טיפים לבחירת התכשיטים שלך לחתונה | מגזין חתונות | My Day

טיפים לבחירת התכשיטים שלך לחתונה

כשאנחנו חושבים על כלה ביום חתונתה, אין ספק שמה שקופץ לנו לראש היא בחורה יפיפיה בשמלה לבנה. אבל יש עוד אלמנטים בתלבושת הכלה שיוצרים את המראה השלם: השיער שלה, האיפור, וכמובן התכשיטים שהיא עונדת. הנה כמה טיפים שלנו לקנייה וענידה של תכשיטי כלה בשביל ליצור מראה מושלם ביום החתונה שלך.

קודם השמלה, התכשיטים אחר כך

מההסתובבויות והשיטוטים בחנויות ובאתרי חתונות לחיפוש המראה שלך ככלה, אי אפשר שלא להתפתות לקנות כל עגיל, שרשרת או צמיד שאת אוהבת. השתדלי שלא לקנות שום דבר לפני שקיבלת החלטה על איזו שמלת כלה את רוצה. התכשיט הנכון לחתונה בדר”כ תלוי בצבע, סטייל וצווארון השמלה שתבחרי, ואם תחכי, תוכלי לבחור את השילוב הנכון למראה המושלם. בינתיים, תרגישי חופשי לשטוף את העיניים בגלריות התכשיטים שלנו כאן. כל תמונה שאת אוהבת את יכולה להוסיף לעמוד האישי שלך ואחרי שבשעה טובה תסגרי את השמלה, לחזור ולראות מה מבין הפריטים שאהבת הכי מתאים.

טיפים לבחירת התכשיטים שלך לחתונה

 אל תגזימי בכמות התכשיטים

יום החתונה שלך הוא ההזדמנות המושלמת לנצנץ עם תכשיט בולט וגדול – אבל הגבול בין להיות זוהרת ולהגזים טיפה יותר מדי הוא דק. מצאי את האיזון הנכון בין השמלה שבחרת לתכשיטים. חשוב לציין שיש מקום לאקססורי אחד משמעותי. זה יכול להיות עגילים, שרשרת גרנדיאוזית או פיס ייחודי לשיער. בהתאם לשמלה שלך החליטי מה יהיה התכשיט הייחודי שלך ותני לו את הבמה לזהור.

 

טיפים לבחירת התכשיטים שלך לחתונה

טיפים לבחירת התכשיטים שלך לחתונה 

משהו מושאל 

תכשיטים יכולים להיות עסק יקר, ואם מה שחלמת עליו ביום הגדול שלך הם יהלומים אמיתיים, כדאי שתשקלי להשאיל אותם מאשר לקנות. כלות רבות מחפשות ורוצות להשאיל תכשיטים שעברו בירושה במשפחה, או מחברה טובה, לא רק בגלל העלויות אלא גם כי יש ערך סנטימנטלי לענידה של תכשיט כזה ביום החתונה.

טיפים לבחירת התכשיטים שלך לחתונה

 

תני לעצמך זמן

את בחירת התכשיטים ליום החתונה לא כדאי להשאיר לרגע האחרון כיוון שתרצי למדוד אותם יחד עם שמלת הכלה שלך (וכך תוכלי להחזיר תכשיטים שקנית שלא מעניקים לך את המראה שחיפשת). ההמלצה שלנו היא לתת לעצמך לפחות חודש לפני החתונה לחפש את התכשיטים המושלמים בנחת, ולמחוק עוד משימה מהרשימה. מומלץ גם לקנות את התכשיטים עוד לפני שאת מגיעה לאיפור ושיער נסיון וכך תוכלי להתרשם מהמראה השלם לפני יום החתונה.

התאימי את הצבעים

כמו כל אאוטפיט, גם בלוק החתונה מאד חשוב להתאים את הגוונים של התכשיטים לצבע של השמלה שלך. שמלה לבנה תיראה הכי טוב עם תכשיטים בצבעי פנינה או פלטינום, הימנעו מזהב ולשמלה נוצצת הכי טוב זהב ורוד או פנינה.

קטגוריות
ביוטי וסטייל,טבעות נישואין ותכשיטים

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x