כלה בתנועה: רן צוריאל 2016 - בלוג חתונות - My Day

כלה בתנועה: רן צוריאל 2016

בהרבה מקרים מעצבים רבים אינם יודעים מהיכן תגיע ההשראה הבאה שלהם והיא יכולה להגיע ממקומות לא צפויים ומפתיעים, ולכן כשרואים את היצירה הסופית אי אפשר שלא להתפעל כמו שקרה לנו עם הקולקציה האחרונה של רן צוריאל לשנת 2016. הרעיון לשלב תנועתיות של ריקוד וגוף בקטלוג שמלות כלה התבשל אצל רן כבר למעלה משנה, ולאחר לבטים רבים ועבודה מדויקת, החליט רן לצאת למסע אחר הלב יחד עם צוות מושלם הכלל בתוכו לא רק איפור, שיער וצילום מוקפד אלא גם דוגמנית יפהפייה ורקדנית מוכשרת מלהקת בת שבע.

רן, אשר התאהב בקונספט של שילוב תנועה בקטלוג שמלות ידע שזו תהיה משימה לא פשוטה מצד אחד להעביר את האומנות שבצילום המחול ומהצד השני את הדיטיילז החשובים בשמלה כמו סוג הבד, הגזרה והפרטים הקטנים. משהו בו בער והרצון להפיק לוקבוק של רקדנית חזקה הנושאת על גופה שמלה כלה עדינה, לבנה ונשית היה עוצמתי יותר מהכל. משם הדברים התגלגלו ורן בחר לעצמו דרים טים מוכשר שיעזור לו לרקום את החלום. על האיפור היתה אמונה קארין כהן המדהימה שלה מגע יד של אומן, ועל השיער היתה אחראית דנה צמות המופלאה שיצרה מראות טבעיים ומשוחררים שיתאימו בדיוק לוויב ההפקה. לאחר שבחר את הרקדנית, אייר אלעזרא המהפנטת שממנה שאב רן השראה רבה לדגמים, נבחרה דוגמנית נוספת שגם מייצגת את המראה הישראלי שרן כל כך אוהב.

גם בבחירת הבדים וטכנולוגית התפירה בחר רן להמחיש את הקונפסט של הכלה בתנועה, הרבה מהחשיבה שאת רוב האירוע מבלה הכלה ברחבת הריקודים ועל כן היה חשוב לו לעצב שמלות נינוחות. הקלילות באה לידי ביטוי בטכנולוגיה של בסיסי בגדי הגוף אותם מייצרים לכל כלה custom made  בהתאם לדגם כך שהשמלה הופכת לנוחה וכחלק אינטגרלי בכל תנועה. בקולקציה שולבו בדי חרוזים עדינים עם נגיעות גיאומטריות, פנינים וחיתוכים מחמיאים. גם הצבעוניות בחלק מן הבדים לוקחת אותנו לעולם הריקוד והבלט עם גוונים בטונים אחרים ומיקס של בדים שונים.

האווירה החלומית, יחד עם צילומי החוץ והפנים המהממים והתנועתיות יצרו קטלוג חזק עם שמלות כובשות, קלילות ובעיקר זורמות על הגוף הנשי והעוצמתי.

את השמלות ניתן למדוד בסטודיו התל אביבי של רן.

טווח מחירים: 7,500 – 9,500 ₪ להשכרה כולל הינומה ועליונית

***

כלה בתנועה: רן צוריאל 2016

כלה בתנועה: רן צוריאל 2016

כלה בתנועה: רן צוריאל 2016

כלה בתנועה: רן צוריאל 2016

כלה בתנועה: רן צוריאל 2016

כלה בתנועה: רן צוריאל 2016כלה בתנועה: רן צוריאל 2016 כלה בתנועה: רן צוריאל 2016כלה בתנועה: רן צוריאל 2016

***

צילום: שני מנדל

איפור: קארין כהן

שיער: דנה צמות

דוגמנית: מאיה קמחי ,לאלינור שחר

רקדנית: אייר אלעזרא מלהקת בת שבע

** הכתבה נכתבה בשת”פ עם רן צוריאל

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
דנה צמות,קארין כהן,רן צוריאל
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x