חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו | מגזין חתונות | My Day

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

הם עברו ביחד את תקופת הצבא, הלימודים ולא מעט טיולים בעולם, אך אין ספק שלתכנן חתונה בזמן קורונה היה אחד האתגרים המשמעותיים עבור גילי ודוד. רגע אחרי חופה הראשונה ולפני החופה השניה, הם מצאו את עצמם יושבים בחדר חתן כלה וצוחקים על כך שהצליחו, למרות הכל.

עד שבועיים לפני תאריך החתונה המקורי שלהם, בתחילת ספטמבר סירבו גילי ודוד לחשוב על מה יהיה אם ההנחיות לא ישתנו. הכל כבר היה מוכן, 250 אורחים היו מוזמנים לחתונת טבע בחווה במרכז הארץ, היה רצון גדול לשמור על אופטימיות שהאירוע בכל זאת יוכל להתקיים.

אחרי שהבינו כי המצב לא ישתנה, הם ישבו יחד והעלו והרבה מחשבות בעד-ונגד דחיית החתונה. אחרי מחשבה מעמיקה, הם הבינו בעצם שאין לדעת מה יוליד יום ושהכי נכון לקיים את האירוע בתאריך המקורי. ברקע היו גם אילוצים של לימודי תואר שני, עבודה במשרה מלאה ורצון להתחתן אחרי כמעט שנה של אירוסין. הם הבינו כמה עיסוק תכנון החתונה דרש מהם ולא רצו להמשיך להישאב אליו לעוד תקופה בלתי מוגבלת. לכן החליטו לתכנן מחדש את האירוע שלהם לפי ההנחיות. גילי ודוד ביחד כבר קרוב לתשע שנים ועם ניסיון רב כבר בעבודת צוות. אולי זה מה שאפשר להם לגשת לאתגר תכנון האירוע מחדש בצורה פרקטית וטובה.

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

סיפור האהבה של השניים מתחיל לפני כמעט עשור, אז היו עדיין חיילים בצבא. הם יצאו לבילוי עם חברים משותפים בבר בפלורנטין והחיבור היה כל כך מעולה שכבר באותו ערב, קבעו לצאת לדייט יום למחרת. מאז הם עברו ביחד את תקופת הצבא, סיום תואר ראשון, טיולים רבים ברחבי העולם והצעת נישואין אחת בלתי נשכחת באי האהוב שלהם ביוון.

ההצעה, שהייתה מתוכננת להתקיים בחוף האהוב על השניים, קיבלה תפנית אחרי שבעצירה הראשונה שלהם, בנחיתה באי, גילי מעדה ושברה את הרגל. דוד החליט בכל זאת להציע באותו היום, אך במקום על החוף, עשה זאת בזמן השקיעה בחדר המלון שלהם עם ההבטחה לגילי שעד החתונה זה יעבור והגבס ירד.

היום הם גרים כמה רחובות מאותו בר בו הכירו, בשכונת המושבה האמריקאית המהממת בתל אביב, שגם שימשה עבורם כתפאורה מושלמת לצילומי בוקר החתונה שלהם.

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

כדי לתכנן מחדש את החתונה שלהם תוך שבועיים, פנו גילי ודוד למפיקי חתונות שטח, איתם נפגשו אחרי שהתארסו. למרות שאז זה לא הסתדר, אחרי טלפון לצוות של בלום ופגישה משותפת, היה ברור שהפתרון לחתונה של השניים לגמרי בידיים המנוסות שלהם. כך צומצמה רשימת האורחים בחצי, נבחר מטע אבוקדו מהמם כלוקיישן חדש, ונבנתה תוכנית חתונת קפסולות ב-2 סבבים שתאפשר לגילי ודוד להזמין כמה שיותר אורחים לחגוג איתם את המאורע.

שמלת הכלה של גילי

את בוקר החתונה העבירה גילי בדירה שלה ושל דוד, שם בחרה להתארגן עם אמא שלה, אחותה והחברות הקרובות. גילי מראש תכננה חתונת שטח,לכן גם את לוק הכלה שלה בחרה בהתאם. היא מספרת שבגלל הרגל השבורה (מהצעת הנישואין) היה לה זמן רב לתכנן ולכן חרשה את הרשת בחיפוש אחר השמלה המושלמת – טבעית, לא עשויה וגם לא יקרה מדי. את השמלה היא מצאה באופן מפתיע דווקא דרך המאפרת ומעצבת השיער שבחרה, אור קופליס, אחרי שאור העלתה לאינסטגרם שלה הפקה שעשתה יחד עם מותג שמלות הכלה טורה. ״כשהגעתי לסטודיו הקסום של המעצבת רננה גיתית אורן, ישר ידעתי שמצאתי, אפילו עוד לפני שמדדתי שמלה אחת,״ מספרת גילי. ״יש משהו מיוחד, מרגיע ואמיתי בסטודיו שלה. כשמדדתי את השמלה שלי ויצאתי מתא ההלבשה, ראיתי את העיניים של אמא שלי נוצצות, עוד לפני שהסתכלתי על עצמי במראה, ידעתי שאני לובשת את ה-אחת שלי.״

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

על חתונת הקפסולות בשטח

החתונה התקיימה במטע אבוקדו מהמם איתו עובדים המפיקים שארגנו את האירוע. גילי מספרת שהם מעט חששו להזמין את האורחים לחתונת שטח, ובמיוחד מהתגובות של האורחים המבוגרים על התנאים בשטח. למרות הכל, היא מספרת שהקסם ברגע שנכנסים למטע האבוקדו השתלט וכל השאר התגמד. ״כתבנו מראש בהזמנה להגיע בנעליים שטוחות, ובערך בשעה של החופה בשקיעה נכנסה בריזה מדהימה בין העצים, לא האמנו כמה נעים ואוורירי היה,״.

