חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי | מגזין חתונות | My Day

חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי

שקד וגיא ידעו איך החתונה שלהם תיראה עוד הרבה לפני שהיא בכלל הייתה בתכנון. החזון שלהם היה "פסטיבל אהבה", ויחד עם המעצבת הם הוציאו אותו לפועל בצורה הכי קסומה שיכולה להיות

שקד וגיא גרים ברמת גן, התחתנו עם 350 מוזמנים בגן שיבולים שבמושב רמת צבי. שקד עוזרת אישית בפלייטיקה וגיא טכנאי סאונד. הם ביחד תשע שנים והכירו דרך חבר משותף בתקופת הצבא. גיא שלח לה הודעה ומאז הם לא הפסיקו לדבר ולהיות ביחד, והשאר היסטוריה.

הוא הציע לה נישואין אחרי 7 שנות זוגיות. הצעת הנישואין הייתה יוצאת דופן במיוחד, ושילבה בתוכה רגע משפחתי מרגש. גיא הציע לשקד נישואין שנה אחרי שאחותו נפטרה מסרטן. המשפחה שלו אמרה לשקד שהם עושים יום מיוחד לזכרה בנמל, ושכל המשפחה מגיעה, ומגיע גם צלם לצלם את כולם. לקראת הסוף הם עמדו במעגל ואחת האחיות אמרה: “בואו נשליך את כל מה שהיה בשנה ההזו ונאחל לנו דברים חדשים”. כולם אמרו דברים, גיא דיבר אחרון וברגע הזה הוא הוציא טבעת וכרע ברך. כולם היו בהלם והעצב התחלף בשמחה גדולה.

כמו זוגות רבים שהתארסו בשנה האחרונה, גם הם עברו מספר דחיות בדך, אבל גם אחרי כל הדחיות הם נשארו עם אותו תכנון ולא ויתרו על שום דבר. אפילו שבשלב מסויים שקד רצתה פשוט להתחתן במגבלות שאפשר, גיא לא ויתר ואמר שהוא הולך להתחתן פעם אחת ורוצה שזה יהיה בדיוק כפי שהם חולמים.

חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי

חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי

חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי

שקד וגיא מעידים על עצמם שהם מתים על הפקות. הם התחילו לתכנן את החתונה עוד לפני שהייתה טבעת. ידעו שעידו אדמון יהיה המפיק שלהם, ידעו מי יהיו הספקים, מה יהיה שיר שבירת הכוס וגם ידעו בוודאות שהם רוצים שהקייטרינג יהיה של חוות צוק ושלא יוותרו על זה.

מיד אחרי הצעת הנישואין גיא טס לקנדה לחודשיים בין היתר לבקר את אחותו. שקד הצטרפה לשם להיות איתו ותוך כדי הם כבר התחילו לעשות רשימת מוזמנים וסגרו עם עידו שיפיק להם את האירוע.

חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי

חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי

שמלת הכלה

שקד מספרת שהיא ראתה המלצה על ורד גלעדי והתאהבה בה, ולא הצליחה להסתכל על אף מעצב אחר. היא הגיעה לחנות ומדדה כמה שמלות שהיא לא כל כך התחברה אליהן, עד שלבסוף מצאה אחת שהיא הייתה סגורה עליה. ועל אף כל הדחיות, אחרי שהיא סגרה את השמלה ב-2019 והתחתנה יותר משנה לאחר מכן, היא לא התחרטה לרגע ולא ראתה אף שמלה אחרת שהיא אהבה יותר מזו.

מדובר בשמלה עם מחשוף עמוק שעשוייה משכבות של טול בגווני לבן וניוד ומעוטרת כולה בפנינים. ביום החתונה שקד ענדה תכשיטים שהיו שייכים לאחותה של גיא ז”ל.

רגע לפני החתונה

שקד ישנה בצימר עם המשפחה והחברות. היא התארגנה במספרה בקיבוץ בית השיטה. גיא ישן בבית של ההורים שלו והתארגן שם. המפגש היה במקום ההתארגנות של שקד, והיא מספרת שברגע שהוא הגיע אליה נפל לשניהם האסימון: “היה מרגש בטירוף, הוא היה פשוט בשוק”.

את צילומי הזוגיות הם עשו בקיבוץ ניר דוד ובנחל האסי, אחד המקומות היפים ביותר בעמק, עם נוף לאמפי ולבתים של הקיבוץ. המסקנה שהם לקחו מהצילומים זה שהם תזכורת בשביל הזוג, ובדיעבד שקד ראתה בתמונות כמה היא הרגישה טוב עם עצמה ועפה על עצמה.

חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי

חתונה כפרית במושב

שקד וגיא ידעו שהם רוצים להתחתן בעמק בגלל שהם לא היו מוכנים לוותר על הקייטרינג של חוות צוק. יום אחד גיא רץ ליד “גן שיבולים” ואמר לשקד שחייבים לבדוק את זה, ואכן כשהם הגיעו הם הבינו שזה המקום. הם בחרו בסתיו אגם שתעצב להם את האירוע, ושקד מספרת שהיא “נכנסה לראש שלה”, הרגישה אותם וידעה בדיוק מה לעשות. ויחד עם עידו אדמון הם הוציאו לפועל את חתונת החלומות שלהם.

השניים רצו ליצור תחושה של פסטיבל אהבה, אירוע דינמי, שכולם מסתובבים ולא רק יושבים. לשם כך, במקום היו מגוון סידורי ישיבה, שולחנות אבירים, חביות יין שהוסבו לשולחנות גבוהים לצד הרחבה, ופינות ישיבה אלטרנטיבית עבור הצעירים שכללו ספות מפנקות לצד שרפרפים מעץ טבעי.

המקום כולו קושט בפרחים בצבעי פסטל לצד פמפסים ופרחים יבשים שנתנו אווירה של בוהו-שיק, ומנורות פחם. חביות היין, הכיסאות והכריות שהונחו על הספות היו בצבעים בולטים יותר ונתנו את הטאצ’ הצבעוני והשמח למקום. בשביל לחזק את האווירה הכפרית, עמדת היין עמדה על חביות ובכניסה הייתה מעדנייה על בוצ’רים ענקיים.

חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי

רגע אחרי האירוע

הדבר הכי חשוב לדעתם עבור זוגות שמתכננים חתונה זה לא לוותר על כלום ולהתעלם מרחשי הסביבה. הם מספרים שאמרו להם שהם עושים חתונה גרנדיוזית אבל הם הלכו עם מה שרצו והגשימו את החלום שלהם. בדיעבד הם מספרים שלא היו משנים כלום, ולבסוף גם המשפחה אמרה שהם צדקו לאורך כל הדרך.

הרגע הבלתי נשכח עבור שקד היה ללא ספק ההפתעה הענקית שגיא ארגן לה בחופה – עברי לידר הגיע במיוחד כדי לשיר להם את שיר הכניסה לחופה. חמש דקות לפני החופה גיא אמר לשקד שהיא לא נכנסת עם השיר שהיא חשבה שהיא נכנסת, ובשיא הלחץ היא הייתה בהלם אבל סמכה עליו. כשהיא יצאה לכיוון החופה ושמעה את השיר “זכיתי לאהוב” מתנגן היא לא הבינה מה קורה, אבל באמצע ההליכה לחופה היא קלטה שעברי לידר יושב שם ושר להם את שיר הכניסה לחופה. שקד מספרת שהיא צרחה ושזו הייתה מתנה מטורפת שגיא תכנן במשך חודשים.

הדבר שהכי עזר להם בהכנות זה לא להתלבט, ולאזן אחד את השנייה. הם דאגו להזכיר אחד לשנייה שזה החלום שלהם ושזה מה שהם רצו, אז אין מה להסתכל אחורה או להקשיב להמלצות אחרות. הטיפ שלהם לזוגות שמתכננים את החתונה זה למצוא אנשים להתייעץ איתם כלכלית כדי לא לאבד את הראש.

מה שהם היו רוצים לדעת לפני האירוע זה שביום עצמו נמצאים באדרנלין מטורף. לדעת שיש אנשים שיאכזבו ויש אנשים שתתאהבו בהם מחדש.

חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפריחביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי חביות יין בתור שולחנות: חתונה במושב בסגנון כפרי

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועגן שיבולים רמת צבי
 • צילום סטילסאדריאן סבל
 • צילום וידאודודו פרנקו
 • הפקהעידו אדמון
 • שמלת כלהורד גלעדי
 • שיערליאור בן דוד
 • איפורנטלי אושרי
 • נעלי כלהנעלי דנילו תל אביב
 • אקסוריז ותכשיטיםבית התכשיט
 • בגדי חתןNamas
 • הזמנות חתונהיעל אדרי
 • עיצובסתיו אגם
 • די ג'יידני תובל
 • שיר כניסה לחופהשרי גבעתי ועברי לידר
 • צלם מגנטיםעומר שניאור
 • מתנות לאורחיםPic A roll
קטגוריות
חתונה בגן אירועים,חתונות אמיתיות
תגיות
אדריאן סבל,גן שיבולים,דודו פרנקו,דני תובל,ורד גלעדי,סתיו אגם,עידו אדמון

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x