חתונה מול הים: דנה ועומר - בלוג חתונות - My Day

חתונה מול הים: דנה ועומר

חג שבועות שמח קוראים יקרים! מקוות שאתם נהנים מיום החופש ורגע לפני שנחזור לשלנו היינו חייבות לשתף בחתונה יפיפיה, צבעונית ושמחה שמכניסה אותנו באופן רשמי לגל של חתונות קיץ נפלאות שינחתו בקרוב אצלנו בבלוג.

אז היום יש לנו את הכיף הגדול לארח בבלוג את דנה ועומר המקסימים שהתחתנו ממש לא מזמן בחתונת צהריים ביפו העתיקה, מול נוף כחול ונפלא ועם המון הפתעות שהכינה דנה לאורחים ברי המזל שלה.

דנה, שעלתה מארה”ב לישראל לפני חמש שנים אחרי שהתאהבה בתל אביב במהלך קיץ ספונטני שבילתה בה, הכירה את עומר דרך חבר משותף ששיכנע אותם לצאת לבליינד דייט. ההחלטה להקשיב לאותו חבר ללא ספק השתלמה והחיבור היה מיידי. כשהתחילו לתכנן את החתונה שלהם ידעו מראש שירצו אירוע לא גדול, בצהרי שישי ועם דגש על אוכל משובח ואווירה כיפית ונינוחה. 

לאחר חיפושים הם בחרו ב”בית אנדרומדה” ביפו גם בזכות היותו מקום לא כשר שמאפשר חתונות שישי עד הלילה אבל בעיקר בגלל הנוף הנפלא שמשתקף מהמקום הממוקם בכיכר קדומים ביפו העתיקה. דנה, שחובבת מאד פרחים, החליטה שאת העיצוב של החתונה היא תעשה בעצמה ולכן קנתה מראש ממשתלה כמויות של הפרחים האהובים עליה. את הכלים למרכזי השולחן היא שכרה מראש ויום לפני החתונה ישבה עם אמא שלה להכין את הסידורים הנהדרים שתכף תוכלו לראות בתמונות. 

מסע ה DIY של דנה לא הסתיים שם והיא גם החליטה בנוסף למתנות לאורחים שהיא קנתה מראש (משקפי שמש צבעוניים, כובעים ומניפות) להכין לכל אורח עציץ תבלין לקחת הביתה. 

מעבר לצילומים המרהיבים מיום החתונה שצילם הצלם שלהם עידן מילמן, לדנה ועומר גם אלבום חתונה מיוחד שגובש מתמונות שהם בעצם צילמו מבוקר החתונה וגם מכל התמונות שהחברים שלהם צילמו במהלך האירוע. בעלה של דנה עומר, הוא אחד המייסדים של אפליקציה חדשה ומגניבה מאד בשם App My Day שבעצם מייצרת בשידור חי אלבום אינטרנטי עם כל התמונות שמעלים לשם ומאפשר לזוגות לקבל כבר יום אחרי החתונה אלבום עם הרגעים הנפלאים שלהם כפי שנתפסו על ידי חבריהם הקרובים ביותר והמשפחה. 

אז אחרי שתסיימו להתרשם מהתמונות הרשמיות מצילומי יום החתונה של דנה ועומר, אם זה יעשה לכם טעם לעוד הצצה מהיום שלהם, אתם מוזמנים לקבל זווית נוספת דרך האלבום שהאורחים שלהם צילמו כאן

מזל טוב!

חתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומר חתונה מול הים: דנה ועומר חתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומרחתונה מול הים: דנה ועומר חתונה מול הים: דנה ועומר חתונה מול הים: דנה ועומר חתונה מול הים: דנה ועומר חתונה מול הים: דנה ועומר חתונה מול הים: דנה ועומר

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונה ליד הים,חתונות DIY,חתונות אמיתיות,חתונות שישי
תגיות
אניה פליט,זר פרחים בשיער,יפו,מתנות לאורחים,עדי סולומון
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x