חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן | מגזין חתונות | My Day

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

אל הלוקיישן המיוחד, גינה ציבורית מקסימה ברמת גן, הגיעו חן ורשף אחרי שביקשו אישור מראש עיריית רמת גן לקיים שם את טקס החתונה שלהם. הוא ענה כבר באותו היום, וכך עזר להם תוך שבועיים לקיים את טקס החופה

המציאות הלא פשוטה של החודשים האחרונים מאלצת זוגות מאורסים לא רק לחשב מסלול מחדש, אבל גם לייצר פתרונות מאד יצירתיים למצב המורכב אליו הם נקלעו. עבור חן ורשף אין ספק שהתקופה האחרונה הייתה מאתגרת ביוחד. את החתונה שלהם, אותה תכננו לקיים במרץ, נאלצו לדחות שלוש פעמים עד שלבסוף החליטו שלא משנה מה, הם יעמדו מתחת לחופה.

ההחלטה לא הייתה פשוטה. חן מגיעה מרקע של הפקת אירועים ואירוע החתונה שלה, שהיה אמור להתקיים בגלריית לורנס ביפו, תוכנן כבר לפרטי פרטים. האירוע היה אמור להתחיל בקבלת פנים עם מוזיקה נעימה באווירה יפואית על הגג של המקום. הדיג׳יי הנבחר היה אמור לנגן ברקע מוזיקה נעימה תוך כדי שיוגשו מנות אוכל קטנות וטעימות בזמן שהחתן וכלה מסתובבים עם האורחים. לאחר מכן חופה מרגשת ואחריה מסיבת ריקודים אל תוך הלילה. אבל כמובן תכנונים לחוד ומציאות לחוד, ובסוף בחרו חן ורשף לקיים את החתונה שלהם בהתאם להנחיות, במתכונת מצומצמת עם 25 אורחים בלבד.

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

עוד כשהכל היה נורמלי – מתוך צילומי הזוגיות של חן ורשף

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

תזכורת מצולמת לתאריך החתונה המקורי

לוקיישן החתונה המיוחד

תאריך החתונה עבר ממרץ, ליולי ואז לאוגוסט. שבועיים לפני התאריך השלישי ניסו חן ורשף עוד לשמור על אופטימיות שההגבלות יוסרו והחיים יחזרו לשגרה, ולכן לא הכינו תוכנית חלופית. אחרי שהבינו שהמגבלות כאן כדי להישאר, הם החליטו לא לדחות פעם נוספת ולהתחתן בכל צורה שתתאפשר להם תחת ההנחיות של אותה התקופה ומתוך מחשבה איך לשמור על ההורים המבוגרים שלהם.

באותה העת החלו לצוץ יוזמות של עיריות ברחבי הארץ שאפשרו לזוגות להתחתן בשטחים ציבוריים שלהם. חן ורשף, שגרים ברמת גן, עוד לא ראו אפשרויות כאלה בעיר שלהם ולכן חן פנתה בהודעה לראש העיר שלהם ושאלה אם הם גם לוקחים חלק ביוזמה. ראש העיר ענה לה כבר באותו היום, קישר אותה למישהי בעירייה ומשם הדברים התגלגלו מהר. כך הם הגיעו לשמורת קקטוסים מהממת בעיר, והיא נבחרה להיות הלוקיישן עבור טקס החופה האינטימי שלהם.

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

בחירות הסטייל של חן

לכבוד החתונה שלה בגלריית לורנס בחרה חן שתי שמלות כלה מהסטודיו האהוב עליה – סטודיו אייזן שטיין. היא תמיד ידעה שתעשה שם את שמלת הכלה שלה, מכיוון שהתחברה מאד לסגנון הנוצץ אך אלגנטי של המעצבות. אחרי שהבינה חן שהחתונה המקורית לא תקרה ובמקום זאת תתחתן בחתונת קפסולה בפארק, היא העדיפה לחפש שמלה אחרת לאירוע מתוך תקווה שאולי בעתיד תוכל בכל זאת ללבוש את השמלות המקוריות באירוע גדול יותר.

שבועיים לפני התאריך המתוכנן היא ביקשה עזרה מהמעצבות שלה, שמהר מאד מצאו לה שמלה חלופית, קלילה וכיפית, שהתאימה לאופי המיוחד של האירוע. את  התסרוקת שלה בחרה חן לעשות בעצמה בבוקר החתונה, אבל כן הביאה מאפרת שתכין אותה לקראת הטקס. את הלוק השלימה עם נעלי עקב אלגנטיות וזוג עגילים עם המעצבת דנה מנצור.

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

 

יום החתונה

חן עבדה כמפיקת חתונות, ותמיד אמרה שביום החתונה שלה היא לא תהיה המפיקה. בסוף היא הייתה חייבת להיות מעורבת, וזה משהו שהרבה כלות שמתחתנות בתקופה הזו גם צריכות לקחת בחשבון. מכיוון שהתוכניות של כולם נסגרות ברגע האחרון, זה משאיר המון אחריות ומטלות על הזוג שמתחתן. לכן אחד הדברים המומלצים זה שלכל תאריך שנקבע, שתהיה תוכנית ב׳ מוכנה ושלא יהיה צורך לארגן הכל בלחץ של הרגע האחרון.

אמנם החתונה הייתה כמעט ההיפך מהאירוע המקורי שתוכנן, אבל חן מספרת שהיה להם אירוע מרגש ומיוחד מאד. ״הייתה אווירה של ביחד, היה נעים, היה מרגש,״ היא מספרת. ״הייתי בהמון חתונות ובגלל שזה היה כל כך אינטימי אז היה משהו אחר באוויר – קירבה אמיתית. אופי האירוע גם נתן לנו את האופציה להיות עם כולם, כשבחתונה רגילה החתן והכלה בקושי נמצאים עם האורחים. כולם הרגישו אותנו, היו איתנו ונהנו מאיתנו. והכי מרגש – כולם היו בחופה. שאני אומרת היו זה לא פיזית, זה ממש ממש נכחו שם, כי הם הרגישו שהם זוכים להיות חלק מהרגע הזה וכאלה שהיו רוצים להיות והם לא פה.״

חן מוסיפה: ״בסוף הכי חשוב זה הביחד. זאת גם ככה תקופה שהיא קשה. כולם היו סגורים הרבה זמן ביחד בבית ורף הלחץ, העצבים והסבלנות עלה. כשמוסיפים לזה ארגון חתונה בתנאים כאלה שכל הזמן משתנה; דחיות, צמצומים ועניינים, זה מוסיף קושי ולכן חייבים להבין שאתם ביחד בסיטואציה הזאת, להיות קשובים אחד לשניה ולעבור את זה ביחד. מעבר לזה להיות יותר פתוחים לשינויים להבין שאנחנו נמצאים בתקופה לא פשוטה וזה לא יעזור אם ניקח את זה קשה.״

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

חתונה אינטימית בגן הקקטוסים של רמת גן

 

כל אנשי המקצוע

  • לוקיישן חתונהגן קקטוסים ציבורי
  • מספר אורחים25
  • צילוםצחי שמש
  • שמלת כלהאייזן שטיין
  • איפורליאת גינזבורג
  • שיער הכלה
  • נעלי כלהאלדו
  • עגיליםדנה מנצור
  • טבעותדניאל מתת
  • שיר כניסה לחופהאהבה ממבט ראשון - אריק איינשטיין
קטגוריות
השראה מזוגות,חתונה בזמן קורונה,חתונה קטנה,חתונות אמיתיות
תגיות
אייזן שטיין,דנה מנצור,צחי שמש

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x