חתונת פורים שמחה ומופלאה | מגזין חתונות | My Day

חתונת פורים שמחה ומופלאה

חתונת פורים שמחה ומופלאה

אחת החתונות הכי שמחות שיצאו לנו לארח בבלוג היא חתונת פורים של בן והדר, זוג מקסים ומיוחד ששילב בין האירוע הכי מרגש – חתונה, לחג הכי משמח – פורים, לחגיגה אחת גדולה, מעוצבת ומלאת אהבה.

הדר היא דיילת באל על ובן טייס מסוקים, אבל למרות העבודות הרציניות שלהם תכף תראו שמדובר בזוג כשרוני, יצירתי ושמחפש את הכיף והפאן בכל דבר בחיים. הדר היא חובבת עיצוב מושבעת ומספרת לנו שבמהלך השנים בן זכה לגור איתה בדירה ששימשה לקנבס ריק לכל הרעיונות העיצוביים שהיו לה- לדוגמה קירות מפוספסים בשחור ולבן, אוסף ינשופים שמפוזר בכל פינה, ראש מיטה מוואשי טייפ ומר תפוח אדמה עם אאוטפיטים מתחלפים (שכרגע האאוטפיט הנבחר שלו הוא אריאל מבת הים הקטנה).

כיאה לזוג שאוהב לצחוק ולהנות מהחיים זה רק היה טבעי שתאריך החתונה הנבחר עבור השניים יהיה חג פורים – הלא הוא השמח מכולם והחג האהוב עליהם. את המקום הראשון שהם ראו – הם סגרו. כי הדר אומרת ובצדק שכשזה זה, זה זה. מהר מאד התגבש לו גם קונספט עבור מסיבת התחפושות השמחה שהם תכננו – חתונת קרקס צוהלת ושמחה.

וכך בפורים האחרון הגיע הקרקס ללופט אורבני בדרום תל אביב. קרוסלות, בלונים, דגלונים, קונפטי, חישוקים – כל זה חיכה לאורחים המחופשים שהגיעו לאחת ממסיבות הפורים הכי שוות בעיר. זה אולי קשה להאמין – אבל את כל העיצובים המדהימים לחתונה שלה עשתה הדר בעצמה יחד עם סטודנטית לעיצוב בשם הרדוף שהכירה בפורום שבו חברים דיילי ודיילות “אלעל” שם כתבה שהיא מחפשת מישהי שתעזור לה עם עיצוב החתונה. מפה לשם כמובן שהרדוף והדר נהיו חברות ואפילו אולי נוצר שם שידוך בין חבר של בן והרדוף.. ברכה ללא ספק.

כדי להפוך את הלופט האורבני לקרקס צבעוני ושמח ההתמקדות הייתה ב3 דברים: מיתוג, אזור הכניסה ומרכזי השולחן. על מיתוג האירוע הופקדו יקירות הבלוג שני וליטל מ shine little studio שעשו עבודה נפלאה עם הזמנת החתונה, פוסטרים שנתלו לאורך הכניסה והמעלית, מספרי שולחנות וכרטיסי כניסה ליריד שחולקו לאורחים. את כל שאר העיצוב דאגו להכין כאמור הרדוף והדר שתלו מנורות סולאריות בכניסה, קישטו את המעליות, תלו דגלונים בכל האזור ושמו בכל שולחן קרוסלת סוסים מנגנת שהוזמנה במיוחד מהונג קונג. כמו כן הכינו עמדת Photo Booth מיוחדת ומקסימה לאירוע שעשתה מאד שמח לאורחים. 

מעבר לעיצוב המדהים מהמסיבה השמחה מאד מאד שתכף תראו בתמונות – אי אפשר לא להגיד מילה על שמלת הכלה ההורסת של הדר הגיעה מאחת החנויות האהובות עלינו ביותר ברשת – Free People. ועוד משהו קטן – כל החתונה המדהימה הזאת אורגנה בחודשיים בלבד. פשוט לא ייאמן.

אז נשאיר אתכם עם כמה מילים מהדר שנתנה לנו המון השראה ומילאה את הבלוג בשמחה:

אז איך היה? היתה לנו חתונה מדהימה ואנחנו לא משוחדים בכלל. פורים זה החג האהוב עלינו ושמחנו שיכולנו לשזור אותו ביום השמח שלנו. כתבתי פה בעיקר על העיצוב ועל המון עניינים טכניים שנלוו לכל התכנון, אבל אני בטוחה שמהתמונות אפשר להבין שהיה לנו פשוט כיף. למדנו שאפשר לתכנן חתונה בחודשיים ושניתן למצוא חלופות יצירתיות לדברים קונבנציונליים, ושבעיקר התפאורה הטובה ביותר היא אנחנו.”

חתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאה  חתונת פורים שמחה ומופלאה  חתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהvחתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאה    חתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאהחתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאה חתונת פורים שמחה ומופלאה

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםהקומה הרביעית
 • צילוםהדס פרץ
 • איפורגילי שני
 • שמלת כלהFree People
 • שמלת כלה שנייהטליה מקובסקי
 • נעלייםShoez Webstore
 • עגילים H & M
 • מיתוג גראפיShine Little Studio
 • עיצובהרדוף שנווטר והדר אלוני
 • בגדי חתןזארה
 • מוזיקהדלית רצ'סטר מ"אטיסוטו"
 • רבחיים הבלין
קטגוריות
חתונות DIY,חתונות אמיתיות
תגיות
DIY,free people,shoez webstore,אטיסוטו,גילי שני,הקומה הרביעית,חתונת קונספט

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x