חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית | מגזין חתונות | My Day

חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית

דנה ושחר אמנם התחתנו בשיא של תקופת הקורונה, אבל כשמסתכלים על התמונות שלהם כמעט קשה להאמין שזאת לא חתונה מהתקופה של פעם. בזכות זה שהכינו מראש תרחישים מסודרים לכל מצב, הם הצליחו לחגוג את היום שלהם כמעט כפי שתמיד תכננו

סיפור האהבה של דנה ושחר מתחיל לפני ארבע שנים, בקפיטריה של המרכז הבינתחומי בהרצליה. דנה הייתה אז סטודנטית לתואר ראשון במשפטים, ושחר בדיוק עשה תואר שני בממשל. המפגש הראשון היה סביב קפה שדנה הזמינה, והייתה בטוחה ששחר בטעות לקח. החיבור האמיתי נעשה לאחר מכן דרך חברה טובה מאד של דנה, שהכירה את שחר מהצבא והייתה סבורה שמדובר בשידוך נכון. אותה חברה אגב, כך מספרת דנה, עם רקורד של ארבעה שידוכים תחתיה כאשר בינתיים שלושה מתוכם כבר התחתנו. אז אם יש לכם רווקים אולי כדאי לבקש מדנה את המספר של אותה החברה…

חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית

הצעת הנישואין התרחשה בזמן שהזוג צפה בשקיעה רומנטית על גג מלון הנורמן בתל אביב, ביום הולדה של דנה בספטמבר של שנה שעברה. השניים החלו בהכנות לחתונה ודנה מספרת שלמרות שסגרו תאריך לכמעט שנה לאחר מכן, כמעט תוך חודש הם הצליחו לסגור את כל הספקים אותם רצו כולל מקום החתונה – גן האירועים חוות רונית היפהפה שבשרון.

הוכנה רשימת אורחים עם 500 מוזמנים ונבחר קונספט לאירוע – חבל פוזיטנו המשגע בדרום מערב איטליה. הקונספט נבחר לא רק בגלל השורשים האיטלקיים של דנה, אלא גם בגלל היופי עוצר הנשימה של האזור והאווירה המשכרת שלו. מעצבות האירוע שנבחרו החלו בהכנות שכללו הדפסים, חיפוש אחר כלים מאיטליה ובחירת טקסטילים מתאימים עבור האירוע.

בחודש אפריל, כמה חודשים אחרי פרוץ הקורונה בישראל, הם התחילו להבין שהתוכנית המקורית שלהם לא תוכל לצאת לפועל. הם ערכו פגישה משותפת עם ההורים של דנה והתחילו לעבור על האופציות שעמדו בפניהם. המטרה: להימנע מעוגמת נפש ולחצים ולבנות מתווה משותף כאשר יש החלטה שלא משנה מה מתחתנים בתאריך המקורי – גם אם זה אומר חתונה של 10 או 50 אנשים.

״אחד הרגעים שזכורים לי לחיוב בתהליך זה שנעמי, אמו של שחר, חיזקה אותי ואמרה שלא משנה מה יהיה בחתונה, העיקר שאני אהיה שמחה עם זה. חשוב לציין שאת הרוח הגבית קיבלנו לא רק מהמשפחות שלנו, אלא גם מהספקים המדהימים שסגרנו – כל אחד ואחת מהם, ללא יוצא מן הכלל, הסכים לעשות את ההתאמות הנדרשות לאירוע, כאשר יידענו אותם כי החתונה מתוכננת להתקיים בתאריך המקורי. לרגע לא הרגשנו שאנחנו ניצבים בפני שוקת שבורה ובסופו של דבר, המצב הוביל למציאת פתרונות יצירתיים, בצל ההגבלות״, מספרת דנה.

חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית חתונת קפסולות משגעת בחוות רוניתחתונת קפסולות משגעת בחוות רוניתחתונת קפסולות משגעת בחוות רונית

כך יצרו השניים בתמיכת המשפחות שלהם את ה PLAN B לחתונת הקורונה שלהם. בפועל היה מדובר בתוכנית מאד מורכבת ועם מחשבה מאחוריה, שבנתה תרחיש עבור כל סוג חתונה. היה להם תכנון למתווה של עשרה אנשים, של חמישים אנשים ושל 150 אנשים כאשר גם ידעו איזה ספקים יצטרכו לכל אחד מהתרחישים ועל אילו ייאלצו לוותר. כל התוכניות נעשו בליווי הספקים שלהם תוך התייעצות ומחשבה מאחורי כל אחד מהתרחישים שעלו.

