חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים | מגזין חתונות | My Day

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

אם יש משהו שהחתונה של חנה וגיא מלמדת אותנו, זה שגודל החתונה ממש לא קובע את גודל השמחה. לחתונה הקטנה הוזמנו חמישים אורחים בלבד, שהרימו לחתן וכלה מהבוקר ועד שעות הלילה

חנה נולדה בפריז ועלתה לארץ בתחילת שנות האלפיים. גיא גדל כל החיים בין ירושלים לקליפורניה והיה מגיע לביקורים תכופים בישראל. הם הכירו דרך חברים משותפים בתקופת החגים של 2011. גיא עוד למד אז בקליפורניה וחנה הייתה לקראת גיוס. הם שמרו על קשר דרך מיילים וטלפונים וכשנה אחרי זה החליטו שהם בזוגיות. לקח עוד שנתיים של זוגיות בינלאומית עד שסוף סוף גיא הגיע לישראל.

הצעת הנישואין הייתה מיוחדת מאד. אמנם הם הלכו יחד לבחור את הטבעת עבור חנה, אבל היא לא ידעה מתי ההצעה עצמה תגיע. זה קרה קצת אחרי שעברו לגור יחד בדירה חדשה, בערב ליל הסדר של השנה. חנה עמלה כל היום על הארוחה המסורתית של סבתא שלה, והם התרגשו מאוד לקראת ליל הסדר. “שנינו מחוברים למסורת והיה משהו עצוב אבל בעיקר מרגש בלחגוג את החג שנינו לבד בדירה החדשה. התחלנו את הסדר וגיא הלך להחביא את האפיקומן. שרנו, שתינו הרבה, אכלנו המון ואחרי מספר שעות אני סוף סוף מסכימה לקום לחפש את האפיקומן ומצאתי את הקופסה עם הטבעת במקום.״

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

הבחירה בחתונה אינטימית

כשחנה וגיא התארסו, ישראל כבר הייתה עמוק בתוך המשבר של 2020. מכיוון שתמיד חלמו על חתונה קטנה ואינטימית, דווקא הגבלת האורחים פחות הטרידה אותם. חנה מצרפת במקור וגיא גדל בקליפורניה ולכן שניהם היו מחוברים לאופן האינטימי שבו החתונות מתקיימות שם. הקושי האמיתי היה, ששניהם מגיעים במקור מחוץ לארץ והם הבינו שאם יערכו חתונה בזמן הקורונה, הם לא יוכלו להזמין את החברים הקרובים והמשפחות מחו״ל.

אחרי שהבינו שהקורונה לא הולכת לשום מקום בזמן הקרוב, ושככל הנראה המשפחה של חנה מצרפת והחברים של גיא מארה”ב לא יוכלו לטוס לחתונה השנה, הם החליט פשוט ללכת על זה – לעשות חתונה קטנה עם מי שכן נמצא כאן.

״במאי החלטנו להתחתן בתחילת יולי, בין היתר כי גם פחדנו שיהיה עוד סגר,״ מספרת חנה. ״זאת החלטה קשה ׳לוותר׳ על אנשים שאוהבים ושהנוכחות שלהם חשובה לנו. אבל פשוט הפנמנו שזה לא מצב רגיל ושצריך ללמוד להתמודד איתו ולהמשיך להתקדם בחיים עם המציאות החדשה. אנחנו מתכננים לעשות עוד חתונה/מסיבת המשך, ככה שזה סוג של חתונה בשני חלקים פשוט, עם כל מי שהיה לנו חסר השנה כשיתאפשר לכולם לטוס בבטיחות.״

לחתונה בגלריה 12 ביפו, הם הזמינו חמישים אורחים בלבד, חברים קרובים ובני משפחה מהארץ. הם דאגו לסדר את החלל בפנים בצורה הכי מיטבית לפי ההנחיות, על מנת לשמור על האורחים שלהם שעטפו אותם באהבה בלי סוף לאורך כל היום המיוחד. החל מבוקר ההתארגנות בדירה שלהם ועד ארוחת הערב החגיגית עם הנאומים שנמשכה עד השעות הקטנות של הלילה – לא היה רגע שבו הם לא הרגישו את האהבה. אמנם היקף החתונה היה קטן, אבל רואים שההתרגשות הגדולה של כל מי שהייתה שם הפכה את האירוע למשמח ובלתי נשכח עבורם.

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

שמלת הכלה של חנה

מכיוון שאת החתונה תכננו בזמן קצר, גם תהליך מציאת שמלת הכלה היה מזורז. חנה מספרת שתמיד דמיינה את עצמה בשמלה מאד מינימליסטית אבל כשיצאה לסיבוב מדידות של שמלות בסגנון הזה משהו פשוט לא עבד לה. היא מצאה את עצמה מבולבלת ועוד יותר אחרי שעברה כמה חוויות לא נעימות אצל מספר מעצבים.

