גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב | מגזין חתונות | My Day

גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב

איך לוקחים חלקת אדמה והופכים אותה לגן האירועים הכי יפה בארץ? בואו לראות איך ענבל ונדב הרימו חתונת מאש-אפ גלילית-אורבנית מדהימה בשישי בערב בחוויה בלתי נשכחת!

הכוכבים והיקום בהחלט ליוו את ענבל, עורכת דין ונדב, איש שיווק ומכירות, במערכת היחסים שלהם, גם פיזית! איכשהו, למרות שלמדו ביחד משפטים במשך 4 שנים במרכז הבינתחומי בהרצליה, לא יצא להם מעולם להיפגש, ורק אחרי שהתחילו את שלב ההתמחות שלהם לאחר הלימודים (כל אחד במשרד עו”ד אחר), החליט היקום לעשות את המאצ’. הדייט הראשון התקיים בבר ה-“נקסט דור” בתל אביב, עם הרבה גשם והרבה יין, ו-3 שנים אחר כך, הם כבר נשואים.

גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב

גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב

גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב

הצעת נישואין מתחת לכוכבים

גם בהצעת הנישואים, הכוכבים היו נוכחים בשמי הלילה המהממים של מצפה רמון. “נדב רצה הרבה זמן שנעשה לילה תחת כיפת השמיים במצפה רמון כי הוא מאד אוהב את המדבר. החלטנו לעשות לילה אחד של קמפינג ולילה אחד במלון מפנק” מספרת ענבל. “הקמנו אוהל, הכנו ארוחת ערב ונדב רצה שנלך למקום מבודד לראות את הכוכבים. שם, ברגע הכי מרגש בעולם, כששנינו מסתכלים על הכוכבים, הוא שם ברמקול את השיר ‘עד המדבר’ והציע. לא סיפרנו לאף אחד באותו הלילה, נשארנו שנינו יחד באינטימיות ובהתרגשות שלנו, ואז המשכנו לשני לילות חלומיים במלון קדמא”.

גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדבגן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדבגן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב

אחרי הצעת שטח קסומה, כמעט מתבקש לערוך חתונת שטח. “התארסנו באפריל וידענו שאנחנו רוצים להתחתן באוקטובר ואז התחלנו לחשוב על מקומות. ידעתי שזה נחמד להתחתן בתל-אביב, העיר בה שנינו גרים ואוהבים, אבל רצינו לחשוב מחוץ לקופסה. התחלנו לדמיין הפקה גדולה בצפון, בשטח, וזה באמת מה שגרם לנדב, שגדל בצפון בחוות בודדים, להרגיש שהחתונה היא שלו, שהוא מעורב עד הסוף. בחרנו לקחת את השטח המשפחתי של המשפחה של נדב ולהפוך אותו לגן האירועים שלנו. היה לנו ברור שאנחנו רוצים חתונה בשישי בערב כדי לייצר אווירה של חופש וכיף, שיהיה רגוע ונעים, ואז התחלנו לחפש פתרונות לינה באזור לכל האורחים ומצאנו כמה מקומות קסומים בסמוך למקום האירוע, וכך כולם נשארו איתנו לכל הסופ”ש”.

האתגרים בהקמת חתונת שטח מאפס

אין ספק שלא קל לערוך חתונת שטח, אבל על אחת כמה וכמה כשמדובר בשטח שאין בו כלום מלבד אדמה. הזוג גייס מיד את המפיק עידו אדמון, שמתמחה בחתונות שטח כאלה ויחד ישבו לבנות קונספט. “מדובר בשטח של המשפחה” אומרת ענבל, “וזה לא פשוט. אנחנו צריכים לכבד את המקום וצריך להקשיב להוראות ולעבוד יחד בשיתוף פעולה. עשינו ממש עבודה משפחתית בחודשים שלפני החתונה, עדרנו, ניכשנו עשבים, שתלנו שתילים בכל המקום, הפכנו את השטח למושקע מאד. ועידו, שיש לו המון ניסיון, גרם לנו לסמוך עליו בעיניים עצומות. הוא הפך כל דבר מורכב לפשוט עבורנו ופתר כל בעיה שעלתה כולל אישורים, בירוקרטיות, הכל”.

גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדבגן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדבגן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב

עידו עבד בשיתוף פעולה מלא עם מיכל וולצ’וק, המעצבת של האירוע. “הם הצליחו להבין ביחד ישר שאנחנו חולמים על חתונה אורבנית, אבל בשטח חקלאי בגליל. היה לנו חשוב למצוא מעצבת שלא תשנה את המקום והשטח אלא תתאים את העיצוב ישירות אל המקום והנוף, וכך היה. בעבודה משותפת ומהממת בנינו ביחד פלטת צבעים, יצרנו את הקונספט הנכון, בנינו קו משותף למיתוג ולעיצוב”. הצבעוניות ששלטה באירוע נעה על הסקאלה שבין לבן לפודרה, כאשר כל החומרים בהם השתמשה המעצבת מתכתבים עם הטבע והנוף וכוללים עץ, חרס וקרמיקה בגוונים טבעיים, לצד טקסטיל ייחודי כמו שטיחים אותנטיים, מרבדי קש ואפילו כריות, שנתפרו במיוחד ליום האירוע. גם בחירת הפרחים נעשתה בקפידה כדי להתאים לטבע, והשזירות כללו פרחים שהוטסו במיוחד מהולנד, לצד ענפים מהטבע בשזירה אלגנטית א-סימטרית.

גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדבגן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב

המחשבה על כל פרט המשיכה כמובן גם אל הבגדים של החתן והכלה, וגם כאן השילוב בין האורבני לגלילי קרה בדמות שמלת כלה לבנה מיוחדת. “מצד אחד מאד רציתי שמלה לבנה, חלקה, שאני ארגיש בה נסיכותית, ומצד שני ידעתי שצריך לבחור בזהירות, כי הרבה שמלות כאלה יכולות להראות קצת תלושות בתוך האווירה הכפרית הגלילית. הגעתי אל ליהי הוד וכבר במדידה הראשונה היה לי ברור שמצאתי את השמלה שלי. התאהבתי בה לגמרי”.

 

לבסוף, אחרי חצי שנה של הכנות, ניכוש עשבים ובחירת פרטים מדויקים, הגיע היום המיוחל, וגם כאן, איך לא, הכוכבים עמדו לצידם של הזוג. “המון חברים מסביבנו התארסנו במהלך תקופת הקורונה וכל כך הרבה מהם דחו והזיזו ואפילו ביטלו או הקטינו את החתונה כדי להתאים למגבלות, ואנחנו החלטנו שלא דוחים. ואיכשהו, הכל הסתדר. לא היו מגבלות, הקורונה הייתה בנסיגה, קיבלנו סוף שבוע עם מזג אוויר מדהים, יחסית לאוקטובר בצפון הארץ, הכל פשוט הסתדר”.

גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב

הזוג התארגן וגם התחיל את הצילומים במלון מצפה הימים, ואז המשיכו צילומים בשטח החתונה עצמו. אל החופה, שנערכה בשעה 17:00, לפני השקיעה, הם נכנסו עם השיר Perfect ויחד עם האורחים שלהם רקדו ונהנו עד 2:00 בלילה. “המסיבה הייתה פשוט מטורפת. החברים לא הפסיקו להרים אותנו על הכתפיים ולעשות לנו הרבה הרבה שמח. היה לנו הכי קסום שיש”.

גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב גן אורבני מטריף בשטח משפחתי – החתונה של ענבל ונדב

כל אנשי המקצוע

 • צילום סטילסעומר קורן
 • צילום וידאואליאור תורג'מן
 • הפקהעידו אדמון
 • שמלת כלהליהי הוד
 • איפורנועה כהן (נולי)
 • נעלי כלהעמנואל
 • אקססוריז ותכשיטיםאפרת קסוטו
 • עיצוב וזר כלהמיכל וולצ'וק
 • בגדי חתןדורון אשכנזי
 • עיצוב הזמנותרון דינור
 • מוזיקהעידן הריס
 • שיר כניסה לחופהPerfect- Ed sheeran
 • מקום התארגנותמלון מצפה הימים
 • שירותי ברערמוניה
 • ציוד האירועקיסר
 • קייטרינגאיט
קטגוריות
חתונה בטבע,חתונות אמיתיות,חתונות בלוקיישנים מיוחדים,רעיונות מיוחדים לחתונה

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x