מזל שאורלי ורוני, בעלי הבית, אפשרו לנו להגשים את זה” מספרת הגר בחיוך.

חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי

עיצוב צבעוני, רומנטי ואלגנטי

אז איך מארגנים חתונת בית? קודם כל, מוצאים מפיקה, ובמקרה של הזוג שלנו, המפיקה הנבחרת הייתה אור ברמי שלקחה פיקוד על האירוע. לאחר פגישה ראשונית בשטח הבית, אור יצרה סקיצות ובנתה, ביחד עם המעצב שאולי אליהו, מוד בורד שהתאים לקונספט האירוע. בעלי הבית אורלי ורוני הם גם בעלי משתלה, ואורלי היא אדריכלית נוף וגנים, לכן קל להבין שהחצר כבר הייתה מאד מטופחת ומושקעת, והקונספט היה לשמר ולחזק את עיצוב השטח הקיים ולשמור על המראה הכללי. את האירוע חילקו המעצב והמפיקה לשני חללים עיקריים – אזור התכנסות ואוכל שהתקיים בדשא בחצר הבית, ואזור בר ורחבת ריקודים בו גם התקיימה החופה. העיצוב בשני החללים היה מאד עשיר – מצד אחד מאד טבעי עם זריקות צבע חם נועזות, ומצד שני גם רך, רומנטי ואלגנטי מאד. סידורי הישיבה היו מיקס אקלקטי של שולחנות ארוכים, שולחנות בר ושולחנות קפה, עם פינת ישיבה שכוללת ספות וכורסאות שהשתלבו בגינה. כל השולחנות והפינות קושטו בפרחים צבעוניים, טקסטיל מחמיא וסטיילינג שתואם לאווירה. הבר המרכזי, שנבנה במיוחד, עוצב בפרחים במגוון צבעים, ואפילו הקוקטיילים שהוגשו התאימו לסכמת הצבעים.

חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי

במדידות האחרונות – מחליפים שמלה

אחרי שנסגרו המקום והעיצוב, כמובן שמגיעה השמלה, וגם כאן יש לנו עסק עם כלה החלטית – היא ידעה שתתחיל את החיפוש אצל עידן לרוס, ושם הוא גם הסתיים. “היה לי חשוב קודם כל לא להיות כלה, לא להרגיש מחופשת, זה הביך אותי. עידן הוא גאון מלא סטייל בעיניי ויצאתי ממנו עם 2 שמלות שהרגישו הכי אני בעולם” מספרת הגר. כבר כשהיא מדדה את השמלה הראשונה, היא הבינה שזו השמלה שאיתה תתחתן – שמלת מעטפת סטייל קימונו, עם מחשוף עמוק ושרוולים חתוכים מתרחבים ושסע גבוה מקדימה. היא רכשה באותו היום גם את השמלה השנייה, אבל 5 ימים לפני החתונה, הגר החליטה להחליף אותה. “פתאום הבנתי שהשמלה לא באמת מתאימה למי שאני ולאיך ששמלה שנייה צריכה להראות בעיניי, וגם איזבל, הבת של אדי, לא אהבה אותה. ניסינו לבצע כל מיני תיקונים שונים ובסוף, באופן מאד רגוע התחלתי למדוד אופציות אחרות שהיו קיימות בסטודיו ופשוט מצאתי אחת מושלמת שהתאימה בדיוק למידות שלי”. השמלה השנייה שנבחרה מהווה ניגוד מרענן לראשונה – קצרה מאד ומנצנצת, עם מפתח סגור מקדימה ופתח נמוך בגב.

חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי

עידן היה אחראי גם על בניית הלוק המלא ליום החתונה, לוק שמתאים לכלה שרוצה להתרחק מהמראה הכלתי המסורתי; הוא שלח להגר עגילי חישוק מלאי סטייל של אפרת קסוטו שהיא רכשה מיד אפילו בלי למדוד, הוא הציע את עיצוב השיער האידיאלי ואפילו עזר במציאת הנעליים – כפכפים שחורות בסטייל, הכי רחוק מנעל עקב לבנה מסורתית. “עידו אמר לי ‘תעשי פן בלילה לפני כן, תלכי לישון ותקומי עם מראה מרושל’ ובסוף זה באמת מה שקרה, בגלל שמעצב השיער לא היה יכול להגיע על הבוקר, הוא עשה לי את הפן לילה לפני כן ובבוקר עשינו תיקונים, וככה השיער החזיק מדהים כי הוא בלי תוספות”. הלוק הסופי של הגר היה בדיוק מה שהיא חיפשה – שמלת קימונו חלקה, כפכפים שחורות, לק אדום, שיער ללא תוספות וכמובן – בלי הינומה. “מעבר לזה שלא רציתי להרגיש מחופשת, גם רציתי להרגיש שאני מתאימה לשטח בו אני מתחתנת, זו חצר ענקית ופתוחה ולא רציתי שום דבר שיכביד את הלוק ולא יתאים לאווירה”.

לא עושים פוזות למצלמה

הרוגע של אותו הבוקר המשיך גם למפגש בין בני הזוג שהתרחש במלון דן אכדיה בהרצליה. לאחר התארגנות של הגר, אחותה, אמא שלה, חברות שלה וכמובן איזבל, הבת של אדי. אדי הגיע למלון ושם פגש את הגר. “רגע המפגש היה מרגש ומדהים, גם המפגש שלנו וגם עם איזבל” היא משתפת. הם המשיכו לצילומים ברחבי המלון, והתמודדו עם לא מעט מבוכה. “אנחנו באמת לא מהזוגות האלה שמסוגלים לעשות פוזות מבוימות למצלמה” הם משתפים. “למזלנו הצוות היה מדהים, בן קלמר שצילם את הסטילס היה באותו ראש שלנו, סמכנו עליו שפשוט יתפוס את הרגעים היפים שלנו ויתעד את הרגע באופן לא מאולץ”.

חצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדיחצר הבית הפכה ללוקיישן חתונה חלומי – הסיפור של הגר ואדי

החתונה שתמיד רצינו

החתונה התחילה בשעה 16:00, עם קבלת פנים ואוכל, המשיכה לחופה בשעה 18:00 ואז למסיבה מטורפת עד חצות, השעה בה הם היו חייבים לסגור בשל שאר תושבי המושב בו ממקום הבית. את טקס החופה ניהל עדו הר טוב, הבעלים של משרד הפרסום בו אדי עובד וחבר קרוב, שניהל טקס שאף אורח לא ישכח. לאחר שדאג להעביר את הזוג סשן של הכרות ומעין טיפול פסיכולוגי (כפי שהם מעידים) לפני החתונה, לקח עדו את המידע שאסף, ושזר אותו למלל מרגש, שלווה בתוכן שכתבו ביחד אדי והגר והקריאו בחופה ועוד מילים חמות שהקריאה המשפחה.

“זאת הייתה החתונה שתמיד רצינו” משתפים בני הזוג. “אפשר לראות בתמונות החופה את כל האנשים שמקיפים אותנו מכל הצדדים, ונראים מאושרים יחד איתנו. הייתה אנרגיה מטורפת באירוע, וזה בזכותנו ובזכותם”.

 

כל אנשי המקצוע

מקום האירוע: בית פרטי במושב עדנים

צילום סטילס: בן קלמר

צילום וידאו: אורי פולק

קייטרינג: BARAKA HOUSE מקבוצת משייה

בר אלכוהול: Barcode bar מאור לייבוביץ

הפקה: אור ברמי

שמלת כלה: עידן לרוס

שיער: רועי הוביט

איפור: ניר אלקבץ

נעלי כלה: DORO

אקססוריז ותכשיטים: אפרת קסוטו

בגדי חתן: מאסימו דוטי ונעלי  vans

הזמנות חתונה: אמיר אסייג

עיצוב: שאולי אליהו

מוזיקה: עומרי סמדר

תאורה: בולדוג פרו

שיר כניסה לחופה: אהבה ממבט ראשון – אריק איינשטיין

שיר שבירת כוס: Suede – Trash

מקום התארגנות + לוקיישן צילומים: דן אכדיה הרצליה + הבית בו התקיימה החתונה

אטרקציות לחתונה: צלם פולרואיד

 

קטגוריות
חתונה בבית,חתונה בסטייל מיוחד,חתונות אמיתיות

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x