ירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחד - בלוג חתונות - My Day

ירושלים – תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחד

אומרים שהפכים משלימים זה את זה והחתונה של היום היא דוגמא מושלמת איך אפשר ביום חתונה אחד לשלב 2 עולמות שונים אבל מדהימים; בוקר שמתחיל בטקס חופה אינטימי בבית כנסת קסום על רקע נופי ירושלים וערב שממשיך בחגיגות חתונה בבר תל אביבי טרנדי בתפאורה אורבנית מושלמת. ועל כל האופי המיוחד הזה מנצחים עדי ושרון המקסימים והתמונות של הצלם חגי גלילי שגורמות לנו לחבב מחדש את כביש 1 בין ירושלים ותל אביב.

עדי ושרון הכירו דרך חברה טובה שחשבה שהם יהיו שידוך מוצלח. הוא חזר מניו יורק אחרי תקופה של מגורים שם והגיע לפגוש את עדי בדיוק ביומולדת שלה. ממש מתנת יומולדת! הם התאהבו, עברו לגור בתל אביב וביחד הם מגדלים את לולה, כלבת פומרניאן חמודה. לפני כשנה שרון הציע לעדי נישואין אחרי שחזרו מטיול בניו יורק. הם חזרו לארץ בטיסות נפרדות, ובעוד ששרון הגיע לארץ די במהרה, עדי נתקעה עם טיסת קונייקשן שהסתבכה. כשחזרה לביתם, שרון כבר חיכה לה עם הטבעת.

מיד לאחר ההצעה הם התחילו לקדם את ההכנות. היה להם ברור שהם לא מחפשים אולם או גן אירועים ושהם רוצים לערוך חופה אינטימית למשפחה הקרובה ואחר כך מסיבה לחברים. את המקום למסיבה הם בחרו בקלות, כי פשוט היה זה הבר האהוב עליהם בתל אביב- “רוטשילד 12”. עדי מספרת שלבר יש אווירה מיוחדת, קסם ואופי שאין בשום מקום אחר בתל אביב. באשר לבית הכנסת, שרון שהוא ירושלמי במקור, הציע לבדוק את שכונת משכנות שאננים בירושלים. בשכונה הם מצאו את בית הכנסת הספרדי הגדול. מדובר בבית כנסת מקסים עם תקרה מצויירת כוכבים, בצבע תכלת יפיפייה והוא משקיף לחומות ירושלים – המקום המושלם לטקס חתונה אינטימי ומרגש. אחרי טקס החופה החליטו לקיים ארוחת צהריים למשפחות לפני שחזרו בחזרה לתל אביב למסיבה עם החברים.

הנופים עוצרי הנשימה של ירושלים ביחד עם הנוף האורבני התל אביבי גורמים לנו לעונג צרוף, ומבחינתנו יום חתונה כמו של עדי ושרון מוכיח שוב שהכל אפשרי ושלא חייבים להתפשר על החתונה שתמיד חלמתם עליה. עדי ושרון, נותר לנו לאחל לכם המון מזל טוב ולהודות לכם ששיתפתם אותנו בחוויות המיוחדות שלכם מיום חתונה מקסים, אנחנו בטוחות שזוגות רבים עם חלומות דומים יקבלו מכם השראה ליום שלהם.

ירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחדירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחדירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחדירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחדירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחדירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחדירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחדירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחדירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחדירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחדירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחד ירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחד ירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחדירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחד ירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחד ירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחד ירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחד ירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחדירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחד ירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחד ירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחד ירושלים - תל אביב: חתונה בשתי ערים ובית כנסת אחד

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםבית הכנסת הספרדי הגדול בירושלים
  • מיקוםרוטשילד 12 תל אביב
  • צילוםחגי גלילי
  • שמלת כלהליהי הוד
  • איפורגיל שוען
  • נעלייםניין ווסט ואלדו
  • מוזיקהאדוארד אל קמינו
  • בגדי חתןדורון אשכנזי
  • עגיליםאפרת קסוטו
  • קשת לשיערpioo pioo
קטגוריות
חתונה בסטייל עם קונספט מיוחד,חתונות אינטימיות,חתונות אמיתיות,לוקיישנים מיוחדים
תגיות
דורון אשכנזי,חגי גלילי,חתונה בבית כנסת,ליהי הוד
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x