לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל - בלוג חתונות - My Day

לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל

עם גזרות ייחודיות, משחקי שקיפויות ובסגנון בוהו גלאם – אחרי מספר חודשים שהוצגה בבוטיקים ברחבי העולם, הקולקציה החדשה של המעצבת לימור רוזן נוחתת בישראל לשבועיים בלבד

לא פעם דיברנו על ההצלחה של מעצבי שמלות כלה ישראלים מעבר לים. אחת הבולטות בהם היא המעצבת המוכשרת לימור רוזן, המקפידה לעצב שמלות בסגנון נשי ורומנטי עם פרטים מיוחדים. בעקבות הביקוש לשמלות בעיצובה ברחבי העולם, הציגה לימור בשנתיים האחרונות בשבוע אופנת הכלות בניו יורק, ועיצוביה מככבים בבוטיקים נחשבים לשמלות כלה בארצות הברית ובאירופה.

אנחנו עוקבות אחרי העשייה של לימור בתחום כבר שנים רבות, ואין ספק שלא הפתיע אותנו שלפני כמה שנים פרצה לשוק הבינלאומי. הביקוש לשמלות שלה כל כך גדול, שהקולקציה החדשה של לימור הספיקה להיות בישראל רק לזמן קצר ומיד עשתה את דרכה במטוס לכלות בחו”ל. רק החודש, אחרי חמישה חודשים בבוטיקים בחו”ל, נחתה הקולקציה סוף סוף בישראל לשבועיים בלבד, ולשמחתנו – ולשמחתכן, כעת גם אתן יכולות לראות ולמדוד אותה בסטודיו.

לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל

הקולקציה החדשה, Free Spirit, היא קולקציה בעלת 15 דגמים. חלק מן הדגמים מתאפיינים בסגנון בוהו רומנטי עם נגיעות גלאם, ובחלקם השני נגיעות הגלאם נוכחות יותר. כל הדגמים בקולקציה מורכבים מבדי תחרה, שיפון, טול ואורגנזה משי אשר השילוב ביניהם, לצד משחקי השקיפויות, מעניק לשמלה מראה נשי ועוצמתי. בניגוד לקולקציה הקודמת, בקולקציה הנוכחית בחרה לימור לשלב מרקמים שונים – קשיחים ורכים, וכן לשלב בין הגיאומטרי לפרחוני, כדי ליצור שמלה עם עניין ונוכחות.

כל שמלה בקולקציה ייחודית בדרכה, הן מבחינת הנוכחות שהיא מקרינה, הן מבחינת הבדים מהם היא עשויה והן מבחינת הגזרה. כך, כל כלה יכולה למצוא בקולקציה החדשה שעיצבה לימור את השמלה שהכי מחמיאה לה.

כאמור, הקולקציה תהיה בסטודיו התל אביבי של לימור רק לשבועיים, ועבור כלות המחפשות דגם יוצא דופן זאת הזדמנות מצויינת להגיע למדוד ולהתרשם.

***בין התאריכים 14/9 ועד 30/9 אתן מוזמנות ליהנות מ-10% הנחה על הקולקציה החדשה המגיעה לסטודיו לשבועיים בלבד***

כתובת הסטודיו: שלום עליכם 5, תל אביב.

יש להגיע בתיאום מראש בטלפון 077-5615128.

 

לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל לשבועיים בלבד: קולקציית 2018 של לימור רוזן מגיעה לישראל

שמלות כלה: לימור רוזן

צילום: אלכס ליפקין

איפור: שלי גפני

שיער: בנג’מין רואימי

דוגמנית: הניה לmc2

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
לימור רוזן
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x