חתונה יפיפיה בטור סיני | מגזין חתונות | My Day

חתונה יפיפיה בטור סיני

חתונה שצולמה כולה בפילם, אחד הלוקיישנים האהובים עלינו באזור ירושלים, כלה יפיפיה שעשתה עליה מאוסטרליה ועוגת חתונה הכי שווה שיש. כל זה מחכה לנו בפוסט החתונה של קאסי ואילן.

הסיפור של השניים מתחיל ב-2012 ברישיקש הודו. קאסי גרה אז באוסטרליה ותיכננה לעשות עלייה לארץ, המפגש עם אילן רק חיזק את החלטתה.

החיבור ביניהם היה מאד חזק מההתחלה ותשעה חודשים אחרי שעשתה עליה כבר החליטו השניים להתארס. אילן שף במקצועו וקאסי המקסימה אחראית לאיפור ושיער של כלות רבות בארץ. כשתכננו את החתונה היה להם חשוב מאד שיהיה אירוע יחסית רגוע – ללא סידורי ישיבה וללא ריקודים, פשוט חתונת “שאנטי” שקטה ונעימה. הכי חשוב עבורם היה מעמד החופה, ולשמור על העוצמה שלו כטקס רוחני. הם בחרו בלוקיישן הראשון שהם ראו – טור סיני, משום ששניהם אנשי טבע, ומיד התאהבו במקום.

הם הלכו על קייטרינג צמחוני וטבעוני, מה שהתאים לאופי שלהם ושל האירוע. את העיצוב הם לקחו על עצמם. כל אגרטל או כלי הגיע עם סיפור בפני עצמו: משווקי וינטג’ ושאר מקומות מרחבי העולם. כל אחד מהאלמנטים בחתונה נבחר בקפידה על ידי הזוג, מהשטיחים, דרך הקישוטים על התקרה ועד הפרחים – כאשר את רוב הפריטים הם לקחו מחנויות ושווקי ירושלים.

בכל הנוגע לצילום החתונה, היה להם ברור שהם הולכים לקחת את יהושוע סיגלה. קאסי עבדה בעבר עם יהושוע ואשתו רבקה נכנסו לליבה, משהו בצילומים שלהם מגיע ממקום מאד טהור. הם “תופסים רגעים וזכרונות”, לדבריה, יוצרים אמנות בכל תמונה ותמונה.

לארגן חתונה זה לא עניין פשוט, על אחת כמה וכמה כאשר מתכננים חתונה במדינה בה הכלה לא דוברת את השפה באופן שוטף. בנוסף, דווקא העובדה שהיו להם שמונה חודשים לארגן את החתונה הפכה את העניינים ליותר קשים, משום שזה הרגיש כמו עידן ועידנים עד שהגיע האירוע המיוחל. וכאשר היום הזה הגיע, ההתרגשות הייתה בשיאה – קאסי מספרת שהחופה הייתה קסומה, האורחים ובעיקר הזוג התרגשו מהחוויה הרוחנית העוצמתית.

קאסי ואילן, אתם זוג מקסים ומעורר השראה, מבחירת הלוקיישן, דרך סגנון הצילום והעיצוב – רואים את המגע האישי שלכם בכל חלק מהחתונה. מאחלות לכם את כל האושר שבעולם והמון מזל טוב!

חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני חתונה יפיפיה בטור סיני

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונה קטנה,חתונות אמיתיות,חתונות חורף
תגיות
זר כלה,יהושוע סיגלה,עוגת חתונה

הפוסט הקודם

Blushing Beauty

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x