כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר | מגזין חתונות | My Day

כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר

לפעמים ההמתנה משתלמת- החתונה החלומית של עמית ועומר תוכננה במשך שנה וחצי והתוצאה פשוט מושלמת

במשך חודש וחצי בחופשה ביפן ו-וייטנאם הסתובב עומר, מהנדס בניין, עם הטבעת איתה רצה להציע נישואים לעמית, מפתחת תוכנה. בסוף הטיול, בבית מלון בפוקוק, הטבעת נשלפה אחר כבוד והצליחה להפתיע את עמית, למרות שהם היו ביחד כבר 6 שנים. היא אמרה כן, ומשם, הדרך לחתונת שישי מהממת עם חופת פרחים ושלוש שמלות לקחה רק.. שנתיים. רוצות לגלות למה זה לקח להם כל כך הרבה זמן? תמשיכו לקרוא.

כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר

חתונה? כעבור שנה!

אחרי הצעת הנישואים המרגשת, החליטו עמית ועומר להתחתן בקיץ של שנת 2020. עמית החלה, כמובן, בחיפושי שמלות, וביקרה אצל 15 מעצבים ומעצבות שונים עד שהגיעה אל דניאלה חגג. החלום: שמלה מאד מיוחדת מצד אחד, אבל כזו שתגרום לעמית להרגיש כמו נסיכה ליום אחד. השמלות של דניאלה נתנו את המענה המושלם לשמלה הראשונה. עמית ידעה שתחליף שמלות ובשמלות הבאות רצתה משהו שונה שיתאים לאווירת האפטר פארטי – משהו קליל, לא מתאמץ, שיהיה נוח על הגוף ויתאים לריקודים. היא הגיעה אל מאי משיח וסגרה שמלה שנייה ושלישית. “מהרגע הראשון התאהבתי באישיות של מאי ובכלל הוייב של השמלות והסגנון” מספרת עמית. “יחד חשבנו על שמלות שיתאימו במיוחד לאירוע”.

אחרי השמלות (וחכו, זה עוד לא הסוף איתן), הגיע הזמן לבחור את המקום. עמית מספרת שהייתה נעולה על חתונת טבע, אבל בכל זאת החליטה לבדוק עוד מקום אחד לפני שתחליט והיא הגיעה אל גן האירועים “על הים”. “מהרגע שנכנסתי לשם הבנתי שזה המקום ושם אני הולכת להתחתן. מבחינתי, אין מקומות כאלו, זה הכי יפה שיש, ובמיוחד בשעות היום”. עומר הצטרף לביקור נוסף בחודש ינואר 2020 ושניהם הסכימו וקבעו את תאריך החתונה לשישי צהריים בספטמבר 2020. הזוג חלם על חתונת שישי עם אפטר פארטי ובחרו להמשיך ולעבור לאזור ה-“לא כשר” בחוף ולהקים שם את מתחם המסיבה.

כמובן שתוכניות לחוד ומציאות לחוד וכפי שכולנו יודעים, מה קרה ישר אחרי ינואר 2020? נכון מאד, פרצה הקורונה. לעמית ועומר היה ברור שהם לא רוצים לשנות את הקונספט עליו הם חלמו, ולכן למרות שזוגות רבים בחרו להתחתן בקטן, בבית, או בסיטואציות אחרות, עמית ועומר לבחור לדחות את החתונה בשנה אחת קדימה – ספטמבר 2021. כל התכנונים עצרו והזוג מעיד שהם פשוט קיוו לטוב.

כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר

מחליפים, שמלה, מיקום ותאריך

אז מה השתנה בשנה אחת? ובכן, כמעט הכל. לאחר הדחייה וכשתאריך החתונה החדש החל להתקרב, הבינה עמית שהיא רוצה להחליף את שמלת החתונה שהיא בחרה. “המשכתי עם דניאלה חגג ובחרתי שמלה אחרת מתוך הקולקציה החדשה שלה. התאהבתי בה ממבט ראשון וכשמדדתי אותה, ידעתי שזה זה”. שמלת הכלה שנבחרה היא שמלה נסיכתית אך קלילה, בגוון פודרה יפהפה, עם מחשוף לב וכתפיות דקות, ושכבות של שיפון עדין שיוצר אפקט מרשים.

גם מיקום האפטר הוחלף, כשהם חזרו לתכנן את החתונה, חצי שנה לפני התאריך החדש. “היה לי חלום על איך האפטר יראה” משתפת עמית. “רציתי מעין קלאב פתוח עם אורות, כשהדיג’יי עם הגב לים, וכולם רוקדים עם הפנים לנוף של קיסריה בשקיעה”. לאט לאט, עם התכנונים והניסיון להגשים את החלום, הבינו בני הזוג שהמקום על החוף בו בחרו לאפטר יכול להיות מעט בעייתי, ושאם הם לא רוצים שאנשים ירקדו ויטבעו בחול, הם צריכים לחשוב על תוכנית ב’. הבחירה הייתה להעלות את כל האורחים, אחרי החלק הראשון של החתונה, על אוטובוס שיסיע אותם אל “בלו ריי”, המתחם הלא-כשר של “כוכב הים”, ושם הם הצליחו להפיק את חלום האפטר פארטי המיוחל.

כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומרכלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר

מה לגבי העיצוב, אתן שואלות? הבטחנו בכותרת חופה על מנוע והנה היא הגיעה. הזוג הזה חיפש לצאת מהשגרה ולערוך אירוע שונה מכל השאר, לעזרתם הם גייסו את “פיין הפקות” ואת מירו דניאל המעצב כדי לעצב אירוע צהריים מיוחד. “חיפשתי מראה בוהו, אבל עם קאטצ’, לא הבוהו הרגיל, החרוש” מספרת עמית. “הכי היה לי חשוב חופה מיוחדת, משהו שלא נראה ולא היה” וכך נולדה חופת הפרחים. תוך כדי הריקודים, ירד מהתקרה רינג ייחודי שהיה מחובר למנוע, עטוף כולו בפרחים ובאלמנטים מקש, שנשאר לכל אורך החופה. כשהחופה הסתיימה, המנוע הרים את הרינג חזרה למעלה. “היופי של הדבר הזה היה שהרוח שהגיעה מהים סובבה את הרינג והמראה שנוצר היה פשוט פסיכי והשאיר אנשים ללא מילים” אומרת עמית.

כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר

כל אפטר פארטי מתחיל ב… קידוש

בבוקר החתונה נפגשו בני הזוג במלון דן קיסריה, בו עמית לנה לילה לפני כן עם חברות. מכיוון שמדובר בחתונת שישי שמתחילה מוקדם, הם הקדישו זמן קצר למפגש ולצילומים, ובנוסף הקדישו יום שלם בנפרד לצילומי זוגיות, שישמרו להם כמזכרת. הם הגיעו למתחם האירוע כאשר קבלת הפנים החלה ב-12:00, ב-13:00 נערכה החופה ובשעה 17:00 האוטובוס הסיע את כל החוגגים למתחם האפטר פארטי.

“הרגע המרגש ביותר עבורי היה בתחילת האפטר, כאשר החלה השקיעה והשבת נכנסה. הבאנו חלה ענקית של 2 מטרים, עצרנו את הריקודים ועומר ערך קידוש, זה היה רגע מדהים”. לאחר מכן המסיבה המשיכה עד הלילה. “האפטר היה משוגע מעבר לכל ציפייה שלנו, זה הרגיש כאילו אנחנו במסיבה באיזה חוף מטורף בצד השני של כדור הארץ”. למרות ההרגשה הרחוקה, האוכל היה מקומי לגמרי, כאשר עמית ועומר דאגו לצייד את האפטר באוכל של שישי, עם מנות חלה עם שניצל או חלה עם סביח משוק הכרמל, ועמדה של גלידה גולדה לקינוח. בין לבין, בשביל להשלים את המסיבה המטורפת ולהרים את האווירה, הגיעו גם שלישיית “מה קשור” להופיע, להצחיק ולהרים לכולם.

“מבחינתנו, האירוע הזה בסוף, אחרי שנדחה ושונה, היה הכי מדויק ומושלם שיכל להיות, המוזיקה, האוכל, העיצוב, האלכוהול, התאורה, כל מה שחלמנו ויותר מזה”.

כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר כלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומרכלה עם שמלת פודרה עוצרת נשימה – החתונה של עמית ועומר

כל אנשי המקצוע

מקום האירוע: “על הים”

מקום אפטר: “בלו ריי” בכוכב הים

צילום סטילס ווידאו: פיפל פוטוגרפי

הפקה: פיין הפקות

שמלת כלה: ראשונה: דניאלה חגג | שנייה ושלישית: מאי משיח

שיער: אלמוג כהן

איפור: דנה כפיר

נעלי כלה: Amina muaddi

אקססוריז ותכשיטים: קרן וולף

טבעות: אח של עומר יהלומן מסן פרנסיסקו

בגדי חתן: Argo suits

זר כלה: מירו דניאל

הזמנות חתונה: פיין הפקות

עיצוב: מירו דניאל ופיין הפקות

מוזיקה: ינון זלמן אטיסוטו אליק וארז עלו לתקלט באפטר גם והופעה של מה קשור

שיר כניסה לחופה: הפרח בגני – עידן עמדי

מקום התארגנות + לוקיישן צילומים: דן קיסריה

אטרקציות: הופעה “מה קשור”, עמדת קוקטיילים, הסעה לאפטר, קידוש באפטר

 

קטגוריות
חתונה באווירה בוהמיינית,חתונה ליד הים

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x