את הפיצוי היא קיבלה בסטודיו של המעצבת הותיקה הלנה קולן. “הלנה הייתה לגמרי חוויה מתקנת עבורי״ היא מספרת. ״קיבלתי יחס חם וכיפי וגם היא הייתה מאד מקצועית. היא הבינה אותי יותר ממה שאני הבנתי וידעה להציע לי דברים שהיו יפים עלי והרגשתי איתם בנוח״. בסוף הלנה עיצבה לחנה שמלה על בסיס דגם קיים, אבל עם כל מיני שינויים שחנה ביקשה. למרות הזמן הקצר, התוצאה הייתה בדיוק מה שחנה קיוותה לו עבור יום החתונה שלה.

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

הלוקיישן של החתונה

כמעט כל הזוגות שמתכננים חתונה בזמן קורונה יעידו שאחד הדברים הכי קשים זה מציאת לוקיישן מתאים עבור החתונה שלהם. לחנה וגיא היה מזל גדול בנושא, ויצא שהם התחתנו באחד הלוקיישנים הייחודיים ויפים שראינו בזמן האחרון – גלריה 12 ביפו.

את המקום חנה הכירה עוד מלפני שהתארסה. היא עשתה שם אירוע השקה בעבודה וישר התאהבה באופי המיוחד שלו. היא מספרת שיש מעל הגלריה מרפסת עם נוף מרהיב לים, שם הייתה מבלה בזמן הפסקות הקפה שלה. למרבית האירוניה, תמיד חשבה שזה המקום המושלם להתחתן בו, אבל מעולם לא דמיינה את עצמה מתחתנת שם מכיוון שמדובר במקום מאד קטן. לכן, ברגע שהיא וגיא החליטו להתחתן וידעו שייאלצו לערוך חתונה קטנה מאד, ידעה חנה שזה יהיה המקום בשבילם.

את קבלת הפנים הם ערכו מחוץ לגלריה, בכיכר קדומים ביפו שהייתה כמעט ריקה מאנשים. לאחר מכן עלו האורחים לקומת המרפסת, שם התקיים טקס החופה המרגש. חנה מספרת שלהתחתן במרפסת שם עם הנוף לים היה הכי מושלם שיכלה לבקש, והיא מוקירה תודה לכל האנשים שהתאמצו ועזרו כדי שזה יוכל לקרות.

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

רגע בלתי נשכח:

״החופה. זה היה רגע השיא בהתרגשות ביום הזה. ידעתי שזה חשוב לנו ובגלל זה גם תמיד חיפשתי איך לעשות את זה יותר אינטימי (גם ללא תנאי הקורונה). המיקום עם הנוף והשקיעה, האנשים שנכחו, האווירה – הכל היה שלם. גם מורן המעצבת ובעלת המקום כבר הפכו לחלק מהמשפחה והיה להן כל כך אכפת והן כל כך דאגו להכל. זה פשוט רגע שמרגישים את האהבה מכל אחת ואחד ואני כל כך שמחה על זה שזה היה מספיק אינטימי כדי באמת לחוות את זה ככה.״

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

טיפ לזוגות

״להקיף את עצמכם רק באנשים שאתם אוהבים ליום הזה. בין אם כמובן האורחים, המשפחה וחברים. אבל גם הספקים והצוות. צלם סטילס ווידאו שנוח לכם וכיף לכם איתם, די ג׳יי/ית, מארגן/ת הכל! אני ממש מאמינה שזה עושה את כל ההבדל. גם חשוב שתזכרו לסמוך על עצמכם ומה שעושה אתכם שמחים. בגלל שארגון החתונה היה כלכך מזורז אז יחסית קיבלתי החלטות מהירות וסמכתי על עצמי, אבל תמיד יש קצת ספקות וקשה לא להקשיב לכל עצה שכל אחד מנסה לתת. הכי חשוב להצליח להשתחרר מזה ופשוט לתכנן בכיף את היום הזה שיהיה הכי אתם שאפשר.״

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

חתונה קטנה ביפו עם 50 מוזמנים

כל אנשי המקצוע

 • מקום החתונהגלריה 12 ביפו
 • מספר מוזמנים50
 • צילום חתונהחגי גלילי
 • צילום וידאו תומר פוקס
 • הפקהמורן אהרון
 • שמלת כלה הלנה קולן
 • איפור ושיערגיטלה ברושל
 • טבעות נישואיןprivate room נווה צדק
 • בגדי חתןאסי סגל
 • די גיינעמה בן נפתלי
 • שיר כניסה לחופהCrazy love- Van Morrison
 • שיר שבירת כוסI'm gonna be (500 miles) - The Proclaimers
 • מקום התארגנות The Levee
קטגוריות
השראה מזוגות,חתונה בזמן קורונה,חתונה ליד הים,חתונה קטנה,חתונות אמיתיות,חתונות בלוקיישנים מיוחדים
תגיות
הלנה קולן,חגי גלילי,תומר פוקס

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x