אחרי שסיימו עם התוכניות השונות, הם חיכו עד שבועיים לפני תאריך החתונה כדי לתת לדברים להתבהר ולהבין את התמונה הכוללת של האפשרויות שעמדו בפניהם בכל הקשור לקיום אירוע. במקביל הם קיבלו הודעה משמחת מגן האירועים אותו בחרו, כי יהיה ניתן להפיק שם אירוע בקפסולות (עם הפרדה) כאשר בכל קפסולה יהיו 30 אורחים.

יחד עם אמא של דנה, מפיקת אירועים בעברה, ועם רוני ודניאלה המעצבות המוכשרות, הם חשבו על רעיון לבנות חמש קפסולות שכל אחת מהן תכיל 30 אורחים, הכל על פי המתווה של משרד הבריאות. בפועל כל אורח קיבל בכניסה פתק עם הקפסולה בה הוא יושב (“קפסולת משפחת זהר”, “קפסולת משפחת משולם”, “קפסולת דנה”, “קפסולת שחר” וקפסולה של בני המשפחה). הקפסולות נבנו כמעין מסעדה, וכך הם הצליחו ליצור מרווח וריחוק בין האורחים ומאידך לשמור על אווירה אינטימית ונעימה.

חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית

אולי בכל הקשור לתכנון החתונה היו אתגרים וקשיים, אבל במה שקשור לחיפוש אחר שמלת הכלה, הדרך הייתה הרבה יותר נעימה וקלה. דנה מספרת שכבר כשהתארסה היה לה ויז׳ן ברור של איך תרצה להיראות ככלה, ושידעה שמה שהיא מחפשת זאת שמלה קלאסית נקייה ועל זמנית.

כמות המעצבים המוכשרים בארץ אולי בלבלה אותה קצת בהתחלה, אך היא מספרת שברגע שהגיעה לסטודיו של אלון ליבנה ומדדה שם את השמלה איתה בסוף התחתנה, היא ידעה שמדובר בשמלה שלה. שלושה ימים לפני החתונה היא החליטה לקנות גם שמלה שניה, אותה מצאה ב LAVAN, המותג של המעצבת שני צימרמן והדוגמנית לירן כוהנר.

את הלוק השלימה דנה בבאן הדוק קלאסי ומהמם ואיפור עדין ויפהפה. בסוף הערב החליפה לשמלה השנייה שלה, ולנעלי אולסטאר לבנות ונוחות.

חתונת קפסולות משגעת בחוות רוניתחתונת קפסולות משגעת בחוות רוניתחתונת קפסולות משגעת בחוות רונית

דנה מספרת שאין ספק שסוד ההצלחה של האירוע היה העובדה שהם ישבו ותכננו תוכנית מגירה לכל תרחיש. כמובן שהעובדה שאמא של דנה מפיקת חתונות מנוסה בעברה, שילבה כוחות יחד עם הצוות המקצועי שבחרו דנה ושחר, גם כן עזר מאד בתהליך.

דנה מספרת שכמות האהבה והפרגון שקיבלו מהאורחים שלהם וגם מהאנשים שבסוף לא יכלו להיות מוזמנים, הייתה ללא ספק ההיילייט של כל האירוע. ״אמנם האירוע נערך במתכונת מצומצמת של 150 אורחים, אך הרגשנו כאילו אנחנו חוגגים בנוכחותם של 500 אורחים. החיוך לא ירד לנו מהפנים ובהסתכלות אחורה – אנחנו שלמים ומרוצים מהחתונה המצומצמת שלנו, בדיוק כפי שנערכה״.

חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית

חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית

חתונת קפסולות משגעת בחוות רוניתחתונת קפסולות משגעת בחוות רונית

חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית

חתונת קפסולות משגעת בחוות רונית

כל אנשי המקצוע

 • מקוםחוות רונית
 • צילום סטילסאיה ואבי צלמים
 • מספר אורחים150 ב 3 קפסולות
 • הפקהמשפחתית
 • צילום וידאואיה ואבי צלמים
 • שמלת כלהאלון ליבנה
 • איפוראדיר ג'ייקוב
 • שיערנאור אפל
 • נעלייםמייקל קורס מפקטורי 54
 • טבעותזיו אור
 • בגדי חתןאסי סגל
 • עיצוב אירועסטודיו רוני ודניאלה
 • מוזיקה רוי לייבוביץ
קטגוריות
השראה מזוגות,חתונה בגן אירועים,חתונה בזמן קורונה,חתונות אמיתיות
תגיות
אדיר יעקב,איה ואבי,נאור אפל,סטודיו רוני ודניאלה

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x