למרות שהיו רק שבועיים, כל האירוע תוכנן לפרטי פרטים, כולל העיצוב. הקו המנחה היה עיצוב נקי שייתן שקט בעיניים ובמה לתפאורה המהממת מסביב. לשם כך נבחרו פרחים לבנים מסוגים שונים שיתכתבו עם הירוק של עצי האבוקדו והחום של האדמה במטע. שביל החופה היה בעצם שטיחים פרסיים אדומים שאורי המפיק שלהם הביא, ולצידם גיבסניות לבנות. בצידי החופה נבחרו פמפסים ענקיים, שהם מצד אחד עדינים ורכים ומצד שני מאוד מרשימים בגלל גובהם. על השולחנות היו ורדים לבנים בודדים מפוזרים בצנצנות שקופות וענפי כותנה שהוזמנו במיוחד. גילי מספרת שהחלום שלה היה להצטלם ביום החתונה בשדה כותנה, אבל ירדו מהרעיון (כי חיפשו מקום מוצל), היא החליטה להביא את הכותנה אליה.

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

הרגע הכי מרגש ביום החתונה…

האירוע התקיים בצהרי שישי וחולק לשני חלקים. בחלקו הראשון, הוזמנו שלושים בני משפחה קרובים עבור טקס חופה דתי, שנערך כשעה לפני כניסת השבת על ידי הרב שבחרו. גילי מספרת שהתלבטו אם להזמין קומץ חברים לחלק הראשון, אבל החליטו שמעדיפים לתת למשפחות זמן ייחודי רק עבורם וגם כך לשמור יותר על החשיפה שלהם. אחרי טקס החופה המרגש והארוחה, הרב והמשפחות הלכו והתחילה החתונה מחדש. כל שאר המוזמנים הגיעו, אכלו והתפנקו ולקראת השקיעה נערכה “חופת חברים” שניהל חבר של הזוג..

גילי מספרת שעבורה הרגע הכי בלתי נשכח היה דווקא רגע קטן ואינטימי באמצע האירוע. ״ישבנו בתוך הקראוון חתן-כלה אליו הגענו רגע אחרי החופה המסורתית עם הרב, לפני שכל שאר האורחים והחברים הגיעו. נכנסנו לקראוון, ישבנו רק שנינו, הסתכלנו אחד על השניה ופשוט…התחלנו לצחוק. לא האמנו שזה באמת קורה ושאנחנו נמצאים בחתונה שלנו לבושים בשמלה לבנה וחליפה! אחרי כל התקופה הלחוצה והבלתי ברורה הזאת, שלא ידענו בכלל האם נצליח להתחתן או לא, פתאום עיכלנו שהרגע התחתנו ושעוד שניה כל שאר האורחים מגיעים ומתחיל האירוע הגדול. התפקענו מצחוק ונהנינו מהרגע הקטן והשקט הזה באמצע היום הכי מטורף בחיים שלנו.״

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

וטיפ למאורסים שמתכננים עכשיו חתונה…

״להקשיב לתחושות בטן, בעיקר בשלב בחירת הספקים. לא לסגור עם ספק רק כי לא נעים או כי אתם כבר באמצע התהליך איתו. עוד משהו חשוב שרוצה להוסיף – כשהייתי עם הרגל שבורה בבית, ממש בסמוך להצעה, לפני שנה, קראתי הרבה פוסטים של כלות בפייסבוק ובבלוגים שכותבות – ׳אל תשכחו להנות מזה׳. הימים עברו, הלחצים בעקבות הקורונה והלא נודע התגברו ומצאתי את עצמי חודש לפני החתונה ממש אובדת עצות, בוכה, מלאת תהיות ומחשבות. כשלושה ימים לפני החתונה, נפגשתי עם חברה שאמרה לי ממש כשנפרדנו בדלת ׳אל תשכחי להנות אה?׳.. ופתאום, הפוסטים שקראתי לפני שנה הדהדו לי בראש ונזכרתי בהם. עכשיו הבנתי על מה כל הכלות דיברו וכמה זה אכן קשה להנות מהתהליך עצמו כי הוא מלווה בהמון סטרס. יצאתי החוצה והחלטתי לשנות גישה, אני לא יכולה לתאר כמה זה עושה הבדל. רק כששיניתי גישה, הצלחתי לקבל פנימה את כמויות האהבה שקיבלתי מהסביבה בתקופת החתונה. אז כלות וחתנים – באמת עם יד על הלב, אל תשכחו להנות מהתהליך, מהדרך, מהביחד, מקבלת ההחלטות המשותפת, מהפרפרים בבטן וכמובן – מהיום עצמו.״

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

חתונת קפסולות מרגשת במטע אבוקדו

כל אנשי המקצוע

 • לוקיישן חתונהמטע אבוקדו
 • מספר אורחים120
 • צילוםאיציק בן דוסא
 • הפקהבלום
 • שמלת כלהטורה
 • איפור ושיעראור קופליס
 • עגיליםc'clair
 • מוזיקהאטיסוטו
 • שיר כניסה לחופהdancing in the moon light
 • שיר שבירת כוסkiss me honey honey
 • קייטרינגארטישוק
קטגוריות
השראה מזוגות,חתונה בזמן קורונה,חתונה בטבע,חתונות אמיתיות,חתונת שישי
תגיות
אור קופליס,אטיסוטו,איציק בן דוסא,בלום הפקות,הפקת שטח לחתונה,טורה שמלות כלה

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2022 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x