אבק הכוכבים של מירה צבילינגר - בלוג חתונות - My Day

אבק הכוכבים של מירה צבילינגר

אחרי שכבשה את המסלול בשבוע האופנה לכלות בניו יורק, מציגה מירה צבילינגר את אותה קולקציה מרגשת, כעת במרחק נגיעה. קולקציית 2015/16 נקראת סטארדאסט, וככזו היא מפזרת גלאם קסום, בשמלות מנצנצות ובעלות נוכחות. 

מירה, שהפכה כבר לשם בינלאומי בעולם שמלות הכלה, עיצבה את הקולקציה עם בתה ליהי, כאשר לכל שמלה אופי משלה – נשית, פייתית בנוסח סיפור אגדה או שובבה עם קריצה.

הקולקציה צולמה בלוקיישן אורבני, חדשני ועוצמתי אל מול רכות עדינה. מצאנו בדגמים שילובים בין כסף זוהר לניוד ולבן, עם עבודת יד ייחודית של רקמות פרחוניות, פאייטים ואבנים משובצות. אהבנו מאד את משחקי השקיפויות המציעות טאץ’ סקסי אך לא פרובוקטיבי, לא רק בבדים השונים כמו תחרות ופאנלים שקופים באזור המחשוף, אלא גם בגזרות – בכתפיים חשופות, מחשופים מעניינים וגם שמלות מיני שובבות וקלילות. המראה הנוצר הוא סופר זוהר מחד אך מאידך מקנה תחושה לא מתאמצת – התמהיל המדויק שרובנו תרות אחריו.

כמו על המסלול, כך גם בצילומי הקולקציה – מירה שילבה נגיעה מנצנצת נוספת בעזרת ההד פיסים הנפלאים של תמי בר לב וכן הנעליים מבית Shoez Webstore, בהתכתבות עם השמלות – כמו כוכב זוהר מכף רגל וראש.

מוזמנות לגלות עולם קסום וזוהר של פיות אורבניות בסגנון מתוקתק ואלגנטי להפליא.

אבק הכוכבים של מירה צבילינגר  אבק הכוכבים של מירה צבילינגר  אבק הכוכבים של מירה צבילינגר  אבק הכוכבים של מירה צבילינגר אבק הכוכבים של מירה צבילינגראבק הכוכבים של מירה צבילינגר אבק הכוכבים של מירה צבילינגר אבק הכוכבים של מירה צבילינגר אבק הכוכבים של מירה צבילינגר אבק הכוכבים של מירה צבילינגר אבק הכוכבים של מירה צבילינגר אבק הכוכבים של מירה צבילינגר אבק הכוכבים של מירה צבילינגר

שמלות כלה: מירה צבילינגר

צילום: אלכס ליפקין

איפור: מורן מילקי

שיער: עינת סברלו

הד פיסים: תמי בר לב

נעליים: Shoez Webstore

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
shoez web store,shoez webstore,שוז וובסטור,תמי בר לב
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x