חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן | מגזין חתונות | My Day

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

מחתונת ענק עם מעל אלף מוזמנים לחתונת חצר אינטימית ומרגשת - יובל מספרת שלא דמיינה שגם אירוע קטן יכול להיות כזה גדול

יובל ומורן הכירו בתחילת השירות הצבאי שלהם, דרך חברה משותפת ששידכה ביניהם. אחרי שש שנות זוגיות מאושרת, מורן הצליח להפתיע את יובל עם הצעת נישואין ביתית ומרגשת כשברקע אחד מהשירים האהובים שלהם (שלימים גם ליווה אותם לחופה).

הם התארסו בדצמבר 2019 והחליטו להתחתן במאי 2020. יובל מספרת שבאותה תקופה, חמישה חודשים לתכנון חתונה היה נשמע על גבול הבלתי אפשרי, אבל היה להם חשוב להתחתן באביב הקרוב ולכן החליטו לארגן חתונה ״בלחץ״. מה שהם לא ידעו כמובן זה שארגון חתונה במשך חמישה חודשים בקרוב ייראה כמו מתנה לעומת המציאות החדשה.

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורןחתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

החתונה המקורית תוכננה כאירוע ענק בהאנגר 11 בתל אביב עם מעל 1000 מוזמנים, זמרים, מסיבה עד אור הבוקר, ועוד המון הפתעות לאורחים ולזוג. בחודש פברואר הבינו מורן ויובל שהמצב לא הולך לכיוון טוב ושהם חייבים לחשב מסלול מחדש.

כך יצא שעד המועד בו לבסוף התחתנו, ארבעה חודשים אחרי תאריך החתונה המקורי שלהם, הם ארגנו בסך הכל ארבע חתונות – בארבעה לוקיישנים שונים – כדי לנסות ולקיים חתונה בהתאם להנחיות. כמות המוזמנים ירדה מ1000 ל500, מ500 ל250 ואז הם סיימו לבסוף בחתונה קטנה בבית ההורים.

יובל מספרת שעם כל השינויים בהנחיות הם הרגישו שהחתונה מנהלת להם את החיים והופכת להיות עול ונטל. לכן החליטו לקראת אוגוסט פשוט לשים לזה סוף ולהתחתן עם מה שיש ובהתאם לכמות האנשים המותרת באותם ימים. ״הייתה לנו תקופה ארוכה להתרגל לרעיון שהחתונה שלנו לא תהיה ענקית כמו שחשבנו שהיא תהיה. האמת, שבדיעבד הכל קרה לטובה! החתונה הקטנה התאימה הרבה יותר לאופי שלנו כזוג (החתונה הגדולה בעיקר הייתה כדי לשמח את ההורים שלנו) ויצא שהתחתנו כמו שבאמת רצינו והתאים לנו כזוג״.

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

אמנם החתונה הייתה בחצר הבית, אבל יובל ומורן עדיין החליטו להרים אירוע מאד מושקע ואלגנטי. את שמלת הכלה היפיפיה שלה מצאה יובל אצל המעצבת ענבל דרור, שיובל מספרת שידעה מההתחלה שתהיה המעצבת שלה לחתונה.

במקום להתחיל להסתכל על דגמים קיימים, יובל ישבה לשיחה עם ענבל ותיארה לה את שמלת חלומותיה. עשר דקות לאחר מכן ענבל כבר שרטטה לה את שמלת חלומותיה והיא בסוף גם השמלה בה יובל התחתנה.

הקו המנחה לשמלה היה על זמניות, יובל מספרת שהיה לה חשוב מאד שגם עוד עשרות שנים היא תביט בתמונת ותרגיש שהשמלה שלה עדיין רלוונטית. אמנם מדובר בשמלה שתוכננה לאירוע ענק עם 1000 אנשים, אבל יובל מספרת שהקסם שלה היא שבסוף היא התאימה גם באופן נפלא לחתונה ביתית קטנה. ״זה היתרון בבחירה בשמלה קלאסית ולא טרנדית, היא תמיד נכונה ותמיד מתאימה״, היא מספרת.

את הלוק המהמם השלימה עם קוקו גבוה (מושלם), איפור עדין ונעליים עוצרות נשימה של המותג דיור. לוק מושלם.

