כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד - בלוג חתונות - My Day

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

התקופה המורכבת הנוכחית מאלצת זוגות מאורסים רבים לשנות את התוכניות ולדחות את תאריך החתונה. לאור זאת, הנה מדריך המפרט את כל השלבים לדחיית החתונה, באופן מלא וכרונולוגי

זוגות מאורסים רבים מסביב לעולם, בוחרים בשבועות האחרונים לדחות את החתונה שלהם לפחות בכמה חודשים קדימה, במטרה לשמור על הקרובים שלהם מול התפשטות נגיף הקורונה, ועל מנת להישמע להוראות משרד הבריאות והממשלה. במידה ועדיין לא קיבלתם החלטה בנוגע לחתונה שלכם, אתם מוזמנים להיכנס לכתבה שלנו המפרטת את כל היתרונות והחסרונות לקיום החתונה, דחייתה או ביטולה. אם כבר קיבלתם את ההחלטה לדחות את האירוע, מדריך זה המפרט בדיוק מה עליכם לעשות צעד אחר צעד, הוא בדיוק עבורכם. בואו נתחיל:

 

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

לנשום עמוק

 

הצעד הראשון שחשוב לעשות ברגע שהחלטתם לדחות את החתונה, הוא לנשום עמוק, ולזכור שאתם עושים את זה למען הבטיחות והבריאות שלכם ושל האנשים שאתם הכי אוהבים בעולם. זה לגמרי לגיטימי ומובן אם אתם מרגישים מאוכזבים או מתוסכלים, אז אל תהיו קשים עם עצמכם. יום החתונה הוא חגיגה של אהבה ושמחה, ואין ספק שאלו הרגשות בהם תרצו להתמקד ביום הגדול שלכם, ולא בדאגות ובחששות ממשהו שאין לכם אפשרות לשלוט עליו. אפשר גם לראות את זה ככה: הרווחתם עוד כמה חודשים בהם תוכלו לשאוב השראה (כי אין דבר כזה יותר מדי השראה), לתקן ולארגן דברים שלא חשבתם שתספיקו ובעיקר ליהנות עוד קצת מתקופת האירוסין, המגיעה רק פעם אחת בחיים.

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

זה הזמן לשאוב השראה לקראת היום הגדול. צילום: People Photography

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

עיון חוזר בחוזים

 

ברגע שהחלטתם והפנמתם שהחתונה תידחה, זה הזמן להוציא את כל החוזים עליהם חתמתם כבר מול הספקים. קראו שוב את הסעיפים השונים המתייחסים לדחיית החתונה, על מנת להיות מוכנים לרגע השיחה עם הספקים עצמם. עוד על הזווית המשפטית תוכלו לקרוא בכתבה הבאה (החלק האחרון בכתבה).

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

זה הזמן להוציא שוב את החוזים מול הספקים. תמונה מתוך עמוד האינסטגרם של: @anajohnson

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

עדכנו את הספקים

 

זה הרגע ליצור קשר עם הספקים שלכם, שירצו לדעת על השינוי שלכם בתוכניות בהקדם האפשרי על מנת להתכונן בהתאם. קחו בחשבון שכרגע הם בוודאי מוצפים בפניות מזוגות נוספים ושהם בעצמם מתלבטים מהי הדרך הנכונה ביותר לפעול. אז תפנו אליהם ממקום חיובי וסבלני, ותזכרו שיחד אתכם, כל שאר הזוגות המאורסים ועולם האירועים בכלל, נמצאים אתכם בדיוק באותה הסירה.

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

עדכנו את הספקים בהקדם. צילום: איציק בן דוסא

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

בחירת תאריך חדש

 

כעת צריך לבחור תאריך חדש. חשוב להישאר מבינים וגמישים, היו מוכנים לשנות או להתפשר בכל הנוגע ליום בשבוע, עונה או מועד מיוחד שרציתם בתוכנית המקורית. בעיקר אם אתם מעוניינים לשריין את הספקים שכבר אהבתם ובחרתם, ולא להתפשר על ספקים אחרים. בנוסף, חשוב לזכור שכולנו נמצאים באי ודאות כרגע, יש קולות שאומרים שכבר אחרי חג הפסח נתחיל לאט לאט לחזור לשגרה, ויש כאלה המזהירים שהמצב הנוכחי יימשך תקופה הרבה יותר ממושכת. כתוצאה מכך ניתן לראות זוגות הדוחים את תאריך החתונה בכמה חודשים קדימה, וכאלה שחושבים כבר על שנה הבאה. נסו לחשוב מה הכי נכון לכם והתייעצו עם הספקים שלכם.

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

בחרו תאריך חדש. תמונה מתוך: Carrie and co.

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

עדכון האורחים

 

לאחר שתיאמתם תאריך חדש מול הספקים, זה השלב לעדכן את האורחים שלכם בשינוי בתוכניות. שווה לבדוק מול חברת אישורי ההגעה שלכם, האם לאור הנסיבות הם יכולים לשלוח הודעה כללית לכל המוזמנים שלכם על התאריך החדש. דרכים נוספות הן לפרסם את התאריך החדש ברשתות החברתיות השונות (לאחרונה ראינו זוגות רבים המפרסמים הזמנת “Change the date”, או כמובן לבחור בדרך הכי פשוטה ואולד סקול- להתקשר או לסמס בהודעת תפוצה לאורחים שלכם.

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

change the date

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

תחגגו יחד את תאריך החתונה המקורי

 

לאחר שהשלמתם את כל הצעדים הנ”ל, אנחנו מציעות לכם לתכנן משהו ליום בו הייתם אמורים להתחתן במקור. אפשר לקבוע דייט רומנטי ביתי, להאיר את הסלון בנרות ולפתוח בקבוק שמפנייה. אפשר לכתוב אחד לשנייה מכתב רומנטי ולהקריא אותו בקול, כמעט כמו טקס חופה קטן משלכם. אפשר אפילו לארגן מסיבה כיפית עם הקרובים שלכם דרך אפליקציית זום. מה שלא תבחרו, אנחנו בהחלט ממליצות לציין את היום הזה בדרך כזו או אחרת, כך שלמרות הכול, תוכלו לחגוג את האהבה שלכם ולהזכיר לעצמם שהיא תנצח ותתגבר על הכול.

כך תדחו את החתונה: צעד אחר צעד

ציינו יחד את תאריך החתונה המקורי. צילום: איציק בן דוסא

****

שולחות לכן חיבוק וירטואלי ומזמינות את מי שעדיין לא חלק מקהילת הכלות שלנו, להצטרף אלינו ולקבל ים של השראה, הכוונה, סיוע ואהבה.

צוות My Day

 

קטגוריות
המגזין,מידע שימושי לחתונה

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x