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

את בוקר החתונה העבירה יובל עם חברות, בעוד מורן ישן במלון בתל אביב עם החברים שלו. לקראת הצהריים מורן הגיע לפגוש את יובל, והיא מספרת שכל החודשים של התכנון והציפייה התנקזו לרגע אחד מרגש מאד.

אחד הדברים שהיו הכי חשובים עבור יובל זה הספקים שבחרו. היא מספרת שזה שלקחו ספקים שהיה להם חיבור ותקשורת איתם עשה את כל ההבדל. ״בתקופה כזו אין לדעת מה יוליד יום, התמזל מזלנו שכל הספקים שבחרנו בהם היו כל כך מדהימים, קשובים ונכונים להתגמש בכל בקשה״. לדוגמא, יובל מאוד אוהבת את המצלמה, ומורן ממש לא. לכן, הם החליטו לא לערוך צילומי זוגיות ורק להצטלם קצת במפגש וקצת במקום החתונה. ״תום ואלעד מפיפל פוטוגרפי התאימו את עצמם אלינו לגמרי והצליחו להוציא תמונות מדהימות וטבעיות שברובן היו לא מבויימות, הם פשוט תפסו רגעים אמיתיים בלי לגרום למורן להרגיש לא בנוח. התוצאה מושלמת״.

אחד הדברים שהיו הכי חשובים ליובל היה נושא העיצוב. היא מספרת שישבה שעות על גבי שעות עם מפיק האירוע שלהם גולדי, על העיצוב של שלושת האירועים הראשונים שתכננו. את האירוע הרביעי (והאחרון) שהתקיים בבית, הם ארגנו תוך פחות משבועיים ובתוך כל הלחץ והטירוף לא היה ליובל זמן להתעסק בעיצוב. ״החלטתי פשוט לשחרר ולתת לגולדי יד חופשית. לאחר תקופה כל כך ארוכה גולדי הכיר את הסגנון שלי, והעיצוב של החתונה היה התגשמות של כל החלומות מבחינתי. גולדי הוא אגדה ברמות שלא היו, הוא איש מדהים ומפיק ומעצב מושלם״.

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורןחתונת חצר יפיפיה: יובל ומורןחתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

החתונה הייתה קטנה, שיקית ומרגשת. האירוע התחיל בשעה יחסית מוקדמת, כדי לא להפריע לשכנים – ובפועל המסיבה נגמרה לאחר 3:00 בלילה. ״לא תיארנו לעצמנו שחתונה בבית יכולה להיות כל כך שמחה ולהימשך עד שעה כל כך מאוחרת״, מספרת יובל. ״בסביבות 23:00 עברנו למסיבת אוזניות, בהמלצת איתי גלו הדיג׳יי המושלם שלנו, וזו הייתה הצלחה מסחררת״.

יובל מספרת שגם היא וגם מורן מקווים ש״חתונות הקורונה״ השפויות ישארו גם לאחר עידן הקורונה. ״בסוף הבנו שאין שום סיבה להתחתן עם מאות מוזמנים, שבאופן טבעי את רובם בכלל לא מכירים. היה פשוט קסום שכל האורחים הכירו אותנו, אף אחד לא דיבר בחופה, כולם היו נוכחים ברגע, ולא ירדו לרגע מהרחבה״.

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן חתונת חצר יפיפיה: יובל ומורן

כל אנשי המקצוע

 • לוקיישןחצר בית ההורים
 • הפקה ועיצובשחר גולדי
 • צילוםpeople photography
 • שמלות כלה ענבל דרור
 • איפורחן אלקבץ
 • שיעראדיר יעקב
 • נעלי כלהDior
 • בגדי חתןFactory 54
 • זר כלה אורן נווה
 • מוזיקהאיתי גלו מאטיסוטו
 • שיר כניסה לחופהבראשית, עידן רייכל
 • ברספיריט
 • אוכלארז וחנן
קטגוריות
חתונה אורבנית,חתונות אמיתיות
תגיות
Dior,Factory 54,People Photography,אדיר יעקב,אורן נווה,איתי גאלו,חן אלקבץ,ענבל דרור,שחר גולדי

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x